گرافيك

iman.prs

Active Member
كسي منبعي جايي سراغ نداره كه بشه توش راجع به رشته ي گرافيك اطلاعات پيدا كرد؟...

مخلصم...

با تشكر
iman.prs

FashisT

Active Member
فكرك نم منظورت فارسي باشه ...
من كه 6 ماهه دربدر گشتم نبود...قرار بود اين سايان سايتشو رديف كنه تا اونجا يه كارايي بكينيم اونم كه تنبل همش ميگيره ميخوابه الانم كه بهونه داره ميگه پام شكسته :neutral:
بشنوييد و باور نكنيد :lol:
در هر صورت گشتم نبود نگرد نيست :wink:
فعلا :twisted:

Ghamnevis

Well-Known Member
فارسي كه نه !
همه اساتيد هم سايت زدند و فقط كارهاي خودشون را گذاشتند اون تو !

ولي انشاالله (انشاالله !!) اگر همگي كمك كنيد اين سايت وامونده ما هم راه ميافته و يك كارهايي ميكنيم...
(اين شهرام نامرد قرار بود كمك كنه :neutral: :mad: :D زد زيرش ! ناپديد شد)

فعلا در مرحله هاستينگ و سرور هستيم ;)

مخلصم
سايان

FashisT

Active Member
سايان جان ما كه دست به فرمانيم ...
ولي من كه گفتم در زمينه اطلاعات و مقاله هستم اخه ما كه تو كارهاي ديگه چيزي حاليمون ميشه !!ميشه؟؟
در حال ما كه منتظريم :-? اگه كمكي هم بود كه فكر ميكني از دستم بر مياد بگو البته تو پ.خ :)
فعلا :twisted:

Ghamnevis

Well-Known Member
شوخي نموديم...

بزودي اگر خدا بخواد قضيه سايت هم حل ميشه و راه ميافته ;)

_ joker_

Member
منبع به فارسی توی اینترنت نیست ولی تازگیا کتابهای خیلی خوبی چاپ شده... یه سری به کتاب فروشی تقاطع فلسطین انقلاب (چسبیده به دانشکده ی هنر و معماری) بزنین.

iman.prs

Active Member
_ joker_ گفت:
منبع به فارسی توی اینترنت نیست ولی تازگیا کتابهای خیلی خوبی چاپ شده... یه سری به کتاب فروشی تقاطع فلسطین انقلاب (چسبیده به دانشکده ی هنر و معماری) بزنین.
باشه حتما!! .. . ...
اين جا كه خيابون فلسطين نداره!! .. ولي ميگم يكي بزنن!! ... (شوخي! مي دونم منظور بقيه بود!) ..

به هر حال .. ممنون از همه ..

iman.prs

rezatoofan

Member
سلام
===
شناخت و آگاهی در مورد گرافیک رو نمیشه در یک کتاب و یک شاخه دنبال کرد.
گرافیک رو می شه در بسیاری ازموارد به این تعریف کامل کرد که : ارتباط بصری و مفهومی که بوسیله عناصر مختلفی ماننذ خط سطح و رنگ و... شکل بگیره.
برای آشنا شدن با گرافیک باید نوع ارتباط با موضوع ومخاطب رو در درجه اول در ذهن مرور کنی وبعد به طور جدا گانه اونو تو ذهنت تفیسر کنی.
یا ساده تر بگم باید در طرحی که میزنی اینقدر ساده باشه که آدم بی شواد و یک دانشمند اونو یک جور تفسیر کنن و باید از عناصر بصری در طرح استفاده شود که منطقی وبا چشم بیننده آنا باشد.امیدوارم منظور رو رسونده باشم.

آخرین ویرایش:

irania

Member
كاش يكي اينجا پيدا ميشد كه يه سري اطلاعات در باره گرافيك رايانه اي و تاريخچه و انواع برنامه هاي گرافيكي يه توضيحي بده!!!

alirezabh

New Member
یه سوال داشتم در مورد تکنیک های جنسیت سازی با آبرنگ و مدادرنگی کسی اطلاعات داره
و منابع آموزشی هم تو اینترنت هست یا نه؟؟؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
علیرضا می تونی نمونه بذاری تا دقیقا منظورت رو بفهمم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا