کارت ویزیت :دی

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
سلام به همه دوستان .

به قول خودم یه طراح هیچ وقت نمیتونه کارتی رو که مورد تاییدش باشه برای خودش طراحی کنی .
( در مورد وب سایت و ... هم این مورد هست ) چون میدونه همیشه میتونه بهترش کنه .
این اولین کاری که تو عمرم تونسته منو راضی کنه ( خودم باورم نمیشه ) البته این کار دقیقا سلیقه منه . آره ... :دی

پیوست ها

• MyCard.jpg
    MyCard.jpg
    136.1 کیلوبایت · بازدیدها: 103

L-B

Well-Known Member
کارت زیبایی شده ..
رنگ بندی زرد و تیره همیشه جواب میده :)
ایده پشت کارت هم خوب هست . > شاید نوشته هاش بهتر بود خوبتر میشد !
نسخه فارسی اونو فکر کردی >؟

موفق باشی .

Arsham

کارت زیبایی شده ..
رنگ بندی زرد و تیره همیشه جواب میده :)
ایده پشت کارت هم خوب هست . > شاید نوشته هاش بهتر بود خوبتر میشد !
نسخه فارسی اونو فکر کردی >؟

موفق باشی .

ممنون از نظرت :دی
کلا فارسی در کار نیست .
منظورت ذو از بهتر بودن نوشته ها نفهمیدم o_O

nader918

Well-Known Member
ااووووووووو فینگلیش
جالب شد ه واقعا!
از رنگ بندیش خوشم اومد ولی در مورد زندگی نامت رنگش سفید باشه(نظر شخصی)
در پناه حق یا علی مدد::rose:

MohammadGh

Well-Known Member
کارت ویزیت عالی شده
ایده جالبی داره ، در کل خوشم اومد
موفق باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام افرین کار خوبی شده اما بنظر من باید کار جوری باشه که هنرمند های دیگه هم راضی کنه ...
اون عکس بالاشم ماله بازی Sleeping Dogs عجب بازی بود ،افرین

Arsham

ااووووووووو فینگلیش
جالب شد ه واقعا!
از رنگ بندیش خوشم اومد ولی در مورد زندگی نامت رنگش سفید باشه(نظر شخصی)
در پناه حق یا علی مدد::rose:

ممنون ، علی یارت . . .

کارت ویزیت عالی شده
ایده جالبی داره ، در کل خوشم اومد
موفق باشی

ممنون برادر :دی

سلام افرین کار خوبی شده اما بنظر من باید کار جوری باشه که هنرمند های دیگه هم راضی کنه ...
اون عکس بالاشم ماله بازی Sleeping Dogs عجب بازی بود ،افرین

ممنون ، من یه منطق بی منطقی دارم که میگم هنرمندی که از این طرح خوشش نیاد هنرمند نیست :دی ( شوخی )
من نمیدونستم واسه بازی بود ، بنظر فقط یه پینتینگ عالی بود

TanQ , I Like you Too

+Mohammad+

Well-Known Member
هی خواستم نظر ندم ... دیدم نمیشه :دی

اون رنگ تیره به نظر من اگه یکم تیره تر بود که کار رو سنگین تر می کرد بهتر بود
ولی تا همین حد هم قشنگ شده...
گذاشتن عکس به ای این شکل یه چیز غیر معموله .. ندیدم تا حالا ...

موفق باشی

Ps.Dude

Well-Known Member
سلام آرشام جان.
پ.ن : یه زمانی کارت تمام ENG میزدی, بهت فحش و همه چی میدادن!!!
کارت خود طراح, به نظرم هرچیزی میتونه باشه.
من خیلی خوشم اومد. مخصوصا از Back کارت.
ولی دوست دارم روی کارت یه خورده خلوت بشه یا اون عکس غروب برداشته شه.
Presentation کار هم توی حلقومم!!!:green:

موفق باشی...

zahednejad

Well-Known Member
ایده + اجرا همه چی عالی
با این نظرت هم موافقم که طراح واسه خودش خوب ایده پردازی نمیوتن بکن
اما خیلی خوب شده کار

Arsham

پرفکت از همه جهات :rose:

ممنون لطف دارید :دی

هی خواستم نظر ندم ... دیدم نمیشه :دی

اون رنگ تیره به نظر من اگه یکم تیره تر بود که کار رو سنگین تر می کرد بهتر بود
ولی تا همین حد هم قشنگ شده...
گذاشتن عکس به ای این شکل یه چیز غیر معموله .. ندیدم تا حالا ...

موفق باشی

حالا گذاشتن عکس به این شکل خوب یا بد

در مورد رنگم یکم تیره ترش کردم که همونی از آب در بیاد که تو چاپ میشه ولی طراحی روشن تره . با این وجود طرح تقریبا تیره تر از این هم میشه .
اینا قلاقای چاپ خونمونه . و بهش آشنام ( خروجیش خوب رنگی در میاد )

بازم خیلی ممنون که نظر دادی

سلام آرشام جان.
پ.ن : یه زمانی کارت تمام ENG میزدی, بهت فحش و همه چی میدادن!!!
کارت خود طراح, به نظرم هرچیزی میتونه باشه.
من خیلی خوشم اومد. مخصوصا از Back کارت.
ولی دوست دارم روی کارت یه خورده خلوت بشه یا اون عکس غروب برداشته شه.
Presentation کار هم توی حلقومم!!!:green:

موفق باشی...

سلام برادر . ممنون .
کارت حرفه ای تجاری نباید فقط اینگلیسی باشه منم موافقم . حتی بعضی جاها فقط باید فارسی باشه . ولی کارت یه طراح تقیقا برعکس این عمر و کل کارتش خصوصیات طراح رو داره میگه

خودتم موفق باشی:دی

ایده + اجرا همه چی عالی
با این نظرت هم موافقم که طراح واسه خودش خوب ایده پردازی نمیوتن بکن
اما خیلی خوب شده کار

ممنون به شدت :دی

دلیل اینم که طراح واسه خودش نمی طرح بزه واسه اینه که خیلی ایده و حرف که میخواد تو طرح پیاده کنه که یا زیاده روی میکنه یا کم میزاره . من زیاده روی رو ترجیح میده و دلیل شلوغ شودن روی کارتم همینه :دی

MOSTAFA

کاربر فعال
این که به سبک مالتی مدیا کار کردی جالبه و کار نویی هست، هرچند خیلی به وبسایت شخصی نزدیک شده تا کارت ویزیت، مثلا اون باکس نوشته آخری اصلا لازم نیست توی کارت ویزیت
نوشته ها در این سایز بعد از چاپ ممکن است مشکل پیدا کنند
نکته دیگری که هست این کارت کاربرد عام نداره یعنی اگه شما این رو چاپ کردی 90% هزینه ای که کردی بیهوده بوده چون قشر سفارش دهنده مخصوصا شرکت های دولتی این سبک کار رو نمیپذیرند و هنوز جامعه ما ظرفیت این چنین کارهایی رو نداره، البتده اگه در کنار یک کارت دیگه باشه که فارسی باشه مثلا 100تا از این چاپ کنی 900 تا از فارسی معقولانه تر هست چون مخاطب این کارت خاص هست
درمورد بقیه چیز ها از جمله ترکیب رنگ و فونت و ... خوب کار شده
موفقیتـ

30min

Banned
با اینکه معتقدم فونت انگلیسی کار رو زیباتر میکنه اما اون متن پایین چرا انگلیسی هستش ؟!!!! دقیقا شما به فکر کدوم مخاطب هستی ؟!!!!!
کار خوبی شده .

Arsham

این که به سبک مالتی مدیا کار کردی جالبه و کار نویی هست، هرچند خیلی به وبسایت شخصی نزدیک شده تا کارت ویزیت، مثلا اون باکس نوشته آخری اصلا لازم نیست توی کارت ویزیت
نوشته ها در این سایز بعد از چاپ ممکن است مشکل پیدا کنند
نکته دیگری که هست این کارت کاربرد عام نداره یعنی اگه شما این رو چاپ کردی 90% هزینه ای که کردی بیهوده بوده چون قشر سفارش دهنده مخصوصا شرکت های دولتی این سبک کار رو نمیپذیرند و هنوز جامعه ما ظرفیت این چنین کارهایی رو نداره، البتده اگه در کنار یک کارت دیگه باشه که فارسی باشه مثلا 100تا از این چاپ کنی 900 تا از فارسی معقولانه تر هست چون مخاطب این کارت خاص هست
درمورد بقیه چیز ها از جمله ترکیب رنگ و فونت و ... خوب کار شده
موفقیتـ

به سلام آقا مصطفی گل . آقا منور فرمودی تاپیک :دی چطوری پسر ؟
در مورد قسمت اول باهات موافقم لازم نبود اون متن بیا ولی اون متن کاملا سلیقه ای یعنی خیلی دوسش دارم .

در مورد چاپ چون تمام مراحل زینک و چاپ و رو هم خوری و... نظارت مستقیم دارم و بالا سر کارم نمی زارم خراب شه ( چاپ اختصاصی میزنم کارامو نه عمومی )

در مورد نکته مخاطب هم با هات موافقم . ولی من با مخاطب عام و دلتی کار نمیکنم و به دلیل قیمت بالای کار هام نا خواسته مشتری های خاص دارم .و کلا فقط توی کارت شماره تلفن با سایتشه که مهمه باقیش واسه دل خودمه

در مورد چاپم چون من معمولا هزینه ای برای این کارا نمیدم و کارهای خودم رو روی فرم های مشتری هام میبندم مشکلی نیست . ( خواستی برای شما هم میزنیم :دی )

بازم بسیار ممنون که سر زدی مصطفی :دی

با اینکه معتقدم فونت انگلیسی کار رو زیباتر میکنه اما اون متن پایین چرا انگلیسی هستش ؟!!!! دقیقا شما به فکر کدوم مخاطب هستی ؟!!!!!
کار خوبی شده .

ممنون . من مخاطب هام خیلی با مزین از و وب سایت ، مالتی مدیا ، تیزر ، دکور ، چاپ و ... هست و واسه اینم نمیشه تمام ضمینه هارو نوشت چون میشی یه نفر که فقط داره ادعا میکنه و تاثیر منفی میزاره ( به همین دلیل من این روش رو انتخاب کردم )

Arsham

من متوجه نشدم چی گفتی آرشام !؟ o_O

ببحشید :دی بزار یه بار دیگه توضیح بده :دی

جواب من در راستای برداشتم از این حرف شما بوده "دقیقا شما به فکر کدوم مخاطب هستی ؟"

هرچند که جمله اولت برام خیلی گنگ بود ولی باز هم به نسبت او هم برداشت هایی داشتم " با اینکه معتقدم فونت انگلیسی کار رو زیباتر میکنه اما اون متن پایین چرا انگلیسی هستش ؟ "

بگزریم :دی ببین چون زمینه فعالیتی من مشاور تبلیغاتی و هر کاری که فکر کنی انجام میدم از طراحی دکور و بسته بندی تا ... بینهایت

برای همین اگه روی کارت تمام زمینه های کاریم رو بنویسم . کارت به شدت چیپ ( پیشه پا افتاده یا آماتوری میشه ) پس اومدم با این متن انگلیسی با احساسات مشتری ( مخاطب کارت ) خودم و همیه دوستان بازی کردم

که یه برداشت گنگ برای مخاطب های آماتور بزاره و جذابیت شیرین برای مخاطب های حرفه ای

30min

Banned
خب اگه متن رو فارسی مینوشتی بهتر میتونستی بازی کنی !!! آماتور ها که اصلا متوجه متن نمیشن ! حرفه ای ها هم که میگن اینو نگا ! چه ژستی اومده :)
اصن دوست دارم گیر بدم همینی که هست !
ولی جدای از شوخی به نظرم که اگه متنتون فارسی باشه و البته احساسات شما هم باشه موردی نداره و میتونه احساس بیننده رو به بازی بگیره ! یا به بیان بهتر میتونه احساسات رو تحت تاثیر قرار بده
موفق باشی :)

Adobe.Alavi

Active Member
سلام به همه دوستان .

به قول خودم یه طراح هیچ وقت نمیتونه کارتی رو که مورد تاییدش باشه برای خودش طراحی کنی .
( در مورد وب سایت و ... هم این مورد هست ) چون میدونه همیشه میتونه بهترش کنه .
این اولین کاری که تو عمرم تونسته منو راضی کنه ( خودم باورم نمیشه ) البته این کار دقیقا سلیقه منه . آره ... :دی

با سلام
خسته نباشی دوست عزیز.
طرح خیلی خوبی شده و ایده جالبیه ولی برای کارت ویزیت مناسب نیست.
این کارت ویزیت تو ایران جواب نمیده.
سایزهامناسب نیست و جزئیاتش زیاده و یه خوره شلوغ میزنه.

باید اینو قفراموش نکنیم که در کل کارت ویزیت ، کارت ویزیته نه یک بروشور
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا