کمک درباره کارت تی وی

با سلام خدمت همه دوستان
بنده یک کارت تی وی گرفتم با ارم msi بعد از این که رو کام نصب کردم و تنظیمات و انتن رو هم انجام دادم
تصویر بسیار خوبی دریافت می کنم ولی بجای صدای تلویزیون صدای خش خش مثل رادیو میادش .
حدس من اینه که صدا رو رادیو تنظیو هست و تصویر روی تلویزیون
حالا اگر حدشم درسته اگه میشه بگید که چجوری درستش کنم اگه هم که نه خودتوم بگید باید چیکار کنم .
ممنون
دوستان من جواب خیلی سریع می خوام :sad: :sad:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
والله ما کارت تی وی نخریدیم تا حالا بچه های دیگه هم شاید تاپیک رو ندیدن اینجا واقعا سایت خوبیه بزرگترین انجمن ایرانه

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز زمانی‌ که شما سوالی‌ را در انجمن ها مطرح می‌کنید باید صبر کنید تا کسی‌ که در اون مورد اطلاع داشته باشه یا بتونه کمک کنه به شما و جواب بده به سوالتون ...

internet

Member
سلام
و خسته نباشيد
من هم مدتي قبل حدود يک ماه پيش TV@Anywhere Plus
قيمت 35 تومن (در شهر شيراز) نمايندگي AMD شرکت فافا رايانه
الان يعني سوم بهمن ماه قيمت کردم شده 34 تومن
خوب دوست عزيز شما چه کارتي خريداري کردين مدلش رو بفرماييد تا بنده راهنماييت کنم کجا بري همه چيز در موردش رو پيدا کني
خوب از صداي اون مشکل داشتي اين که کاري نداره شما به راحتي يه فيش در جعبه هست که تعداد زيادي فيش از اون خارج مي شه اون رو به پشت کارت تي وي وصل کن
خوب يه فيش هست که مثل فيش هد فون هست خوب شما اين فيش رو بزن توي ورودي کارت صدا يعني بايد بزني به ورودي مادگي کارت صدا پشت کيس کامپيوترت که به رنگ آبي هست
اصلا راديو رو بي خيال شو چون نه استفاده داره و نه هيچ چيز ديگه اي
شما اصلا صدا نداري
راديو کلاً از تلويزيون جدا هست ربطي به هم نداره
موفق باشيد
http://ShirazIT.Net

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
یه سیم دو طرفه داخل جعبه کارت تی وی هست که دو طرفش یه شکله یه طرفش رو به خروجی Line in کارت صدا و یه سرش رو به خروجی Line out کارت تی وی وصل کن باید اینجوری درست شه

internet

Member
سلام
سارا
من که عرض کردم کامل
بعد اين دوست ما کارتشون msi هست ولي بعيد مي دونم کارت شما msi باشه
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا