کمککککککک یک سوال php

sz1368

New Member
سلام دوستان من میخوام وقتی به بانک وصل میشم این اطلاعات واکشی بشه از فیلدها ولی از فیلدها به ازای یک نام از دکتر سی بار به تعداد کل دکترها
بهم فیلد میده و تکراریه واسهیک دکتر 30 تا اسم همون دکتر با تخصصهای مختلف نمایش مید در صورتی من میخوام به ازای یک دکتر این کار رو انجام بده

<?php
$i=0;
$result=mysql_query("select *
from doctors ,dr_m,spicialtiy ");
while($row= mysql_fetch_assoc($result))
{
$i++;
?>
<tr>
<th scope="row"> <?php echo $i ?></th>
<td><?php echo $row['Name_Dr']; ?></td>
<td><?php echo $row['Family_Dr']; ?></td>
<td><?php echo $row['Name_SP']; ?></td>
<td><?php echo $row['Address_Area'.'&'.'Address_Detail']; ?></td>
</tr>

<?php
}
?>

hassancd

Active Member
خوب ابتدا اینکه کدهای php رو داخل تگ php برای نمایش قرار بده
در ادامه شما در رشته جستجو میکنی نام دکتر مورد نظرتو شرط قرار بده تا فقط اطلاعات مورد نیازتو بهت نشون بده

sz1368

New Member
نه اونطوری طبق کدهایی که نوشتم درسته فقط چندبار یک دکتر رو به اضافه چندبار دکترهای بعدی نشون میده. من میخوام نام و نام خانوادگی از جدول دکترز و تخصص از جدول تخصص و ادرس از جدول m-dr از هرکدوم فقط یک بار واکسی بشه نه چندبار

sz1368

New Member
خوب ابتدا اینکه کدهای php رو داخل تگ php برای نمایش قرار بده
در ادامه شما در رشته جستجو میکنی نام دکتر مورد نظرتو شرط قرار بده تا فقط اطلاعات مورد نیازتو بهت نشون بده

نه اونطوری طبق کدهایی که نوشتم درسته فقط چندبار یک دکتر رو به اضافه چندبار دکترهای بعدی نشون میده. من میخوام نام و نام خانوادگی از جدول دکترز و تخصص از جدول تخصص و ادرس از جدول m-dr از هرکدوم فقط یک بار واکسی بشه نه چندبار

hassancd

Active Member
عزیزم شما الان کل فیلدهای داخل 3 جدول رو داری نمایش میدی شما یک فیلد مشترک داری داری داخل این سه جدول مانند کد دکتر بنابر این رشته جستجوت به این صورت زیر میشه
PHP:
      $result=mysql_query("select * from doctors ,dr_m,spicialtiy  where id_doc='آیدی دکتور' ");

جدیدترین ارسال ها

بالا