گالری عکس تور آبشار آهار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Erfan

Active Member
حسن ختمام میخوام چند کلمه پیرامون تور یا میتینگ های آینده صحبت کنم؛

در این تور آبشار آهار اتفاق هایی رخ داد که ضمینه ای برای هر چه منسجم کردن تورهای آینده فراهم کرد، قبل از هر چیز امیدوارم دوستان عزیزی
که در این تور شرکت کردن بهشون خوش گذشته باشه.

در وحله نخست در برنامه های آینده سعی خواهد شد که افرادی که شناخت کافی روی اون ها رو داریم رو دعوت کنیم و اولویت بعدی رو میدیم به دیگر دوستان تازه وارد.

در تور های آینده اگر بنده حضور داشتم، عکاس ها و دوستانی که قصد شکار تصاویر یا خلق خاطره هایی از لحظه لحظه های برنامه رو داشتن به این نکته توجه کنن که با کسب اجازه از
فرد یا افراد حاظر در میتینگ یا تور اقدام به عکاسی کنند.

و اگر شاهد برنامه هایی نظیر برنامه قبلی باشیم، بنده به شخصه به شدت برخورد میکنم و پای همه چیزش هم هستم.

درسته که در دنیای مجازی حد و حدودی برای هیچ فردی تعریف نشده، ولیکن در دنیای واقعی هر فرد خط قرمزی دارد که نباید از اون فراتر بره.

/

اون دوستی هم که در تور قبلی اقدام به چنین کاری کرد، اگر به خاطر چند نفر از دوستان که کوتاه اومدن نبود کار رو به جای دیگه میکشوندم، امیدوارم که دیگه چشمم به جمال شما روشن نشه.
در ضمن اون صحبت هایی که در غیاب بنده زدی، مطمئن باش در دیدار آینده اگر شما رو زیارت کنم حتماً به صورت واقعی عملی اش میکنم.

این صحبت ها رو عرض کردم که فردا یا پس فردا اگر کسی عملی انجام داد، اعلام بی اطلاعی نکنه
در پایان امیدوارم هیچ دوستی از دست بنده دلگیر نشده باشه.

از دوستان عزیز هم تقاضا دارم که دیگه این تاپیک رو به روز نکنند تا پرونده این تور هم بسته بشه.

شاد و پیروز باشید.
عرفان
:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا