[phpNuke] کمک - phpnuke من روی easyphp نصب نمیشه چرا

saeed_se2000

New Member
آقا نیوک را بر روی easyphp میشه روی localhost نصب کرد یا باید فقط wamp داشته باشم و دیگه اینکه اگر با easyphp میشه چرا مال من پیغام خطا میدهد و اصلا صفحه install را که اجرا میکنم خطاش مثل اینه:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

saeed_se2000

New Member
agh bazam moshkel
ba vamp ham ke emtehan mikonam hamin error ra midahad
yani kojaye serveram moshkel darad
akhe baghie chiza rooye easy php va wamp kar mide faghat in nuke nasb nemishe

S4DEGH

Well-Known Member
ببين دوست عزيز اين طور که معلومه مشکل از نرم افزار نيست ! از خود ناک هست !
چون شما ميگيد صفحه اينيستال خط داره ! پس مربوط به ناک و قسمت اينستالش هست !

izone

Active Member
دوست من

شما بايد فايل config.php را با يك اديتور باز كنيد و اونرا درست تنظيم كنيد. اين مربوط به تنظيم نبودن اون فايل است كه نميتونه با ديتابيس شما تماس بگيره.

S4DEGH

Well-Known Member
ببينم izone جان مگه موقع اينستال بايد فايل config.php تنظيم بشه ! اين ديگه چجور اينستاليه !؟

izone

Active Member
نه منظورم فايل كانفيگ مربوط به easyphp بود. آخه خيليها با اون مشكل دارند.

خوب ما بايد يه نوك ديگه تهيه كنيم ؟اگه ميشه بيشتر توضيح بديد!!؟

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد موقع که دانلود مي کنيد ناک رو در فلدر نصبش که آموزش داده ( انگليسيش ) . در قسمتي نوشته که بايد فايل config.php ويا php.ini رو بازي کني و تغييراتي بهش بدي !

مثلا ناک پلاتينيوم روي نسخه قبلي WAMP5 بالا نمي اومد و بايد فايل php.ini را طبق دستور خودش تغيير داد .

لازم بذکر است که اول يک پشتيبان از فايل بگير بعد تغييرات رو بده !

assimi

Member
دوست عزيز بهترين ناكي كه تا الان ديدم مشهد كه اينستالر هم داره

اونجا طبق تاپيك صادق خان ( نصب روي لوكال ) يه ديتابيس بساز و نام كاربري براش درست كن بعد فايلهاي نيوك مشهد رو تو WWW به نام مثلا mt بریز بعد برو بنویس تو IE
http://localhost بعد رو اینستال کلیک کن و بقیش فارسی نیوک مشهد هم فکر کنم از mashhadteam.com می تونی بگیری اگه درست نبود تو گوگل یه سرچ کن اما وامپ دارای Update های خوبی هست فعلا با ایسی پی اچ پی کار کن تا بعدا اونو دانلود کنی حجمش حدود 20 مگ هست :eek: :shock: :)

S4DEGH

Well-Known Member
خودمونيم از ناک پلاتينيوم بهتر پيدا نمي شه !
جزو يکي از استاده شونده هاي بزرگ محصوب ميشه نسبت به ناک معمولي !
ناک معمولي چيزي نداره ! بايد خودت بشيني اضافه کني !
اما ناک پلاتينيوم همه چيز داره ! تازه بايد بشيني اضافه هاشو پاک کني !

assimi گفت:
دوست عزيز بهترين ناكي كه تا الان ديدم مشهد كه اينستالر هم داره

اونجا طبق تاپيك صادق خان ( نصب روي لوكال ) يه ديتابيس بساز و نام كاربري براش درست كن بعد فايلهاي نيوك مشهد رو تو WWW به نام مثلا mt بریز بعد برو بنویس تو IE
http://localhost بعد رو اینستال کلیک کن و بقیش فارسی نیوک مشهد هم فکر کنم از mashhadteam.com می تونی بگیری اگه درست نبود تو گوگل یه سرچ کن اما وامپ دارای Update های خوبی هست فعلا با ایسی پی اچ پی کار کن تا بعدا اونو دانلود کنی حجمش حدود 20 مگ هست :eek: :shock: :)
سلام
من تونستم MTnuke8 رو نصب كنم
ولي با كلي پيغام خطل روبرو شدم كه گفتن از نگهبان نوك هستش ولي من كاري كه گفتن رو كردم اما باز
كلي پيغام خطا وجود داره
مي خوام بدونم چيز عادي هستش يا بايد تغييراتي در فايل هاي مختلف انجام داد؟؟
اينه خطا ها هستن:
Notice: Undefined variable: addr in e:\program files\easyphp1-8\www\db\html\fortress.php on line 404

Notice: Undefined variable: agents in e:\program files\easyphp1-8\www\db\html\fortress.php on line 405

S4DEGH

Well-Known Member
من نمي دونم چرا مال شما اين طوري ميشه !
من تمامي ناک هاي موجود را نصب کردم هيچ کدوم مشکلي نداره ! نمي دونم چرا مال شما اينطوري ميشه !؟
رو کدوم نرم افزار نصب کردي ؟!

من از easy php1-8 استفاده مي كنم
چند نفر گفتن كه بايد php.ini رو تنظيم كنم در ضمن اين پيغام خطايي كه نوشتم فقط يه نمونه از پيغام بود
كل صفحه وقتي كه لوكال هاست رو اجرا ميكنم از easy php كل صفحه پر از خطاهاي جور واجور هست
در ضمن من nuke platinum رو هم دانلود كردم همينجور بود؟؟؟

S4DEGH

Well-Known Member
پس مشکل از easy php1-8 هست !
شما WAMP5 رو دانلود کن مشکل حله !فقط بگم php4 را هم از سايتش دانلود کن بعد نصبش کن !

assimi

Member
مشكلت از سرورت است

مال منم پلاتينيوم رو ايسي پي اچ پي ارور مي ده يا از وامپ يا ايكسمپ استفاده كن براي مشهد هم آيا از اينستالر استفاده كردي؟ :wink:

سلام
اول از همه مرسی که این همه منو کمک می کنید
دوم اینکه نه برای مشهد تیم از اینستالر استفاده نکردم الانم دارم چیزایی که صادق جان توی تایپیک جدیدشون گذاشتن رو دانلود می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا