کارهای ارسالی مسابقه ی هفتگی (کاراکتر کارتونی)

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به همگی خب این مسابقه هم تموم شد ...

طبق روال کارا رو میزارم فردا هم داوری انجام میشه...

میتونید روی کارها نظر بدید و نقدشون کنید...

کیفیته کارها فوق العاده بالاست واقعا جای خوشحالیه...

من خودم شاهد پیشرفتهای چشم گیر بچه ها هستم

امیدوارم مسابقه همینجور و طبق روال با این کارهای خوب ادامه داشته باشه
:rose:

اینم از کارها :

hesam_sn

g06rmhn7h8nd4jp4eq.jpg

meysam333

02theu9cur4xz2avez.jpg

hi7ijew7pp8sd6rejxmo.jpg

ipc7t2hl3yee3os94z5.jpg

رضا کامی

q8q7yx8lrrhcuph3tq3.jpg

koorosh_kh

y0sn5tm7lkw4h2k2ym8y.jpg

kw8lhcaxtf19et9ym741.jpg

a2rlikm5eh32tak1j3b.jpg

Violet89

ws2bhp0ubtb2iyjqfd3b.jpg

sij7ei2b4w5va4gqvaz.jpg

xzppbjwgtyza54bo9ft.jpg

borhani59

kaj_o_MAJ.png

ROHAM WEB

68eypr4mcczkqv5q3v.jpg

k7n77kze0fiuowptocb.jpg

پیوست ها

• lygnh8qq0orm0e78m37.jpg
    lygnh8qq0orm0e78m37.jpg
    732.2 کیلوبایت · بازدیدها: 27
آخرین ویرایش:
سلام
من در مورد کیفیت کارها حرف مجید رو کاملا تایید میکنم.
حیف که ما میایم جمع تخصصی اساتید یکم متنوع میشه!
شانس بیارین وقت نکنم بیام به هر حال همینه !
از دیدن کارها تعجب کردم و مهارتهاتون رو تحسین میکنم.
یا علی

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
همینطور که توی تاپیک وایپ گفتم نام اشتباهه به زودی درست میشه...

-----------------------------------

اما در مورد کارها باید بگم که تک تکشون فوق اعاده ان اینو جدی میگم

اقا رضا شما هم کارتون خیلی خوبه و من مطمئنم توی این مسابقه پیشرفتهای چشمگیری منتظر شماست

همگی خسته نباشید ..

با سلام سطح كارا خيلي بالا حالا كه فكرشو مي كنم از كاري كه فرسادم خجالت مي كشم:sad:

سلامرضا

اما من خجالت نمیکشم !
چون میدونم یه شاگردم و میدونستم خیلی بهتر از من کار میکنن اما همین انگیزه هم جزو چیزهایی هست که باید آدم داشته باشه.
دوستان حرفه ای مون هم به خاطر اینکه برنده بشن نمیان. خود مسابقه ارزشمنده و خود رقابت یه جور پیروزی مهمه.
تازس بو کن و شاد باش :green: میخوام دوباره بذارم تو گلدون:lol:
یا علی

meysam333

Well-Known Member
اما به نظر خودم بعد از 6 ماه وارد شدن توي دنياي گرافيك سطح كارم پاييين تر از حد انتظاره
:shock:

اصلا اینجوری نیست دوست عزیز, فکر میکنی کسانی که کارهای شاخ و حرفه ای میزنن از روز اول اینجوری بودن؟
میگی 6 ماه داری کار میکنی , من 3 ساله جدی دارم کار میکنم و هنوز خیلی چیزا باید یاد بگیرم.
از این مسابقه ها و برنامه ها استفاده کن برا پیشرفت کارهات ( اول و دومی مهم نیست):rose:
در ضمن کار همگی عالیه , مرسی:)

فقط شش ماه.
خب فهمیدم چرا اینقدر عجله داری؟ :green:
یه گل دیگه میخوای؟
اگر فکر میکنی کند بودی خب یعنی باید با همت بیشتری تو مسابقه بعدی هم حتما شرکت کنی.
مسابقه که level گذاری نیست. اگه برندگان تاپگالری بیان یعنی دیگه ما ها نباید مسابقه بدیم؟
دوست خوبم از این انگیزه حداکثر استفاده رو بکن. من بای اینکه فکر میکردم بهتر میتونم کار کنم تو نهایی کردن همین کار چند تا نکته جدید به جای مسابقه بدست آوردم. جیبات رو پر از تجربه و شکلات کن و از این دنیایی که داری توش کم کم دور بر میداری لذت ببر.
یا علی

koorosh_kh

باحالترین کاربر
دوستانی که شرکت کردند چرا به قوانین توجهی نمیکنن.
اندازه رندر نباید از 1024 بیشتر باشه .برد و باخت اصلا مهم نیست اما باید شرایت مسابقه برای همه برابر باشه.
در ضمن مثلا یه عکس 1200 پیکسلی با طیف رنگی معمولی تغریبا 200 کیلو بایت در میاد اما میشه با همون کیفیت 1 مگ در بیاد و کیفیتش همون باشه
پس باید به فکر کسایی که اینترنت دایل دارن باشیم و بدون دلیل عکس با حجم بالا نزاریم.
دوستانی که به فتوشاپ وارد نیستن باید بگم که تو منو file 'گزینه save for webpage میتونید حجم عکس تون رو بهینه کنید تا جایی که کیفیتشو از دست نده.

سلام واقعا کارا پیشرفتش در حد تیم ملیه فقط می خواستم نظرات شخصیم رادر موردشون بگم :
کار شماره 1 : از نظر مدلینگ که دیتیلش خیلی خوبه محیط رندرش هم قشنگه اما به نظرم متریالش یه ذره بیشتر شبیه به پلاستیکه یا حالت چوب داره
کار شماره 2 : خیلی باهاش حال کردم زمینش را چطوری درست کردی ؟
کار شماره 3 : خیلی گوگولی شده فقط محیطش و چمن ها و دماغش هم یه ذره عیب دارند
کار شماره 4 : رفرکت یه ذره بالاست و حالت عروسکی و پلاستیکی بودن را بهش داده و تکستچر سمت چپ لپش هم قرمزیش یه ذره زیادی زیاده انگار گرما زده شده یا کسی گرفته یه ماچ محکم بهش کرده چون کاملا دو رنگی داره با یه ذره پایین ترش اما مدلش قشنگ شده
کار شماره 5 : به عنوانه یه کار فانتزی خوبه اما دیتیلش کمه حالت مجسمه ای بودنش هم یه ذره زیادیه انگار واسه ریگ و انیمیشن ساخته شده اگه یه ذره soft edge تر بود فکر می کنم قشنگ تر میشد
کار شماره 6 : هیکلش خیلی باحاله فقط چرا پشتش به دوربینه ؟:green:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
بچه ها کار شماره ی 7 که یکی از کارهای خیلی خوبه اضافه شد و ایشون به خاطر خرابی سیستم

کارشون ساعت 12.40 دقیقه ارسال کردن که به همین خاطر 5 امتیاز ازشون کم میشه ....

موفق باشید

V

Violet89

کاربر مهمان
تشکر و 1 پیشنهاد

سلام به همگی
به همه اساتید محترم تبریک میگم و خسته نباشید:rose:, راستش کارا خیلی سطحشون بالا هست, من واقعا خجالت میکشم کار اینقدر ساده و ضعیف میزارم, از اساتید محترم, برای اینکه سطح مسابقه رو پایین میارم, از همین جا معذرت خواهی میکنم:rose:.

دوستانی که شرکت کردند چرا به قوانین توجهی نمیکنن.
اندازه رندر نباید از 1024 بیشتر باشه .برد و باخت اصلا مهم نیست اما باید شرایت مسابقه برای همه برابر باشه.
در ضمن مثلا یه عکس 1200 پیکسلی با طیف رنگی معمولی تغریبا 200 کیلو بایت در میاد اما میشه با همون کیفیت 1 مگ در بیاد و کیفیتش همون باشه
پس باید به فکر کسایی که اینترنت دایل دارن باشیم و بدون دلیل عکس با حجم بالا نزاریم.
دوستانی که به فتوشاپ وارد نیستن باید بگم که تو منو file 'گزینه save for webpage میتونید حجم عکس تون رو بهینه کنید تا جایی که کیفیتشو از دست نده.

باور کنید اشتباه شد و این مسئله رو حمل بر بی توجهی به قوانین نکنید, من تمام رندر ها رو 800*600 گذاشتم, الان که این پست رو دیدم, برگشتم کار خودم رو دیدم واقعا شرمنده شدم, از همگی معذرت میخوام :rose:.

یه پیشنهاد به آقای کریم زاده, استاد گرامی حق دارند و به نظرم بهتر هست یه نمره منفی در این رابطه (عدم توجه به قوانین) لحاظ بشه, تا هم حق کسی ضایع نشه و هم دقت ها بالاتر بره.

کار شماره 5 : به عنوانه یه کار فانتزی خوبه اما دیتیلش کمه حالت مجسمه ای بودنش هم یه ذره زیادیه انگار واسه ریگ و انیمیشن ساخته شده اگه یه ذره soft edge تر بود فکر می کنم قشنگ تر میشد:green:

ممنون از لطفتون, راستش در مورد دیتیل, میخواستم کاملا شبیه کارکتر اصلی بشه, حالت مجسمه ای بودنش رو قبول دارم, ایده ی خوبیم هست, شاید روی ریگ و انیمیشنش وقت بزارم, در مورد soft edge تر هم, اگر منظورتون لبه های نرمتر هست, امتحان کردم, خوب در نمیومد, باز هم ممنون :rose:.

از همه تشکر, مخصوصا آقای کریم زاده :rose:
همگی موفق باشید :rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
اقایون و خانوم های هنرمند خسته نباشند :rose:(خوب شد Violet89 جان)

خیلی هز کردم وقتی کارا دیدم
کار 1 و 2 و 7 عالی شدن
برهانی هم همچنان تو سبک خمیری کار می کنه :):green:
کار شماره ی 3 و 4 اگه رو محیط کار میکردن خیلی بهتر می شد

Violet89 جان چرا خجالت می کشی دادا همین هم عالیه و نشون می دی که سعی داری هر چه زودتر قوی بشی
به نظر من اگر ادم همراه با تلاشش کمی هم صبر و حوصله به خرج بده تو اینده ای نزدیک می تونه کارای شاهکار بزنه

همچنان خیلی دلم می خواد شرکت کنم تو این مسابقات ولی وقت ندارم
همتون موفق باشین :rose:

آخرین ویرایش:

meysam333

Well-Known Member
کار شماره 2 : خيلي باهاش حال کردم زمينش را چطوري درست کردي ؟
مرسي دوست عزيز, خوشحالم که خوشتون اومده
در مورد زمين : در vrayMtl به Diffuse ----> vrayDirt دادم و به Displace هم smoke
از بقیه دوستان هم بابت کارها و نظراتشون سپاسگزارم

koorosh_kh

باحالترین کاربر
اقایون و خانوم های هنرمند خسته نباشند :rose:(خوب شد violet89 جان)

کار شماره ی 3 و 4 اگه رو محیط کار میکردن خیلی بهتر می شد

همتون موفق باشین :rose:

موضوع مسابقه مدلسازی کاراکتر کارتونی بود به خاطر همین رو فضاسازی کار نکردم در ضمن بیشتر از این نمیشه برای مسابقه وقت گزاشت برای همین کار شماره 4 چند روز وقت گزاشتم و دیگه به محیطش نرسیدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا