کد اجرا شدن اتوران(فوری! همین امشب باید تموم کنم!)

mj3a0

New Member
سلام
من یه نرم افزار ساختم و می خوام به صورت اوتران اجرا بشه یعنی فلش یا سی دی وقت به کامپیوتر وصل بشن،فایل من بالا بیاد ولی هرکاری می کنم کد اتوران کار نمی کنه.
عکس از صفحه ی اول:
1.png
- فایلی که باید اجرا بشه autorun نام داره که با فرمت exe هست و فایل پایینش که با فرمت inf هست،کد اتورانه.کد اتوران:
2.png

کجای این کد ایراد داره؟ انواع مطالب رو توی اینترنت خوندم.نوشته هارو کپتال کردم و بازم نشد! از چندتا نرم افزار دیگه هم عین کدشون رو گذاشتم ولی نشد! لطفا کمکم کنید. فردا باید ببرم و اگه درست نشه زحمت 3-4 ماهم به باد میره.ممنون

mj3a0

New Member
در ضمن بعضی جاها ی کد کار می کنه مثلا لیبل، چون اسم فلشم رو تغییر داد! ولی هیچ وقت فایل رو نمایش نمیده!:-?

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزيز كد شما صحيح هست، البته پيشنهاد مي كنم اكشن و ليبل رو برداري و به شكل زير بزاري :
[autorun]
OPEN=autorun.exe
ICON=autorun.exe,1

مطمئن باش كدت درست هست، رايت كن سي دي رو و تست كن، توجه داشته باش كه ممكنه رو سيستمي كه تست مي كني :
اول : اتوران غيرفعال نباشه،
دوما : تو ويندوزهاي ويستا و سون، اگر user account control روي Never notify نباشه نياز به پرميشن داره و بعضي اتوران ها اجرا نمي شن كه فكر كنم به همين دليل رو سيستم شما صفحه اي كه پيغام مي ده run autorun.exe نمي ياد.

موفق باشيد و سربلند

Sent from my iPhone using Tapatalk

همونطور که دستمون گفتن تو ویندوز 7 و 8 برای جلوگیری از ویروسی شدن سیستم (اغلب ویروسها با قابلیت اتوران خودشونو تو سیستم کپی میکنن) و امنیت سیستم از اجرای خودکار برنامه ها جولو گیری میکنن.

جدیدترین ارسال ها

بالا