کارت ویزیت فروشگاه کفش

boom.design

Member
آرم آدیداس و پوما خیلی بی کیفیته طبیعتا کار رو سبک می کنه
با توجه به جنس چاپ یه حاشیه ای رو از 4 طرف معمولا 3 تا 5 میلیمتر خالی می زارن که یه وقت موقع برش مشکلی پیش نیاد، خیلی نوشته ها و الِمان ها چسبیده به گوشه ها هستند
از فونت های بهتری استفاده کنین برای نوشته ها
موفق باشید :rose:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام به نظرم از نظر طراحی کاری انجام ندادی!
در اصل چند تکست و تصویر رو فقط کنار هم چیدی!
از 100 بهت 30میدم!
موفق باشیـــــــــــــ:rose:

+Mohammad+

Well-Known Member
ببینید .. من پیشرفت رو در کارتون توی این چند وقته واقعا حس میکنم...
اما مشکلات اساسی شما : 1-انتخاب فونت 2-انتخاب رنگ و رنگبندی 3-بعضا استفاده ی زیاد از تصاویر
اصولا انتخاب فونت های شیک مثل Traffic و Yekan خیلی کار رو قشنگ میکنه ... اگه به نمونه های دوستان هم نگاهی بکنید متوجه خواهید شد
مشکل خیلی از تازه وارد ها اینه که سعی میکنن از استایل های آماده استفاده کنن .. خود من هم اوایل همینجوری بودم .. هیچوقت ... تاکید میکنم هیچوقت توی کارهاتون از استایل آماده استفاده نکنید مگر موارد استثنا!
توی این نوع کار ها رنگ متون بستگی به خیلی چیزها داره و مسلما استایل ها علم غیب ندارند که خودشون رو با طرح شما تطبیق بدند...
وقتی هم می خواید متون رو استایل دهی کنید معمولا دادن صرفا Color Overlay یا رنگ معمولی کافیه .. دادن هر نوع سایه و... رو برای متن توی کارت ویزیت توصیه نمی کنم

دیدن نمونه کار دوستان خیلی مفید و بهتون می تونه کمک کنه که ازشون ایده بگیرید .. هیچ ایرادی هم نداره که کار شما شبیه یه کار دیگه بشه .. فعلا سعی کنید قالب کلی رو یاد بگیرید .. وقتی مسط بشید خود به خود کار از ذهن شما بیرون میاد...
امیدوارم شاهد کارهای بهتر شما باشیم
موفق باشید

به قول دوستان در انتخاب فونت و رنگ باید تلاش بیشتری کنی !
در طراحی بنر متحرک هم جدا از انتخاب فونت مناسب باید نوشته ها رو تو یه موقعیت قرار بدی هر نوشته یه جا گذاشتی بالا پایین داره زیاد جالب نیست !
در کل موفق باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

جدیدترین ارسال ها

بالا