کارهای ارسالی مسابقه هفتگی ( ساعت دیواری)

koorosh_kh

باحالترین کاربر
ای وای به رندرش نمره ندادن من شدم ....... :shock:
اگه به اونم نمره بدن دهم میشم اخه رند و تو وقت اظافه آخرش گرفتم زورکی پر از نویز :)
راستی قضیه این ایده چیه؟
کار شماره یک آخر ایدس که!
داوری رو به چالش کشیدم:green:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
نتایج انتهایی مسابقه هفته اول

سلام به همگی دوستان عزیزم

امیدوارم که حال همگی خوب باشه

ظاهراً چون E-Power عزیز مشغله ها زیاد هست ، تصمیم بر این شد که بنده این داوری کارها رو برای مسابقات بر عهده بگیرم .

برای آسودگی شرکت کننده ها در هر مسابقه ای ، عرف بر این هست که سطح داوران مشخص بشه تا شرکت کننده ها بدونن کارهاشون به درستی داوری خواهد شد .

برخی از دوستان میدونن و برای دوستانی که در جریان نیستن عرض میکنم که در دوره قبل مسابقات بنده هم شرکت کننده بودم و تونستم خیلی چیزها از سایرین یاد بگیرم . با اختلاف کمی هم تونستم تعداد بیشتری از اول شدن رو بدست میارم و مسابقات تموم شد .

امیدوارم که شما هم مثل ما ها از این سری مسابقات لذت ببرید .

امتیاز دهی ها همونطور که میدونید 70 امتیاز مدلسازی و 30 امتیاز رندر هست . فاکتورهای متفاوتی هم برای هر دو گزینه وجود داره .
مثلاً برای رندر : کیفیت رندر و بدون نویز بودن - متریال های مناسب و اگر تکسچر هم هست که کیفیت بافت و هماهنگیش هم ملاک هست .

برای مدل : بهینه ترین نوع مدلسازی و از طرفی پیچیدگی کلی مدل ملاک هست .

برخی از دوستان مدلهای ساده زدن که طبیعتاً امتیاز مدلینگشون کم میشه ولی رندر قوی گرفتن .

امتیازات دوستان این دوره به شرح زیر هست .

korosh_kh : model 20/70 - render 10/30 : 30/100

airbos : model 30/70 - render 15/30 : 45/100

Said Majic : model 25/70 - render 28/30 : 53/100

Immortal Silence : model 40/70 - render 15/30 : 55/100

Gs_Graphic : model 40/70 - render 20/30 : 60/100

mandana : model 50/70 - render 15/30 : 65/100

Hesam_sn : model 45/70 - render 20/30 : 65/100

I-like-DDD : model 50/70 - render 20/30 : 70/100

inspire Design : model 55/70 - render 20/30 : 75/100

Majid CG : model 60/70 - render 25/30 : 85/100

korosh_kh عزیز مدلت بسیار Highpoly ولی بیدلیل ، رندر هم که خیلی با نویز بود .ایشالا در کارهای بعدی قویتر باشی .:rose:

airbos عزیز ، کیفیت رندرت خیلی پایین هست و از طرفی نامناسب از Meshsmooth استفاده شده که کاملا مدلت رو دفورمه کرده ولی ایده جالب هست . :paint:

Said Majic گل ، رندر و زاویه دوربینت خیلی قشنگ بود و بالاترین امتیاز رندر رو هم گرفتی ولی فقط چون پیچیدگی مدلت در مقابل سایرین کمتر بود امتیاز مادلینگ رو کم دادم وگرنه نوع مدلسازیت مشکل خاصی نداره .(به جز تعداد بیدلیل فیسها در مرکز ساعت و کم بودن فیس در صفحه زیرین) در کل کار انتهاییت واقعاً چشم نواز بود . بهت تبریک میگم .

Immortal Silence عزیز هم ایده زیبایی داشتن ، این خیلی خوب بود ، فقط مدلها دیگه زیادی فیس داشت ، رندر هم چندان دلنشین نشده ولی مشخص هست که برای پروانه ها و برگ هاش زحمت زیادی کشیدی . خسته نباشی ، خدایش اگر همچین ساعتی دیدم واسه اتاقم حتماً میگیرم ، خیلی زیباست :rose:

Gs_Graphic هم ایدش جالب بوده ولی مدل نسبتاً ساده و ای کاش کیفیت تکسچر زمین رو هم کمی بالاتر در نظر میگرفتی تا در نزدیک دوربین دچار افت کیفیت نشه . البته چون مدل رو خیلی سری زدی اندفعه ازت میگذرم :wink: توقع ما از تو بیش تز اینهاست . هنوز مدل ساعتی که واسه سال پیش زدی رو یادمون نرفته ها !:snap::wink:

mandana خانم هم که دیگه شرمنده فرمودن و شرکت کردن ! :green::rose:
ایده این کار هم جالب بود ولی من نمیتونم از روش ببینم ساعت چنده ! از اینکه تمام طرحات با هنر ایرانی همراه هست واقعاً بهت تبریک میگم ، نوع خطوط کاملاً گویای طراحیه ایرانی هست . مدل هم پیچیدگی خوبی داره ، البته در بعضی جاها خیلی فیس داری که البته نسبتاً متناسب با قطعه مورد نظر هست . رندر در سطح خوبی قرار نداره . خود کار انقدر زیباست که میشه به عنوان یک وسیله تزئینی با طراحیه ایرانی به دیوار زد .:rose:

Hesam_sn مدل آقا حسام هم خوب بود ، رندر هم در سطح خوبی قرار داشت . در برخی قطعات مثل قطعات بالایی تعداد فیس ها نامناسب زیاد هست . ایکاش صفحه ای که به عنوان شیشه در جلوی کار قرار دادی رو برای وایر حذف میکردی تا مدل داخلیت دیده بشه . در کل کارت خوب بوده و میتونی امتیاز بالاتری هم در آینده بگیری

I-like-DDD عزیز ، بهترین حالت فرستادن وایر رو داشته و ازش تشکر میکنم . خود مدل زیبا و تقریباً بدون ایراد مدلسازی شده (گوی هایی که به عنوان برف روی مدلت گذاشتی زیادی فیس داره) ، رندر هم در سطح مطلوبی هست . در کل کارت خوب شده و بهت تبریک میگم .

inspire Design گل هم مدلشون چشم نواز هست . رندر خوب و مدل ها جز قسمت هایی که تعداد فیس ها کمی بالاتر از حد متناسب هست مشکلی نداره . متریال دهی هم خیلی زیبا انجام شده . تبریک میگم .

Majid CG ، آقا مجیدم که خوب آقا مجید هست و ازشم همین انتظار رو داریم :green: ، رندری که فاصله دار هست اگر دیوار رو بهتر میذاشتی و نور مناسبتری هم داده بودی دیگه عالی میشد . خود مدل هم در برخی جاها زیادی فیس داری و در کل خیلی خوب شده ، جزئیات مدل عالی هست . سعی کن کمی تعداد کلی فیس ها رو در کار هات پایین بیاری تا بهینه تر بشه .

واقعاً ممنون که به خاطر خودتون در مسابقه شرکت کردید .
این هفته آقا مجید اول شده و توصیه میکنم بقیه دوستان سریعاً حالشو بگیرن وگرن این آقا مجید همش اول میشه ها :lol: از ما گفتن .
از ماندانا جان هم تشکر میکنم که با مشغله زیبادی که داره شرکت کرد .

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام پژمان جان ممنون بابت داوری و هم ممنون بابت این که اومدی توی سایت و ما شما رو زیارت کردیم :green:

نکاته خوبی رو گفتی که حتما رعایتشون میکنم ولی در مورد نور یه حسی بهم گفت که این حالت دارک و تیره بیشتر جواب میده...

در مورد کارهای بقیه دوستانم باید بگم که کارا همه عالی بود واقعا لذت بردم..

امیدوارم دوره ی بعدی هم با همین شور و هیجان ادامه داشته باشه..

راستی رضای عزیز گفت که این هفته کار داره و هدایت مسابقه رو ایندفعه به من سپرد...

آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام به همگی.
قبل از هر چیزی از آقا پژمان بابت داوری خوبشون تشکر میکنم. ممنون:rose:
چون داوری احسان ناقص بود و نمرات رو به صورت ناقص ارائه کردند و فعلا بهش دسترسی ندارم داوری کلی رو دست آقا پژمان دادم.
به مجید هم برای اول شدنش تبریک میگم. (مجید این هفته رو شانس آوردی چون همش ۲ _ ۳ ساعت آخر اومدم و شرکت کردم. دورههای بعدی رو امانت نمیدم):green:
برای چند وقتی مدیریت مسابقه دست آقا مجید هست از آقا مجید میخوام که موضوع جدید رو معرفی کنه و تاپیک Wip رو هم ایجاد کنه.
همگی موفق باشید.:rose:

آخرین ویرایش:

E-power

کاربر متخصص
سلام :rose:
اول عذرخواهی به خاطر اینکه عجله ای شد و نتونستم وظیفه مو درست انجام بدم.
حقیقت 15 دقیقه بعد از آخرین پستم به طرف مشهد حرکت کردیم و اصلا اون شبو نتونستم بخوابم:sad:

الان هم که این پست رو مینویسم 20 دقیقه بیشتر نیست که رسیدم.
.
.بعضی از دوستان از خودشون ایده داده بودن.یکی دو نفر رو میدونستم ایده از خودشونه اما بقیه رو نه.
.
.
امتیاز به رندر ها ندادم چون فکر میکردم امتیاز رندر به عهده ی کس دیگه ای هست شرمنده :rose:

.
تبریک به آقا مجید :rose: و تشکر از آقا پژمان:rose:
.
.
وجود حداکثر پلیگانهای چهار گوش یعنی چی؟ خوبه یا بد:green:

اصلش اینه که پلیگانها 4گوش باشن کمتر و بیشتر یعنی اشکال.:rose:
.
.
.
پژمان جان کم و زیاد بودن فیسها بیشتر زمانی اهمیت داره که مدل واسه ی گیم هست .
به نظر من توی این مسابقه زیاد بودن فیس مشکلی نمیتونه داشته باشه .
.
.
داوری هم خوب بود اما به نظرم باید بیشتر از هر چیزی به وایرها توجه میشد :rose:
.
.

.
با آرزوی موفقیت برای همه.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا