کمک برای ساخت تیتراژ مثل این نمونه فایلی که گذاشتم

f.mn

New Member
سلام دوستان
من میخوام یه تیزر درست کنم مثل همین فایلی که گذاشتم
ممنون میشم ویدئو رو ببینید و راهنمائیم کنید
خیلی خیلی ضروریه
ممنون میشم کمکم کنید

پیوست ها

• 00-1 (53)(00h00m00s-00h00m20s) - Xvid - Video(1)(1).rar
    15.1 مگایابت · بازدیدها: 399
سلام دوستان
من میخوام یه تیزر درست کنم مثل همین فایلی که گذاشتم
ممنون میشم ویدئو رو ببینید و راهنمائیم کنید
خیلی خیلی ضروریه
ممنون میشم کمکم کنید

داداش اگه آموزش مقدماتی افتر رو بلد باشی بسادگی میتونی بهتر از این کلیپو درست کنی ..
چند تا لایه باز فتوشاپ با دو تا قطعه فیلم و با یه عقب جلو کردن لایه ها 3d کردنشون و انیمیت کردنشون وبا چند تا افکت و بازی کردن با پارامتر ها (آزمون خطا) بسادگی میتونی درست کنی .
برای انیمتم از null استقاده میکنی ..
موفق باشی .

f.mn

New Member
سلام
ممنون از راهنمائیت
میشه یکم بیشترتر توضیح بدی
راستش من یکم تازه کارم
ممنون از لطفت داداش :)

داداش اخه من توضیح بدم احتمالا متوجه نشی
پیشنهاد میکنم سری مقدماتی افتر رو یاد بگیری وبا سلیقه خودت درست کنی واون جاهایی رو که مشکل داری و نمیدونی باید چیکار کنی اینجا با ما درمیون بزار تا کمکت کنیم ، اینطوری خیلی بهتره برات ، در غیر این صورت اگه من توضیح کامل بدم شما متوجه نمیشید که به چه علت اینطور شد و مسلما سوال های زیادی برات پیش میاد و دچار سردرگمی میشی ..
حالا باز میل خودتونه ..

f.mn

New Member
سلام . ممنون
من آموزش افتر رو دیدم و تا حدی آشنایی دارم
یه نمونه همینطوری درست کردم منتهی هنوز تکمیل نشده و طرح اولیش هست
اونو بذارم تا ببینید و نظرتون رو بگید؟

f.mn

New Member
ای بابا فایل الان پیشم نیست
پس اگه امکانش هست میشه یکم بیشتر توضیح بدید
ممنون داداش

داداش اول لایه هایی رو که توسط فتوشاپ به صورت psd ذخیرشون کردی رو در ورودی افترافکت به صورت کامپوزیت وارد کن یا اگه به صورت آماده درستش کردی تو افتر ایمپورت کن
یه بک گراند متحرک درست کن (موشن گرافیک ) ، زیادنمیخاد پیچیده باشه اگه از همین افکت فراکتول نویز استفاده کنی و با چند تا افکت دیگه ترکیب کن و یه چیز باهال دربیار (اگه تو هر افکتی با پارامترا بازی کردی وبه نتیجه دلخواه نرسیدی همون افکت رو کلا ریست کن و دوباره تلاشتو بکن تا کل افکت رو دستت بیاد وبه نتیجه دلخواهت برسی )
همه لایه هاتو 3d کن و به وصورت زیگ زاگ با فاصله مناسب قرار بده برای هر لایه یه کامپوزیت درست کن تا بتونی تغییرات دلخواهی که میخای بهش اضافه کنی رو داشته باشه (درصورت نیاز اگه دوست داشتی )
برای انمیت کردن یه دوربین انتخاب میکنی و سپس یه null object انتخاب کن و خود نال رو 3d کن و سپس دوربین رو به نال پرنت کن یعنی تغییراتی که میخای در حرکت دوربین داشتی باشه رو با این کار null انجام میده
همه ی لایه هاتو که تنظیمشون کردی (از لحاظ اندازه - از لحاظ رنگ - از لحاظ افکت و غیره ...) در واقع وقتی لایه اول نشون داده شد با استفاده از افکت فست بلور تنظیمشون میکنی وقتی لایه اول رد شد کدرش میکنی وسپس به لایه دوم رسید از حالت کدر درمیاد یعنی فوکوس میشه با اینکار کارت طبیعی تر میشه
بیشتر رو جزئیات کار کن تا رو کلیات ، هرجایی از کارت دیدی تابلو باصطلاح رنگش درست نیس یا حالا به هردلیلی سریعا رفع عیب کن
تو افترافکت باید خلاقیت نشون بدی ، در زیر یه عکس قرار دادم ، تو تایم لاین مشخص کردم چیزایی رو که در بالا نوشتم .
سوالی بود بپرس ..

null.png

f.mn

New Member
سلام
ممنون دوست عزیز...
واسه فست بلور من یکم مشکل دارم . منمی خوام لایه که میاد آخرش بلور بشه یعنی کدر بشه ولی وقتی افکت رو بهش میدم کلا لایه ام از اول تا آخرش کدر میشه.. باید چیکار کنم؟

navvabdl

Member
واسه فست بلور من یکم مشکل دارم . منمی خوام لایه که میاد آخرش بلور بشه یعنی کدر بشه ولی وقتی افکت رو بهش میدم کلا لایه ام از اول تا آخرش کدر میشه.. باید چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز.
شما باید برای پارامتر فست بلور کی فریم تعیین کنی.یعنی تا اون قسمتی که میخوای لایه به صورت واضح باشه،کی فریم رو روی صفر فرار بدی و از اون قسمتی که میخوای لایه بلور بشه،عدد رو روی مقدار مورد نظرت قرار بدی.

پیوست ها

• 4.jpg
    4.jpg
    194 کیلوبایت · بازدیدها: 40
سلام دوست عزیز.
شما باید برای پارامتر فست بلور کی فریم تعیین کنی.یعنی تا اون قسمتی که میخوای لایه به صورت واضح باشه،کی فریم رو روی صفر فرار بدی و از اون قسمتی که میخوای لایه بلور بشه،عدد رو روی مقدار مورد نظرت قرار بدی.

جناب درست میفرماین
تغییراتی رو که میخای مختص لایه ای باشه باید در کامپوزیت اون انجام بدی

f.mn

New Member
سلام
بسیار بسیار تشکر
فست بلار درست شد

یه سوال دیگه اینکه برای تغیییر زاویه دوربین باید چیکار کرد؟
اصلا برای ساخت دوربین و تغییر زاویه میشه توضیحات تکمیلی بگید؟
خیلی خیلی ممنون دوستان

f.mn

New Member
دوستان مهندس یه سوال دیگه دارم
من تو ووله ام چندتا کلیپ فیلم با تایم های چند ثانیه ای دارم که میاد و میره و یه سری عکس دارم که میخوام مثل اون کلیپه از صفحه رد بشه
منتهی موضوع ووله ترسناک هستش میخوام که عکس یه حالتی مثل محو شدگی از زمینه بیرون بیاد و یه حالتی ترس رو به ببیننده القا کنه
چطوری میتونم این حس رو به ببیننده منتقل کنم؟
مرررررسی

LiveTime

New Member
من تو ووله ام چندتا کلیپ فیلم با تایم های چند ثانیه ای دارم که میاد و میره و یه سری عکس دارم که میخوام مثل اون کلیپه از صفحه رد بشه
منتهی موضوع ووله ترسناک هستش میخوام که عکس یه حالتی مثل محو شدگی از زمینه بیرون بیاد و یه حالتی ترس رو به ببیننده القا کنه
مرررررسی

بُعد تصویری کار رو دوستان آگاه تر کمک میکنن، اما موردی که میتونه کارت رو جذاب کنه یه صداگذاری خوبه مثل مواردی که در اینجاست

f.mn

New Member
سلام
دوستان لطفا سریعتر کمک کنید
کارم ضروریه
مرسی دوستان

مرررررسی

سلام
دوست عزیز برای ایجاد ترس در بیننده ، ی چیز کاملا سلیقه ای هستش و باید نمونه کار زیاد ببنید و با ذهنتون تجزیه تحلیل بکنید که از چه چیزهایی استفاده کرده تو افتر .
اگه من و همساله من بیایم فکر کنیم ی ایده بدیم و به شما بگیم که ی همچین کاری کن احساس میکنم ارزش کاری که میخای بکنی کمتر میشه ، ولی باز ما با این حال کمکتون میکنیم ...
اگه میخای ترس رو بیننده القا کنید :
1) سعی کنید از بک گراندی استفاده کنید که با موضوع مورد نظرتون نزدیک باشه و اون بک گراند رو با توجه به موضوع ترسناک تر کنید (حالا میتونه مجسمه باشه بعدش محیط رو کاملا تاریک کنید ویا از شمع نور باریک استفاده کنید و مواردی از این قبیل با توجه به موضوع ...)
2) سعی کنید از افکت هایی استفاده کنید که نور رو بصورت کامل کنترل میکنه و از حالت هایی استفاده کنید که نور رو پخش میکنه (برفرض مثال در محیط تاریک اگه باریکه از نور باشه که بک رو نشون میده اون نور رو پخش کنه تو اون تصویر ..)
و مواردی از این قبیل ..
البته چیزهایی که رو که گفتم شاید بیشتر تو فیلما انگاری استفاده بشه ولی همینجوری گفتم که ذهنت باز شه
سعی کن بیشتر ذهنتو باز کنی تا بخای ی چیزی درست کنی ..
از خودت سوال های زیادی بپرس تا اشتیاقت بیشتر شه و اینطوری میتونی سریعتر به اون چیزی که میخای برسی ، مثلا :
چه افکت هایی میتونه تو ترسناک تر کردن موضوعم کمک کنه ؟
چیکار باید بکنم تا به اون نتیجه دلخواهم برسم ، مثلا میتونم از پروژه های دیگران الهام بگیرم و در ایده دادن در کاره خودم کمک کنم ؟
و سوال هایی از این قبیل ..
موفق باشی

f.mn

New Member
سلام
ممنونم دوست عزیز
راهنمائی های خیلی خوبی بود
دستت درد نکنه داداش

یه سوال دارم من برای پروژم یه سری عکس استفاده کردم این عکسا بصورت کادری میاد و بهشون افکت دادم
واسه اینکه بخوام از حالت کادری خارج بشه و یه جورایی محو زمینه باشه باید چیکار کنم؟

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم از کمک هاتون
واقعا خدا خیرتون بده دوستان:rose:

سلام
ممنونم دوست عزیز
راهنمائی های خیلی خوبی بود
دستت درد نکنه داداش

یه سوال دارم من برای پروژم یه سری عکس استفاده کردم این عکسا بصورت کادری میاد و بهشون افکت دادم
واسه اینکه بخوام از حالت کادری خارج بشه و یه جورایی محو زمینه باشه باید چیکار کنم؟

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم از کمک هاتون
واقعا خدا خیرتون بده دوستان:rose:

ی تصویرک بزار بهتر راهنمایی کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا