کماندو (:-}

Mandana

Active Member
سلام خوبین؟:دی
تصمیم گرفتم کارهای ناتمام ام رو دونه دونه روشون کار کنم و تمومشون کنم.باشد که رستگار شوم:-/
این یه کار نیمه تمام هست که چند وقت پیش انجام دادم ولی بعدن بیخیالش شدم.حالا باز مجددن اومدم سراغش تا تمومش کنم
اغلب آبجکتها توی خود زی براش مدل شدن بنابراین بعدن ازشون بیس میسازم و میبرم داخل مایا تا بتونم رندر بگیرم...
تعدادشونم بیس شونو قبلن توی بلندر ساختم و بعد آوردم توی زی براش.
بهر حال.تمومش کنیم ببینیم چند مرد ئه حلاجیم:green:
اینم تا اینجا:
بدن و اناتومیش تموم شده.دستکش ها و سمت راست شلوار تموم شده.حالا روی چکمه ها دارم کار می کنم.شب برگشتم خونه باز ادامه ش میدم و میذارم
همینا.موفق بباشین:oops::oops::rose:

پیوست ها

• hajix11.JPG
    hajix11.JPG
    168.5 کیلوبایت · بازدیدها: 133
آخرین ویرایش:

amir.nemati63

کاربر VIP
خسته نباشید.
خیلی خوبه .
اگر تناسبات پاهاش اصلاح بشه بهتر هم میشه.
مثلا" زانو ها باید بالاتر قرار بگیرن

koorosh_kh

باحالترین کاربر
یه مقدار تناسب بین زانو و پاها برقرار نیست.
مدل هم که خیلی خوب شده.
موفق باشید:rose:

Mandana

Active Member
مرسی واقعن.زانوشهاش رو اصلن دقت نکرده بودم.
زانوها و پاهاش رو هم درست کردم.
باز دارم میرم بیرون.شب آپدیت چکمه ها رو میذارم.مرسییی همگی:rose:

پیوست ها

• hajagha2.jpg
    hajagha2.jpg
    76 کیلوبایت · بازدیدها: 69

Mandana

Active Member
نمدونم ایراد از نت منه یا اتچمنتها.باسم باز نمیشه اتچمنت ات مکس ویری مهربون.بعدن با سیستم دیگه تست می کنم:-/
یکم دیگه دیتیل شلوار.و چکمه ها هم نسبتن تموم شد :|
ازین ببعد آپدیت رو توی پست اول هم میذارم که راحت باشه یابیدنش وقتی رسید به صفحات بیشتر

خسته نباشم:دی شبخیر تا فردا باز:rose:

پیوست ها

• hajix3.JPG
    hajix3.JPG
    111.6 کیلوبایت · بازدیدها: 31
سلام بر خانم مدیر :) مدل خوبه اما به نظرم چروک ها هنوز جا کار داره مثلا الان، هم کمه هم بعضی جاها داره دقیقا بقلش خالیه مثلا همون جا دور خشتک کاراکتر پر چند تا چروک هست اما رو خشتکش اصلا نیست دیگه خدمتتون عرض کنم یه ذره تو چروک اندازی بعضی جاها معلومه میرور چروک اندازی شده بعدش به قول دوستمون شلوار کماندویی این قدر نرم نیست که چروک هاش ظریف بیفته مثلا عکسا زیرا نگاه کنید وای خدا من چقدر امشب خوایم میاد فعلا این ها را داشته باشید فردا میام بقیه چیز ها را می گم :green:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d2/US_ARMY_AFRICA_NF10_0015.jpg

US-Army-in-Iraq.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mandana

Active Member
حمید مرسی باسه رفرنس خوبت ^.^ حتمن ازشون استفاده می کنم.فقط اون عکس 4 مگابایتی یکم اذیت می کنه هر بار باسه لود شدن صفحه :( با اجازه ادیت می کنم فقط لینکشو میذارم که لازم نباشه هر بار لود بشه
مرسی مکس ویری مهربون دقیقن حق با شماست.امشب شلوارش رو دوباره دیتیل می دم امیدبارم ایندفعه بهتر بشه :}

چکمه هاش تموم شد.امشب برگردم خونه میرم سراغ شلوار و پلاک گردنش.بعد هم موها.میخواستم اسلحه و چاقو و نارنجک هم مدل کنم آویزون کنم بهش ولی کی حوصله داره ازین چیزا مدل کنه.اگر حسش نبود باسه تجهیزات از مدل اماده استفاده می کنم تا کار رو زودتر ببرم باسه رندر

پست اول هم آپدیت شد
مرسی یعالمه.مطمئنم خودم تنهایی از پسش بر نمیام:rose:

پیوست ها

• hajix4.jpg
    hajix4.jpg
    145.9 کیلوبایت · بازدیدها: 34

Mehran coyote

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده
مخصوصا از چکمه هاش خیلی خوشم اومد
منتظر اخر کار هستم

موفق باشی

QFC

New Member
سلام منم اومدم بنظرم :)
آدمها چقدر زود سلیقه هاشون عوض می شه:shock:، تا اونجا که از ماندانا خبر دارم از آدمهایی که لباس نظامی می پوشیدن می ترسیدن:wink:
من از این کماندوهه خیلی ترسیدم خیلی خشن تشریف دارن:mad: آدمو یاد اون آقاهه که بازیگره آهان اسمش استالونه میندازه!
از پایین به بالا میرم :wink:
مهران جون چرا توهین میکنی، پسر جون چکمه چیه؟! عزیزم بگو پوتین، پـــــــــــــــوتــــــــــــــــیـــــــــــــــــــن
ماندانا خانم زحمت زیادی برای پوتین کشیدی ولی دختر این پوتینها دمده شده، الان مدلهای خیلی قشنگ و خوشملتری پاشون می کنن!!!
یه سرچی تو عکسها کنی میتونی از مدلهای موجود هرکدومو که می پسندی انتخاب کنی!:wink:
چشمام میگن زانوی چپ با زانوی راستش یه هوا اختلاف ارتفاع دارن، نکنه کماندوی بدبخت مادرزاد مشکل داشته اما خوب چطور تونسته سرباز یا های کلاسش کماندو بشه گمونم ماندانا خانم توضیح واضحات براش دارن، خوشحال میشیم بیان فرمایید.:wink:
مورد بعدی که بدجور تو ذوق می زنه و تابلوس این چیزه بالای شلوار مابین دوپاس... اصلا تو طراحی لباس گمونم دیزاینر فاقشو کمی بیش از حد تنگ گرفتن، من به شخصه اگه همچی شلواری پام کنم نفس تنگه میگیرم:lol: ماندانا خانم بهش رحم کن مگه نمی بینی کماندوِ بینوا از زور فشار چه اخمی کرده :wink:
ماندانا خانم گمونم بزودی برای این آقا کماندوِ چندتا جیب و ... می زارن تا اسباب و وسایلشو مثل خشاب و خنجر و ... بتونه توشون بذاره!:wink:
این چیزای شلوار آهان بندهایی که نمیدونم اوس خیاطها چی بهش میگن آره همونهایی که برای نگهداشتن کمربند استفاده میشن گمونم ماندانا خانم باید تو ترتیبشون دقت کنن و کمی با جابجایی و با کم یا زیاد کردن درستشون کنن اینجوری فرم شلوارشم کمی بهتر و خوشملتر می شه :wink:
یه کم صبر کن بذار ببینم آهان گمونم اشکال یا از شلواره یا از بدی هیکل آقا کماندواس خلاصه نمی دونم اما به نظرم یا شلوار خیلی بالا کشیده شده یا ماندانا خانم آقا کماندوِ رو بد طراحی کرده آخه معمولا ارتفاع قسمت بالای شلوار تا پایینتر از زیر ناف میاد ولی شلواره از ناف هم بالاتر زده!:lol:
یه همچی آدمی که شکمو و سینه ورزیده ای داره قاعدتا باید بازو و ساعدهای قویتر و عضلانی تری داشته باشه پس ماندانا خانم به این نکته هم توجه مبذول فرمایید!:wink:
سایز دست و دستکشها خوبن البته خوشبختانه!
برای کمی خشنتر کردن هم کمی مو برای سینه و صورتش بکاری بد نیست اینجوری کمی ری یل تر جلوه میکنه!
مخلص کلام کاره خوبیه و برای ساخت انیمیشن و بازیهای کامپیوتری می تونه مدل خوبی باشه :paint:
ماندانا خانم از دستم ناراحت نشی هــــــــــــا خودت مدلتو گذاشتی تا به پر و پاش بپیچیم و عیب و ایراداتشو رو کنیم از ما طلب حلالیت و از شما هم لب گزیدن و غرولند کردن و... آخرشم بذل محبت و حلال کردن :rose: :)

آخرین ویرایش:

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام.
چه کاره خوبی قراره بشه این.با این دقت نظر دوستان.
مشتاقانه این تاپیک رو دنبال می کنم.موفق باشی

Mandana

Active Member
پوتین با چکمه فرق خاصی نداره.منتها پوتین فرانسوی ئه چکمه ترکی:دی
جدای این بحث راجع به تنگی شلوار و محل کمربند حق با شماست.درستش کردم
یک مقدار هم روی جنس شلوار کار کردم(فعلن فقط یک طرفش نسبتن تموم شده)
از نتیجه ی فعلی راضی تر ام.محل جیبها رو دیتیل ندادم که بعدن اذیت نشم
اما در مورد زانو فکر نکنم تا به تا باشه.نممدونم شایدم اشتباه میبینم:-/
در کل.مقسی مهربونا
امشب یکم دیگه روش کار کردم.فردا سعی می کنم نهایی اش کنم و از پس فردا روی تکستچرینگش کار کنم.تکستچر دوس دارم آخه:دی
شبخیر:rose:

پ.ن:پست اول هم آپدیت شد

پیوست ها

• hajix5.jpg
    hajix5.jpg
    120 کیلوبایت · بازدیدها: 26

behrang2

Member
من که تحت تاثیر قرار گرفتم:د
فکر نمیکردم اینقد مهارت و استعداد داشته باشین:د
شاگرد نمیخاین:د ..مرید و نوچه منظورم بود:د

Mandana

Active Member
خوشحالم خوشت اومده مهربون:rose:
خوشم میاد انتهای هر جمله ت یه :د هم میذاری آدم نمی فهمه بزنتت یا نع:دی
در ضمن اون پیشی که توی امضات غلت می زنه آخرشه :}

/

در کل.شلوار این بنده ی خدا هم تموم شد.می دونم میتونه بهتر باشه ولی نمیخوام بیشتر ازین سر دیتیل وقت صرف کنم.اما اینجوری بنده ی خدا خیلی لخته. منظورم اینه دیگه چی بهش اضافه کنم؟خواستم جلیقه بسازم دیدم حیفه اینهمه وقت صرف بدنش کردم بره زیر جلیقه مشخص نیست مثل قبل:-/ اگر اسلحه و چاقو و نارنجک و این چیزا مدل آماده دارین لینک بدین بهش اضافه کنم چون بیشتر ازین نمیخوام وقت صرف مدلینگ کنم :اسمایلی آدم تنبل

در کل.اینم از این.نظرات شما را پذیراویم:rose:

پست اول هم آپدیت شد

پیوست ها

• hajix6.JPG
    hajix6.JPG
    181 کیلوبایت · بازدیدها: 32

behrang2

Member
تنکس :-جی
مدلتو کلا قبول دارم من به شخصه..آرنولد بود یا رامبو؟:د میخاستم بگم اون آقاهه هم که تو همه فیلماش لخته ..:د الان تو سبکه هالیووده دیگه چیزی نیاز نداره:د
تکمیله:د جزییاتم که زیاد داره:د کاش تنبلی ما هم مثه شما میبود:د

جدیدترین ارسال ها

بالا