کمک در Direct Admin

webm_67

New Member
سلام
من توی مدیریت سایتم به مشکل بر خورد کردم.
یک اسکریپت نصب کردم که هنگامی که کاربر توی سایت عضو می شه یه فایل توی یک پوشه خواص براش می سازه
اما دسترسی فایل ساخته شده رو می خوام به صورت پیش فرض 666 بزارم که نمی شه علاوه بر اون زیر پوشه می نویسه: Reset Owner

تا اینو نزنم فایل باز نمی شه یه جورایی انگار قفل شده هست و حتی اجازه پاک کردن هم بهم نمی ده اینو که می زنم فایل باز می شه و می تونم دسترسی بهش بدم
آقا لطفاً کمک کنید و بگید که چطوری می تونم توی Direct Admin دسترسی یک پوشه خواص رو تعیین کنم و فایل هایی که داخلش ایجاد می شن 1- قفل نباشن 2- دسترسی پیش فرضشون 666 باشه.

قبلاً دسترسی خود پوشه رو به 777 تغییر دادم اما هیچ فرقی نکرده و فایل هایی که ایجاد می شن دسترسی اولیشون 232 هست :sad:

pasargadteam

Active Member
سلام
من توی مدیریت سایتم به مشکل بر خورد کردم.
یک اسکریپت نصب کردم که هنگامی که کاربر توی سایت عضو می شه یه فایل توی یک پوشه خواص براش می سازه
اما دسترسی فایل ساخته شده رو می خوام به صورت پیش فرض 666 بزارم که نمی شه علاوه بر اون زیر پوشه می نویسه: Reset Owner

تا اینو نزنم فایل باز نمی شه یه جورایی انگار قفل شده هست و حتی اجازه پاک کردن هم بهم نمی ده اینو که می زنم فایل باز می شه و می تونم دسترسی بهش بدم
آقا لطفاً کمک کنید و بگید که چطوری می تونم توی Direct Admin دسترسی یک پوشه خواص رو تعیین کنم و فایل هایی که داخلش ایجاد می شن 1- قفل نباشن 2- دسترسی پیش فرضشون 666 باشه.

قبلاً دسترسی خود پوشه رو به 777 تغییر دادم اما هیچ فرقی نکرده و فایل هایی که ایجاد می شن دسترسی اولیشون 232 هست :sad:

با درود

ببینید چند چیز به نظر من میرسه شاید اشتباه باشه اما :

1- سطح دسترسی 777 به یک پوشه دلیل نمیشه که هر فایلی که داخلش هست هم به 777 تبدیل بشه. پس باید دستی بزنید هر دفعه.
2- چیزی که من متوجه شدم شما مثل اینکه یک سیستمی شبیه سابدومین دهی یا بلاگ دهی است فقط با یه جور دیگه که یک فایل براش باید ساخته بشه اگر البته اشتباه نکنم , اگر چنین است فکر کنم مشکل شما با WilCard درست بشه.
معمولاً کسی روی سرورش نمیاد این گزینه رو فعال کنه چون امنیتی رو میاره پایین.
نتیجتاً اگر مشکل از WilCard بود با هاستینگتون صحبت کنید اگر تونستند که اوکی کنند اگر نه مجبورید یک VPS که پیشنهاد نمیکنم چون خیلی سرعت وی پی اس ها افتضاح است تهیه کنید یا سرور اختصاصی که اونم قیمتش نمیصرفه برات چون هزینه هاش بالاست.
حداقل یک سرور فکستنی و به درد نخور حدود 100 برات آب میخوره.

امیدوارم مشکلاتت حل بشه.
موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا