کدوم هاستینگ بهتره ؟tartanspace و یا فراموج

yadbegiram

New Member
با سلام
حقیقتش من می خواستم هاستینگمو عوض کنم چون هم ویندوزه و واسه PHP و MYSQL خیلی منو اذیت کرد و دلایل دیگه !
نظرتون در مورد WWW.TARTANSPACE.COM چیه چون قیمتش عالیه واسه 1 گیگ 48000 + یه فلش مجانی
و یه شرکت دیگه به نام فراموج : WWW.RFM.IR که واسه 1 گیگ 69500 قیمت گذاشته!
البته این دو شرکت تو عصر ارتباط تبلیغ می کنند هر هفته ، حال به نظر شما کدوم بهتره و چرا این دو تا قیمتشون اینقدر فرق می کنه در صورتیکه خدمات مشابهی ارائه می دن !؟ و اگه کسی با این شرکتا کار کرده می شه بگه خوبن یا نه ؟ و اگه کسی دلیل این اختلاف قیمتو می دونه می شه توضیح بده که چطوره !
جالبیش اینجای که واسه هاستینگ الانم واسه 50 مگ 40000 تومن پول دارم می دم !
منتظر جواباتون هستم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
به قول یکی از بچه های خودمون می گه از هر هاستینگ دله ای هاست نگیرید . ببینید دوست عزیز من هم 100مگابایت رو 40تومن می دم دلیل نمی شه هر کسی تبلیغ کرد پس کارش خوبه من جایی سراغ دارم 40گیگ در ماه می ده 10 تومن حالا خودت حساب کن در صورتی که من همین مقدار فضا رو کمتر از ماهی 120تومن نمی دم

با سلام
حقیقتش من می خواستم هاستینگمو عوض کنم چون هم ویندوزه و واسه PHP و MYSQL خیلی منو اذیت کرد و دلایل دیگه !
نظرتون در مورد WWW.TARTANSPACE.COM چیه چون قیمتش عالیه واسه 1 گیگ 48000 + یه فلش مجانی
و یه شرکت دیگه به نام فراموج : WWW.RFM.IR که واسه 1 گیگ 69500 قیمت گذاشته!
البته این دو شرکت تو عصر ارتباط تبلیغ می کنند هر هفته ، حال به نظر شما کدوم بهتره و چرا این دو تا قیمتشون اینقدر فرق می کنه در صورتیکه خدمات مشابهی ارائه می دن !؟ و اگه کسی با این شرکتا کار کرده می شه بگه خوبن یا نه ؟ و اگه کسی دلیل این اختلاف قیمتو می دونه می شه توضیح بده که چطوره !
جالبیش اینجای که واسه هاستینگ الانم واسه 50 مگ 40000 تومن پول دارم می دم !
منتظر جواباتون هستم
RFM بهتره...
مشکل بزرگ Tartanspace اینه که دیتابیس MS-sql بهت نمیده!!! بدون این هیچ سایت بزرگی نمی تونه روش فعالیت کنه!

Zhost

New Member
تفاوت قيمت بين شرکتهاي هاستينگ توي ايران چيز عجيبي نيست.
قيمت هم پايين تر اين اين چيزاست.

متاسفانه به دليل اين که بازار هاستينگ ايران تفاوت خيلي زيادي نسبت به بازارهاي جهاني هاستينگ داره قيمتها هم متفاوته!
و دلايل خيلي زيادي هم واسش هست.
که فکر نمي کنم اينجا جاي مناسبي براي صحبت کردن در اين رابطه باشه.

من تنها نماينده duoservers توي ايران هستم که تا نهاتآ از اول هفته فعالتمون رو تحت سايت zhost.IR شروع ميکنيم. و خدمات اين شرکت رو با همون قيمتها داخل ايران با پشتيباني فارسي ارائه ميديم.
شما پلان هاي duoservers رو مشاهده کنيد
http://duoservers.com/?action=webhosting&PHPSESSID=352c065f8094f18e720157be332cccab
هرکدومشو خواستين با همون قيمت در خدمتتون هستم!
سوال ديگه اي هم داشتين در خدمتم!

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

Zhost

New Member
مشکلي نيست دوست عزيز, باز ميشه
به هر حال پلانها به اين صورته:

15 گيگ ماهيانه پنج هزارو پانصد تومان
25 گيگ ماهيانه هشت هزارو پانصد تومان
40 گيگ ماهيانه يازده هزارو پانصد تومان

مشخصات سرور:
Core 2 Duo 2.4 GHz E6600 with 4MB Cache; 4 GB RAM; 2x500 GB SATA in RAID1 configuration
server_info.jpg

30 روز هم گارانتي بازگشت وجه هست.
و به ازاي هر 24 ساعت قطعي 24 روز به مدت ميزباني سايت شما به صورت رايگان اضافه ميشه!

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

yadbegiram

New Member
ممنون از همتون که جواب می دین
شما که گفته بودین 100 مگابایت رو 40 تومن می دین حقیقتش من الان واسه 50 مگ دارم دارم 40 تومن می دم
و دیدم یه روز سایتم بالا نمی یاد یه روز service unavalaible می ده و الانم که چون این سایته من با cms درست شده و اونا هم که روی سرور لینوکس بهتر کار می کنن من مجبور شدم که این هاست رو عوض کنم چون دیگه گفتم فایده نداره !
پس به نوعی مجبورم هاست لینوکس بگیرم که واسه این cms ها به مشکل برنخورم فکر می کنم کار درستی می کنم ؟!
الانم وقت هاستینگم تموم شده و حتما باید یا تمدید کنم یا از یه جا دیگه بگیرم
در ضمن اصراری هم بر این دو تا نیست ولی چون گفتم معرف ترن واسه همین !
اگه شما می شناسین جایی رو که خدمات خوب می ده معرفی کنین ممنون می شم
اگه معرفی کردین لطف کنید بگید واقعا چرا این قدر اختلاف قیمت زیاد هستش مثلا بستگی به پهنای بادشه یا ...
اگه لطف کنید مشخصات یه هاستینگ خوب لینوکس رو هم بگید ممنون می شم
این هاستی که شما گفتین با این قیمت های بسیار پایینش واقعا کارایی هم داره (البته ببخشید اینجوری گفتم ) خوب چرا اینقدر قیمتش پایینه ؟ (قاطی کردم )
منتظر پاسختون هستم
ممنون

ali-msh

Member
سلام

خوب البته این هاستینگ ها هم دنیایی دارند یه پیشنهادی رو که از طرف خودم به بچه ها میکنم : بیا از خدمات ما استفاده کن زمان تستش رو بگذرون ( 10 روز ) راضی بودی بمون راضی نبودی سایت شما ترنسفر میشه هر سروری که بخوای
با این کار هم ضرری نمیکنی مطمئن باش که ما تمام تلاشون رو برای ارائه خدمات بهتر میکنیم ، قیمت ها هم کاملا مناسبه
http://takmizban.com

yadbegiram

New Member
عزیزان اگه لطف کنید بیشتر راهتنمایی کنید ممنون می شم
مثلا واسه خرید هاست چه چیزایی باید در اختیارم قرار بدن ومشخصات بعضی چیزا مثل پهنای باند باید چی باشه اگه لطف کنید اینا رو خیلی واضح بگین ممنون می شم چون مهلت هاستینگ قبلیم تموم شده باید بخرم
ممنون

ali-msh

Member
چه چیزهایی رو باید در اختیار بدن ؟ خوب کنترل پنل برای هاست و پشتیبانی هم باید خوب باشه
پهنای باند هم که ماشاالله همه هاستینگ های ایرانی خوب میدن
شاید مشخصات و محل سرور هم بگن بد نباشه

yadbegiram

New Member
سلام دوست عزیز ممنون که این هاستینگ رو معرفی کردین
حقیقتش الان من خواستم راهنمایی کنند که چه هاستینگی خریداری بشه و چه شرایطی داشته باشه ولی متاسفانه خوب هر کس تبلیغ هاستیگ خودسو می کنه ولی خوب اگه ایننا با هم فرق نمی کنه خوب می رم هاستیگ 1 گیگ می خرم 32000 تومن حالا یا 40000 می دم همراه فلش و ...
خوب واقعا اینا باهم فرق ندارند نمیشه واقعا موشکفانه تر بررسی بشه و نه تبلیغ بشه مثلا این هاستینگ بهتره و چون پهنای باندش 20 گیگ هست یا مثلا 100 تا ساب دمین می ده اینقدر قیمتش فرق می کنه ...
درصمن هاستیگ که می خوام بخرم لینوکس هستش
ببینید من قبلا هاستمو از اینجا خریده بودم
www.inetprohost.ir حالا هم چون هاستیگ ویندوز داره می خوام عوض کنم
درضمن 5 سابدومین هم بیشتر اجازه ساخت نمی داد و همچنین واسه دیتابیس mysql خیلی به مشکل برخوردم چون با cms بود سایت و مشخصاتی مثل اینا رو داشت سرویسهای میزبانی وب سايت
ارسال و دريافت ايميل در محيطي كاملا فارسي مجهز به ضد ويروس و ضد اسپم، امكان دريافت و ارسال ايميل از طريق موبايل، امكان Chat در ايميل (مانندyahoo)، استفاده از كنترل پانل فارسي، آمار گيري از بازديدكنندگان سايت، استفاده از سرورهاي پرقدرت DELL، سه لايه فايروال سخت افزاري و ...

حالا نظر شما

سلام دوست عزيز
من يه نكته بگم در مورد شركت هاي هاستينگ
به چند شركت اعتماد نكنيد اگه دنبال خريد خوب هستين
1-شركت هايي كه تجربه كمتر از دو سال دارند چون مشخص نيست كه آيا ماندگاري دارن يا نه
2- شركت هايي كه قيمت هاي پايين ميدن
هرچند اگه كيفيت بالا ديدن باز نگين توپه
از شركت هايي هاست بگيرن كه چند ساله تو كار هاستينگ هستند مثه شركت ما كه هشتمين سال فعاليتشو پشت سر گذاشت كه دليلش صرفا خدمات عالي هست

آخرین ویرایش:

ali-msh

Member
میگم amin_gheyloon همه اینها رو گفتین که آخر خودتون رو توجیح کنید ؟!
چی بگم والا ! ! !

جدیدترین ارسال ها

بالا