.:: کلاس اسکیچ ::.

MAJOR

Well-Known Member
من از سارا خانوم و تمام بچه ها شرمندم ولی از امروز شرو ع کردم و گام به گام آموزش می دم

جلسه اول :

---------------------------------------------------------------------------------------------​
1-- ابتدا اون طرحی رو که کشیدید و یا پیدا کردید وارد فوتو شاپ می کنید و حالت رنگ ها هم بهتره که روی Cmykباشه
2-- سپس یه لایه جدید زیر اون لایه عکسی که طرح اولیه هیت ایجاد می کنید .
3 -- حالا به لایه اول که طرحمون هست بر می گردیم و حالت نمایش را بر روی Multi Play قرار می دهیم
4 -- حالا به لایه جدیدی که در زیر لایه اصلی یا همون طرحمون قرار داره میریم و با استفاده از یک براش معمولی که سایز اون هم نصبت به تصویر اصلیمون باید کو چک تر باشه انتخاب می کنیم .
5 -- با استفاده از اون براش ور رنگی که از ترکیب سیاه و سفید تولید شده باشه (خاکستری) شروع می کنیم اجزائ مختلف رو از هم جدا کردن یعنی شما صورت رو باید به طوری رنگ آمیزی کنید که چشم و لب و مو ها وارد این لایه ما نشند .
6 -- باید دقت کنید که رنگ آمیزی شما کاملا تمیز و بدون اضافه باشه یعنی از خط طراحی اصلی خارج نشه.
7 -- این کار رو با تیف های نختلفی از رنگ خاکستری باید انجام بدید که تمام اجزا قابل تشخیص و جدا سازی باشند.
8 -- کار نهایی شما باید به صورت عکس های پیوستی در بیاد .
مطمئن باشید که لایه کاری شما با هم ترکیب نشه و تمام رنگ آمیزی در لایه پایینی باشه
---------------------------------------------------------------------------------------------​
باز هم از بچه ها یی که تو تاپیک قبلی منتظر بودن معضرت می خوام .

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    53.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24

khak313

Member
سلام

از طرف روح مرحوم خاك:

با مرام آخه مسلموني از نوع شيعه ( مظلوم علي )

آخه با مرام ما جوونيم چرا ما رو از را به در مي كنين

تو اوندومان جواني والله غيرتم منو كشته (كارهاي بي ناموس)

ولي بازم از اين در كه محبت داري كلي مرام داري با خدايي و... دمت گرم

چشم ها را بايد شست جور ديگر بايد ديد

علي يارتون

MAJOR

Well-Known Member
توهم که پدر مارو در آوردی بابا چشم ناموس هم بهش اضافه می کنم حتما فانوس جان لطف کردی

جدیدترین ارسال ها

بالا