کمک برای خرید دوربین

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام من دنبال یک دوربین می گردم که برای کار کلیپ سازی و تبلیغات مناسب باشه و کیفیت و استاندارد های شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای رو برای پخش داشته باشه ! کلا می خوام محدودیتی نداشته باشه !
نمی خوام خیلی حرفه ای باشه حداکثر قیمت هم 1 میلیون باشه حالا اگه 200 تومن اینور اونور تر شد ولی تفاوتش خوب بود 1 و 200 هم حاضریم بدیم !
کسی میتونه کمک کنه !؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اصلاً حرفش نزن با دوربین1 تومنی برای خودت هم تست نگیر چه برسه برای کار زدن :rose:

Active Member
فکر کنم خیلی عقب افتاده باشم از دنیای دوربین ! الان دوربین مناسب قیمتش چنده ؟!

shirani

بحث عقب بودن نیست بحث کیفیت و حرفه ای بودن

من که پیشنهاد نمیدم دوربین برای کار بخری چون روز به روز دوربین های جدید با کیفیت های خوب میاد و امکانات بهتر اما برای کار های تستی و تست زدن قبل از کار بدست اوردن اون چیزی که میخوای و میخوای پیاده کنی برای صرفه جویی تو هزینه ها یک دوربین حدود 2 میلیون بردار من فکر کنم یک دوربین عکاسی حرفه ای کنون یا نیکون بردار که از حرفه ای بودن دوربین عکاسی و نیمه حرفه ای بودن دوربین فیلم برداری استفاده بکنی این گفتم چون به عکاسی علاقه داری میگم :rose:

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
فکر کنم الان ایکس تری سونی که یه دوربین معمولی باشه 7 میلیونتومنه ( البته سی موس خیلی خیلی قوی ای داره و رنگارو خیلی خوب رکورد میکنه نسبت به واید بالانس و کالر بالانس حرفه ای)

اگه مثلا دو میلیون تومن داشته باشی میتونی 7d کانن بگیری
کلیپ سوسن خانم رو که دیدی؟ اونو با سون دی گرفتن
دوربین خیلی حرفه ایی ای یه !
فول اچ دی میگیره و 50 فریم
انواع لنز هم بهش وصل میشه ( تا ماکروی 1 متری هم من دیدم ساپورت میکنه ( با نز ماکروی 1 متری میتونی نوک شاخک یه پشه رو فوکوس کنی ( شایدم بیشتر )))
آنتی شیک هم داره و تمام تجهیزات حرفه ایه سینمایی یه حرکتی هم بهش وصل میشه
خیلی راحت میتونی وصلش کنی به ترولینگ / کرین / استادی کم و و و ....

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
البته یادم رفت رفت بگم که این دوربین برای عکاسیه و خوب فیلم میگیره اما طولانی مدت باهاش فیلم بگیری باتریش خراب میشه
اون موقع 200 تومن میوفتی تو خرج
اندرو کریمیر هم فایو دی داره
اما اون که کلیپ بلن مدت نمیسازه که کلیپای کوتاه میسازه

در ضمن رمش هم 16 گیگه
خوبه
اندازست
ایکس تری هم 16 گیگه

همین

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
نمیدونم مشکل از منه یا سایت
بالا نمیاد
داداش شیرانی من که همهی مدلای رو که نمیشناسم که بخواهم نظر کارشناسی بدم

معمولا پاناسونیک و سونی تو رنج دوربین 35 فوق العادن
فک کنم سایته دیتا بیسش ترکیده باشه

Active Member
این d7 الان بین چیزهایی که می بینیم کلیپ یا تبلیغ بازرگانی دوربین خوبیه ؟!
مطمینی همینی هست که باهاش سوسن خانم رو ساختن ؟ اگه باشه که خیلی توپه.
بعد یک سوال کرایه ی دوربین به صرفه تر نیست ؟
یک سوال دیگه من مثلا d7 رو بگیرم میتونم کرایه هم بدم ؟! یعنی کسی هست بیاد بگیره ؟

در اخر اگه با 2 تومن حداکثر یک دوربین معرفی کنید بهترین چیزی که هست چیه ؟! هم برای عکاسی هم فیلمبرداری ؟!

mehrdad_hellboy

Well-Known Member

آها فهمیدم این کدوم دوربینه
این همون دوربینیه که نمیدونم تو این بحث بود یا یه بحث دیگه که گفتم برا ی فیلمبردارای خبر نگاریه که عین هندی کم میمونه اما تو رنج 35 محاسبه میشه

سبک اما قوی
برای خبرنگار ا خوبه
:-*

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
این d7 الان بین چیزهایی که می بینیم کلیپ یا تبلیغ بازرگانی دوربین خوبیه ؟!بله
مطمینی همینی هست که باهاش سوسن خانم رو ساختن ؟ اگه باشه که خیلی توپه.بله
بعد یک سوال کرایه ی دوربین به صرفه تر نیست ؟ نه
یک سوال دیگه من مثلا d7 رو بگیرم میتونم کرایه هم بدم ؟! یعنی کسی هست بیاد بگیره ؟ فکر نکنم

در اخر اگه با 2 تومن حداکثر یک دوربین معرفی کنید بهترین چیزی که هست چیه ؟! هم برای عکاسی هم فیلمبرداری ؟!

7d or 5d from canon
:rose:

shirani

آها فهمیدم این کدوم دوربینه
این همون دوربینیه که نمیدونم تو این بحث بود یا یه بحث دیگه که گفتم برا ی فیلمبردارای خبر نگاریه که عین هندی کم میمونه اما تو رنج 35 محاسبه میشه

سبک اما قوی
برای خبرنگار ا خوبه

به قول معروف برای زدن نمونه کار و گرفتن اون ایده ای که توذهنت که بخوای به فیلمبردار نشون بدی چه چیزی میخوای میخوام بیشتر استفاده کنم نه کار حرفه ای :rose:

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
به قول معروف برای زدن نمونه کار و گرفتن اون ایده ای که توذهنت که بخوای به فیلمبردار نشون بدی چه چیزی میخوای میخوام بیشتر استفاده کنم نه کار حرفه ای :rose:

داداش ایمان بخون یه بار دیگه جملتو:lol::)
ایمان جان با کی کار داری؟:):lol:

من به خدا نفهمیدم :-*
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
:-*:-*:-*:-*:-*:-*
:-*:-*:-*:-*
:-*:-*:-*
:-*:-*

hosein0251

7d واقعا دوربین خیلی خوبی هست . فقط مسئله باتری هست و نویز تو نور کم که باید صحنه ات از نظر نور کم نیاره .
:)

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
ببخشیدا داداشی
اما هیچ ربطی به گرین یا همون نویزی که میگی نداره
لنزی که یه صورت دیفالت ( =)) ) روی دوربینه لنز پلاستیکی ایه که خیلی کامپکته و شنیدم که توی این سری ای که کانن لنز گذاشته اومده تعداد حبابهای مضر روی لنز رو به حداقل کاهش داده

هیچ ربطی بین دوربین و گرین نیست
گرین توی انتخاب میزان شاتر دیاف ایزو و گرین و میزان کلوین محیط مشخص میشه
به طوری که اگه با دوربینای 200 سال پپیش ( که اصلا 200 سال پیش دوربین نبود ) هم اینارو درست انتخاب کنی و نوررو با همه ی اینا تنظیم کنی تصویر گرین یا همون نویزی که میگی رو نداره
دیگه 7 دی که دیگه جای خودشو داره
شنیدم داری فیلم کوتاه میشازی
فیلمبردارت خوب باشه
هیچ مشکلی نداری بریا این کار

جدیدترین ارسال ها

بالا