کمک برای ادامه تحصیل

3D Animation

New Member
سلام
اگه بخوام انیمیشن سه بعدی بخونم (دبیرستان ، دانشگاه )باید چیکار کنم،لطفا کامل راهنمایی کنید، خیلی ضروریه.
مچکرم

wild-man

Member
من جدیدا شنیدم که یکی از دبیرستانها هنرجو در مقطع اول و دوم دبیرستان میگیره ولی اگه بخوای میتونی از رشته گرافیک هم گرایش پویا نمایی رو انتخاب کنی البته صدا و سیما هم هر سال دوره میزاره ولی بهترین کار اینه که با یکی از بچه فروم که کارش عالیه کلاس خصوصی بگیری و بعد بری سراغ این کار به صورت حرفه ای البته من کس خاصی رو سراغ ندارم ولی تجربه بهم ثابت کرده پولی که خرج می کنی ارزشش رو داره.

wild-man

Member
اگه می خواهی تحصیلات آکادمیک داشته باشی باید بری دانشکده هنر تهران که البته بهت زیاد پیشنهاد نمی کنم ولی اگه می خوای یه چیزی یادبگیری و پیشرفت کنی برو از یکی از بچه های فروم انیمیشن که کاراش خوبه( از نمونه کارها میتونی بفهمی) درخواست کنی که بهت اموزش بده بعدش اگه می خوای برو پی مدرک و تحصیلات چون اونم.قع هم کارت عالیه هم مدرک داری.

reza_1001

Well-Known Member
سلام
اگه بخوام انیمیشن سه بعدی بخونم (دبیرستان ، دانشگاه )باید چیکار کنم،لطفا کامل راهنمایی کنید، خیلی ضروریه.
مچکرم

سلام
انيميشن 3d در سطح دنيا
مثلا شركت پيكسار خودش دانشگاه راه انداخته كه البته از اين جا خيلي دوره
ودر كشورهايي نظير كانادا وامريكا هم دانشگاههايي دراين ضمينه است كه البته از اين جا خيلي دوره
جديدا در هند و چين و مالزي هم هست كه البته از اين جا خيلي دوره
ولي اگه ميخاين در ايران ....
پيشنهاد ميكنم آموزشيهاي گنومون و ديجيتال تيوترز رو تهيه كنين بعد از درك اونها ميتونين استاد دانشگاه بشين
موفق باشيد:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا