کمک فوری لطفا)مشکل غیر فعال بودن export encor

icepear

New Member
سلام دوست عزیز
من یه مشکل اساسی دارم که امیدوارم بتونم از کمک شما در این مورد استفاده کنم
و اون اینه که بعد از نصب adobe premier cs3 وقتی که میخوام dvd رو export کنم آپشن export encore خاموش هست و به من اجازه استخراج dvd رو نمیده . البته باید بگم که من از نسخه کرک شده استفاده نکردم و با کیجن برنامه رو کاملا اکتیو کردم . اگه بتونید منو در این زمینه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم . خیلی برام مهمه.

omid sarmad

Active Member
سلام دوست عزیز
من یه مشکل اساسی دارم که امیدوارم بتونم از کمک شما در این مورد استفاده کنم
و اون اینه که بعد از نصب adobe premier cs3 وقتی که میخوام dvd رو export کنم آپشن export encore خاموش هست و به من اجازه استخراج dvd رو نمیده . البته باید بگم که من از نسخه کرک شده استفاده نکردم و با کیجن برنامه رو کاملا اکتیو کردم . اگه بتونید منو در این زمینه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم . خیلی برام مهمه.

سلام،ممکنه کدکهای مورد نیاز نصب نشده باشه.
راستی اگه کیجن CS3 رو داری واسه ماهم بزار.مگه چی میشه!:neutral:

siavash61

Member
منم همين مشكل رو داشتم. اول فكر كردم شايد Adobe Encore رو سيستمم نصب نيست برا همينه ولي اونم نصب كردم زد همه رو به هم ريخت. حالا پريماير رو هم كه نصب ميكنم اكسپاير شده و قبل از تاريخ آگوست 2007 كار ميكنه. من از سي دي هاي سرزمين رايانه گرفته بودم و زنگ زدم به خودشون. اونام چيز خاصي نتونستن بگن. رفتم نمايندگي كه خريده بودم. اونم نتونست كمكي كنه. آخرش اينكه اريجينال نيست و اينجور مشكلا برا ما ايرانيا كاملا طبيعيه. در ضمن منم از كيجن استفاده كرده بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا