کدوم شرکت ارائه دهنده adsl بهتره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

madmaster_3d

Well-Known Member
ببین تو ایران و تو شهر ما از همه بهتر صبا و شاتل هستش. البته برخورد پرسنل صبا خوب نیست. ولی چون ترافیک 9 گیگ میده خوب برای من به صرفه تره. بعد صبا شبانش ساعت 3 تا 7 صبح هستش که حدود 2 گیگ میشه دانلود کرد جدیدا. شاتل رو نمی دونم ولی فکر می کنم 1 گیگ بشه شبانش ولی خوب ساعت 1 تا 8 صبح هستش انگار. البته شاتل تشویقی ترافیک ( حجم ) زیاد میده نسبتا. ولی من خودم صبا استفاده می کنم. من قم هستم

Dordanegh

New Member
با سلام
من از شرکت پیشگامان کویر یزد دارم، پشتیبانی 24 ساعته ، قیمت مناسب، سرعت دانلود هم عالی
البته نمی دونم تو ساوه خدمات داره یا خیر!!!!
http://pishgaman.net

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام
من از شرکت پیشگامان کویر یزد دارم، پشتیبانی 24 ساعته ، قیمت مناسب، سرعت دانلود هم عالی
البته نمی دونم تو ساوه خدمات داره یا خیر!!!!
http://pishgaman.net
تو سایتش که رفتم جزو مناطق تحت پوشش بود ساوه. ولی من که تا حالا هیچ تبلیغی ازش ندیدم تو سطح شهر.
تعرفه هاش هم نسبت به مخابرات قیمتش بالاتره.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
یه سوال دیگه از دوستان.
از اول خرداد تعرفه های مخابرات تغییر کرده. مال من 3 گیگ در ماه بود. الان تعرفه شون شده ماهی 2 گیگ. آیا برای من هم تغییر میکنه و یا قبیله میمونه؟ و ترافیک مصرفی قبلاً 1 تا 7 صبح رایگان بود، حالا 2 تا 7 شده؟ شامل من هم میشه که قبل از خرداد گرفتم؟
با تشکر از همه عزیزان :rose:

1mdfr

Member
باسلام

من هم تو همین موندم
وقتی من 10 مگابایت دانلود می کنم می نویسه100مگابایت دانلود100مگابایت آپلود:shock:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
آره واقعاً همینطوره. من بعضی موقع ها شده اصلاً دانلود یا آپلود نکردم چیزی رو و در حد همین دیدن صفحات و باز کردن سایت های مختلف بوده، ولی یه دفعه میدیدم حجم زیادی از ترافیکم کم شده. مگه صفحات چقدر سنگینن که این طوری میشه؟

1mdfr

Member
باسلام

به نظر من باید حجم تو کنترل کنی وبا دقت کامل ادارش کنی تا به اتمام نرسه چون اکثر زود گیگ تموم میشه!
من موندم 3گیگ خیلی فضاهست ولی چطوری در عرض دو روز گشتن و دانلود 100مگابایت تموم میشه:shock:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
من برنامه Bandwidth monitor رو دانلود کردم. میزان دانلود و آپلود روزانه، هفتگی، ماهانه و کل اینها رو نشون میده. اونم به نظرم درست کار نمیکنه. آخه وقتی هر 1000 مگ میشه 1 گیگ، من موندم که چجوری میشه که زود تموم میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا