کایاکو فارسی را رایگان دریافت کنید !!!!!!

دوستان عزیز من خیلی از فروم ها دیدم کاربرا دارن برای کایاکوی فارسی جنگ جهانی راه می اندازن نمی دونم گرفتن یا نه اما بنده قصد دارم کایاکو 3.7.11 رو به صورت فارسی در اختیار دوستان قرار بدم و خواستم داستان رو جذاب کنم :دی برای همین این سیستم رو روزی به 10 نفر می دم یعنی هر کسی می خواهد اینجا پست بده تا من لینک دانلود رو براش تو پیام خصوصی بفرستم از فردا شب هم شروع به ارسال لینک ها می کنم اگه راضی هستین به این پست یه تشکر خشک و خالی بکنید :دی

دوست عزیز این دموی سیستم هستش باید عذرخواهی کنم انگار تو همین انجمن سایت پرشین دانلود اونو واسه دانلود گذاشته بعضی ها می گن مشکل داره نمی دونم خودم اگه خواستی بگو اونی که خودم فارسی کردم رو بدم

http://support.iranserver.com/

سیستم پشتیبانی کامل هستش

دوستان عزیز من خیلی از فروم ها دیدم کاربرا دارن برای کایاکوی فارسی جنگ جهانی راه می اندازن نمی دونم گرفتن یا نه اما بنده قصد دارم کایاکو 3.7.11 رو به صورت فارسی در اختیار دوستان قرار بدم و خواستم داستان رو جذاب کنم :دی برای همین این سیستم رو روزی به 10 نفر می دم یعنی هر کسی می خواهد اینجا پست بده تا من لینک دانلود رو براش تو پیام خصوصی بفرستم از فردا شب هم شروع به ارسال لینک ها می کنم اگه راضی هستین به این پست یه تشکر خشک و خالی بکنید :دی
سلام داداش شما که هر جا میرین لطف می کنید فقط می گین اما عمل نمی کنید توی انجمن نیازمندی ها هم یک پست زدم واسه ماژول whmcs گفتی دارم و میذارم پس چی شد! الان از اون مدت خیلی گذاشته نکنه فقط بخاطر بالا بردن پستاتون این کارو می کنید!!!!!!!!!!!!!!!! اگه لطف کنی توی اون انجمن بذاری نه اون انجمن همه جا که حرفشو میزنی خیلی بهتر میشه ممنون میشم!

سلام دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم من اصلا نگفتم حتما ماژول بانکی وی اچ ام رو می دهم اما شما کمی صبر کنید بهتر است چون حتما دریافت می کنید اما الان خیلی کارای مهمتر دارم انجام می دهم و در ضمن در مورد این کایاکو عذر خواهی کردم که گفتم من اشتباهی قبل جستجو در انجمن پست دادم و دوباره هم عذر می خواهم اگه این سیستم رو می خواهدی در انجمن موجود می باشد و اگه نیاز به هرچی فارسی دارید به لینک تو امضائ من برید بعد 24 ساعت پس از عضویت 1 پیام برای شما میاد که می تونید هر سیستمی رو درخواست بدید نمی خواهم پابلیک بشه با تشکر از نظر شما

YTERROR

Active Member
تویی سایت پرشینو تولز و .... ریخته تویی همین فروم گزاشته شده این دیگه چه نوعشه طلا که نمی خوای پخش کنی یا ....

استاد اول بخونید بعدا بفرمایید که طلا می خواهی بخش کنی من عذر خواهی کردم لازم نیست برای بالا بردن پست هاتون بیایید یه چیز بی ربطی رو مطرح کنید 2 بار عذر خواهی کردم فکر کنم مطالعه قبل از پست بهترین راه برای شما باشه

YTERROR

Active Member
ستاد اول بخونید بعدا بفرمایید که طلا می خواهی بخش کنی من عذر خواهی کردم لازم نیست برای بالا بردن پست هاتون بیایید یه چیز بی ربطی رو مطرح کنید 2 بار عذر خواهی کردم

دوست عزیز تعداد پست این حرفا واسه من هیچ ارزشی نداره جایزه یا چیزی هم نمیدن

این نوع کمک کردن هم اصلا معنایی خاصی نداره و نیاز به عذر خواهی نیست . کار اشتباه اشتباه است

فکر کنم مطالعه قبل از پست بهترین راه برای شما باشه

شما هم قبل از زدن پست بهتره قبلش جستجو کنید :

دریافت نسخه کامل ( تاپیک در مجید آنلاین ) :

لینک منبع شما هم بگمانم این سایت هست که دمو و لینک دانلود رو گزاشته :

نمونه سایتی که از این اسکریپت استفاده می کند (مشاهده دمو)

حجم : ۳,۲۵ مگابایت

کلمه عبور فایل فشرده : www.persiandownload.ir

جهت افزودن زبان فارسی باید فایل هایی که در پوشه ی farsi kayako قرار دارند را در قسمت مربوط به فایل های زبان Import کنید.

لینک دانلود نسخه فارسی اسکریپت Kayako Support Suite (کایاکو فارسی)

دانلود از لینک های کمکی : لینک کمکی شماره ۱ ، لینک کمکی شماره ۲

منبع : پرشین دانلود

کایکو 3 سال پیش تویی بورس بود و فارسی سازیش تموم شد ولی نال بودنش سایت رسمی فارسی سازی نداشت و فارسی سازیش هم بسیار ساده و لاینهای زیادی نداشت

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

farasystem

New Member
از این سایت www.ikayako.ir میتونین دمو رو درخواست بدین، قیمت هاشم مناسبه و هم اینکه کلاملای فارسی شده و راست چینه تاریخش هم به شمسیه.
لایسنس اورجینال هم بهتون میده.

farasystem

New Member
از این سایت www.ikayako.ir میتونین دمو رو درخواست بدین، قیمت هاشم مناسبه و هم اینکه کلاملای فارسی شده و راست چینه تاریخش هم به شمسیه.
لایسنس اورجینال هم بهتون میده.

farasytem

New Member
با سلام
دوست عزیز اگر بدون هیچ دردسری دنبال آخرین نسخه کایاکو کاملا فارسی شده، راست چین شده با تاریخ شمسی هستید به سایت زیر مراجعه کنید. ( نصب و راه اندازی رایگان )
هم طرف ادمین هم کارمند و هم کاربر کاملا فارسی و راست چین شده است.
نرم افزار در سه نسخه : وب - موبایل - دیسکتاپ
سیستم پشتیبانی از مشتریان - کایکو : (www . ******* . ir )

شماره تماس:
04113351313
داخلی 100

www . farasystem . net شرکت فراسیستم

جدیدترین ارسال ها

بالا