کمک در ادیوس 6 ( new blue , . )

majid575

New Member
کمک!!! کمک!! کمک!!!!!
یه مشکل خیلی خیلی اساسی پیدا کردم
بعد از اینکه پلاگین های نیو بلو رو نصب کردم و کرکشون کردم بعد از یک هفته دیدم همشون برگشتن به حالت تریال و وقتی استفاده می کنم آرم نیوبلو رو تصویر میندازه
حالا موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:-?:-?:-?
راستی پلاگین ادوریج ویتانس هم اینجوری شده؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
منتظر جوابتون هستم
دوستای دیگه هم اگه می دونن کمک کنن جای دوری نمیره:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mnh40

Well-Known Member
باسلام به خدمت دوست مهربان
حتما کرکی که استفاده کردی تو نیو بلو هات تاریخ گذشته هست یعنی اینکه از طرف سایت اون کرک شناسایی شده و از بین رفته
بعد اینکه هروقت چنین برنامه هایی رو نصب میکنی تو قسمت فایروال ویندوزت اتصال اون رو به اینترنت قطع کن تا اینجوری نشن

:cool:

بنظرم کرک درست نصب نشده وریجستر نشده (ویندوزتان قبول نکرده) بعد زمانی اینجوری میشه بهتره فایل مشابه را از cdنصب کپی کنید یا در کامپیوتر دیگه نصب و فایل اجرایی را بروی فایل اجرایی کامپیوترخودجایگزین نمایید

massomeh1

Member
کمک در مورد ادیوس

سلام کسی می دونه چرا ادیوس 6.02 نسبت به ادیوس 6.01 اینهمه اختلاف حجم داره یعنی حدود 2 گیگ حجمشه ؟
درضمن کسی از سایت soft98.ir ادیوس 6.02 دانلود کرده و راضی بوده یا نه ؟
من پلاگینهای newblue را از سایت ae.4sos.ir دانلود کردم که مخصوص ادیوس 6 است به همراه کرک اما روی 6.01 نصب شده ولی هر کاری می کنم سریال نامبرهای پنجره کرک را قبول نمی کنه یعنی وقتی سریال نامبر را وارد می کنم دکمه اکتیو فعال نمیشه علتش چیه کسی می دونه خواهش می کنم راهنمایی کنید خیلی واجبه؟

درضمن می خواستم بدانم آیا شرکت گرس ولی که تولید کننده نرم افزار ادیوس هست آمریکایی یا نه آخه پایین سایتش نوشته usa اگرنه خواهش می کنم بفرمایید تولید کدوم کشوره؟

massomeh1

Member
سلام من یک مشکل مهم دارم ویتاسین روی ادیوس 6.2 موقع نصب ارور می ده ارورش اینه فایل prodad vitacene tpiدر استفاده است نمی دونم منظورش چیه ! newblue هم نصب میشه اما رجیستر نمیشه خیلی اذیت می کنه چکارکنم.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
لطفا اسم مناسب برای تاپیک هاتون بزارید :rose:
همینطور این موضوع قبلا در انجمن ادیوس مطرح شده و بچه ها جواب دادن . :-?

قبل از ایجاد تاپیک یه سرچ کوچولو بکنید
تاپیکهاتون رو یکی کردم و عنوان رو هم ویرایش
ولی از این به بعد دقت کنید :-?

sayedmahdi

New Member
سلام
لطفا اگه میشه توضیح بدید که چطور میتونم پلاگین های ایدیوس رو تو برنامه استفاده کنم!؟
مثلا adorage و .....

سلام من یک مشکل مهم دارم ویتاسین روی ادیوس 6.2 موقع نصب ارور می ده ارورش اینه فایل prodad vitacene tpiدر استفاده است نمی دونم منظورش چیه ! Newblue هم نصب میشه اما رجیستر نمیشه خیلی اذیت می کنه چکارکنم.

سلام :
موقع نصب تیکی که مربوط به ادیوس 6.2 هست رو بردار که کامل نصب شه تموم که شد
باید آپدیت ویتاسن رو نصب کنی انجا دیگه باید تیک ادیوس 6.2 فعال باشه تا توی ادیوس 6 بیاد
منم اول همین مشکل رو داشتم اما 2 شبانه رووز سیریش شدم تا کشفش کردم:)

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوسا عزیز متاسفانه مشکل شما به دانش شدید رجیستری احتیاج داره برای پلاگین های NewBlue باید موقع نصب تاریخ سیستم رو 10 15 سالی ببری جلو بعد نصب کنی و کرک کنی و در آخر ادیوس رو با برنامه Cracklock manager قفل کنی که دیگه پلاگین ها نتونن به سایت وصل شن

اما این برای حالتی بود که برای بار اول می خواستی نصب کنی اگه اشتباهی کنی دیگه پلاگین ها شماره سریال ها رو قبول نمی کنن و باید از رجیستری با کمک برنامه Process Monitor بتونی فایل رجیستری شو پیدا کنی که بسیار درد سر داره من کلی ور رفتم اما موفق نشدم

در مورد Vitascene هم باید بدونی که با بعضی از پلاگین های NewBlue مشکل داره به عنوان مثال 3d explosion با یکی از افکت هاش که اینو تو یه سایت روسی نوشته بود و منم به این مشکل بر خورده بودم بعد از حذف اون افکت مجددا ویتا فعال میشه

دوسا عزیز متاسفانه مشکل شما به دانش شدید رجیستری احتیاج داره برای پلاگین های NewBlue باید موقع نصب تاریخ سیستم رو 10 15 سالی ببری جلو بعد نصب کنی و کرک کنی و در آخر ادیوس رو با برنامه Cracklock manager قفل کنی که دیگه پلاگین ها نتونن به سایت وصل شن

اما این برای حالتی بود که برای بار اول می خواستی نصب کنی اگه اشتباهی کنی دیگه پلاگین ها شماره سریال ها رو قبول نمی کنن و باید از رجیستری با کمک برنامه Process Monitor بتونی فایل رجیستری شو پیدا کنی که بسیار درد سر داره من کلی ور رفتم اما موفق نشدم

در مورد Vitascene هم باید بدونی که با بعضی از پلاگین های NewBlue مشکل داره به عنوان مثال 3d explosion با یکی از افکت هاش که اینو تو یه سایت روسی نوشته بود و منم به این مشکل بر خورده بودم بعد از حذف اون افکت مجددا ویتا فعال میشه

دوست عزیز ایشون گفتن موقع نصب ارور میده من الان هم 3D Explotion رو دارم هم ویتا هیچ مشکلی هم باهاش ندارم:)
در ضمن راه حلشم توی تاپیک 8 نوشتم
میتونی یه تست بزنی امتحانش مجانیه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا