کنکور 97 رو دریاب!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliebrahimiblog

New Member
#كنكور_٩7 درياب

دانش آموز بی هدف و بی برنامه اول تیرماه میگه : پزشکی یا مکانیک تهران

اول شهریور : پزشکی یا مکانیک دانشگاه دولتی

دی ماه : پزشکی یا مکانیک هر جا شد

اسفند ماه : امسال کنکور نمیدم و پایه ضعیف ام

کم کم دست تسلیم رو بیشتر بالا می بریم . باور کن ... الان شاید چندان توجهی به این حرفا نکنی ولی ما دانش آموزانی سال های قبل رو هم دیدیم ... رتبه برتر ها رو توی اسفند دیدیم ... حتی ماه آخر کنکور ... شما نیز از این امر مستثنی نیستی .. پس بجای اینکه بخوای خودت همه چی رو تجربه کنی بیا و از نتیجه اونا به نفع خودت استفاده کن ... با برنامه و با هدف ، و یه تلاش جدی و البته حرفه ای جلو برو ... مشکل 80 درصد دانش آموزان در اسفند ماه اینه که من پایه رو خوب جمع نکردم ... من مشکلم پایه است ... کاش تابستون بجای فلان آزمون و فلان کلاس و ... پایه ام خوب جمع کرده بودم ...
آخر شهريور هم ٩٠ درصد كنكوريها كاش از تابستان بهتر استفاده مي كردم ميگن با حسرت

تمام هم و غم مون شده رقابت ..کی رتبه 1 میشه کی 2 ... چقدر مهمه مگه ؟ آزمون های آزمایشی هدف شون چیه؟ رتبه و تراز ؟ اگه اینه بدون که راه رو داری اشتباه میری ... بجای آزمون های آزمایشی بیایم آزمون های آموزشی رو در برنامه ریزی کنکور مون قرار بدیم ...

بجاي اينكه بگيم هدف من فلان و بهمان و ... بيايم هدف را در لحظه نشان بديم

تو رو خدا با درس خواندن و راه موفقيت معامله اي برخورد نكنيم و بيايم فقط چند قدم در مسير موفقيت برداريم تا پاهامون جا پاي موفقيت هاي دنيا بذاريم تا ببينيم چه كيفي ميده و چقدر ميچسبه اين حس و حال
از جدابيت ابزار و امكانات موفقيت بيايم بيرون
به تست و آزمون ياد بگيريم از امروز به ديد ٩٠ درصد آموزش نگاه كنيم
دست از انتخاب هاي وسواس گون برداريم
منه افشار هميشه اينو در همايش ها و سمينارهام ميگم كه : هيچ تضميني جز خودت و هيچ عاملي جز خواستن و دل دادن واقعي خودت همراستا يا هدفت نيست
دنبال ميانبر رفتن و دو دره بازي كنكور نباشيم
براي رسيدن به اهداف بالا بلند خيلي ها فقط ميخوام ، ميخوام مي كنند
تلاش نمي كنند و فرصت مي سوزانند
آخرش هم طحمع مي كنند كه اگر از فلان موسسه دي وي دي بخرم ، از فلاني مشاوره بگيرم ، انقدر هزينه كنم و ... اينا جاي روزاي رفته من باز ميگرده و متاسفانه بعضي هاتون هم هستين كه خيلي زود ساز سال بعد كوك مي كنيد
جان افشار مراقب باشيد
مراقب بازارياب هاي موسسات كه اسم شان مشاوره تحصیلی رايگان هست باشيد
مراقب روزهاي پر اميد ماه آخر تابستان باشيد
مراقب دعاي خير مادر و دست رنج زحمات پدر خوبتان باشين

تو چيزي از اوني كه ميخواي باشي كم نداري
و خدا همه چيز تو وجود خودت قرار داده
به شرط حركت ، به شرط پويش و به شرط جنبش

تو اين راه يا علي بگو و حركت شروع كن؛ دست دوستي ما هم انشالله كمكت كنه
آروزي موفقيت براي همه ، التماس دعا_

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها