کارت ویزیت دوم عینک فروشی

nader918

Well-Known Member
سلام بر دوستان عزیزم من برای یه عینک فروشی کارت ویزیت زدم (نظر خواهی و گالری)
گفتا دوباره بزن تقریبا مثل اولیم که دیدینه

به نظرتون خوب شده ؟3-nader918 of majidonlined11.jpg
خودشون گفتن استایل نارنجی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

+Mohammad+

Well-Known Member
آفرین!
خیلی پیشرفت کردید ... نسبت به طرح های قبلیتون خیلی پیشرفت خوبی داشتید ...
الان دیگه کم کم باید از جزئیات کارهاتون اشکال گرفت ...

اولین چیزی که فکر میکنم اگه تغییر بکنه بهتر میشه اون قلب ها هستش که اگه یه دایره ی کوچیک بزارید به جاش بهتر میشه به نظرم...
فونتی که برای آدرس استفاده کردید رو به نظرم یه مقداری سبک هستش ... همینطور با فونت "تلفن" و اون شماره متمایز هستش ...
اون قسمت آدرس و تلفن رو همش رو یه فونت انتخاب کنید ... مثلا B Yekan یا B Traffic ...

عامل این پیشرفت : ندادن Strock و استایل های آماده به متن ها - نگذاشتن عکس های بی کیفیت - استفاده نکردن از فونت های سبک و ... هستش

امیدوارم موفقیت روز افزون شما رو ببینم...

موفق باشید.

nader918

Well-Known Member
آفرین!
خیلی پیشرفت کردید ... نسبت به طرح های قبلیتون خیلی پیشرفت خوبی داشتید ...
الان دیگه کم کم باید از جزئیات کارهاتون اشکال گرفت ...

اولین چیزی که فکر میکنم اگه تغییر بکنه بهتر میشه اون قلب ها هستش که اگه یه دایره ی کوچیک بزارید به جاش بهتر میشه به نظرم...
فونتی که برای آدرس استفاده کردید رو به نظرم یه مقداری سبک هستش ... همینطور با فونت "تلفن" و اون شماره متمایز هستش ...
اون قسمت آدرس و تلفن رو همش رو یه فونت انتخاب کنید ... مثلا B Yekan یا B Traffic ...

عامل این پیشرفت : ندادن Strock و استایل های آماده به متن ها - نگذاشتن عکس های بی کیفیت - استفاده نکردن از فونت های سبک و ... هستش

امیدوارم موفقیت روز افزون شما رو ببینم...

موفق باشید.

خودمم هم این احساس رو داشتم که فونت آدرس ضعیفه ولی نمیدونم چرا ولی یه حسی بهم میگفت که توی چاپ قشنگ در میاد
شما لطف دازید به بنده هرچی باشه شاگردتیم داش محمد
برای خودت هم آرزوی موفقیت دارم
یا علی

heartsick1

New Member
عزیز دلم کارت خیلی خوبه نسبت به کار اولی که دیدم
موفق باشی
درپناه حق یا علی مدد

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
رفته رفته با راهنمایی های دوستان داره بهتر میشه کاراتون.
منم با مواردی که محمد جان گفتن موافقم. سعی کنید که این موارد رو تو کارای بعدی در نظر داشته باشید. مطمئنن نتایج بهتری هم میگیرید.
موفق باشید؛ یا علی :rose:

mf_sign

Member
سلام نادر جان
از فونت کودک برای آدرس استفاده کردید که خیلی افتضاحه بیشتر برای فونت آدرس از فونت ترافیک یا یکان بولد استفاده کن( فونت ترافیک فونت تابلوهای راهنمایی و رانندگی)
از شکل قلب استفاده کردید که کار را جلف کرده :)
برای تایپ موبایل همیشه اینطور تایپ کن 0987 654 0912 یه فاصله بعد از 0912
.........................
از کار اولی زیباتر بود موفق باشی

nader918

Well-Known Member
سلام نادر جان
از فونت کودک برای آدرس استفاده کردید که خیلی افتضاحه بیشتر برای فونت آدرس از فونت ترافیک یا یکان بولد استفاده کن( فونت ترافیک فونت تابلوهای راهنمایی و رانندگی)
از شکل قلب استفاده کردید که کار را جلف کرده :)
برای تایپ موبایل همیشه اینطور تایپ کن 0987 654 0912 یه فاصله بعد از 0912
.........................
از کار اولی زیباتر بود موفق باشی

ممنون که اشتباهاتم رو بهم گفتی
به نظر شمامن فقط توی انتخاب فونت مشکل دارم درسته؟
از نظر چیدمان چطور خوب درومده
یا علی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کارتون بهتر شده
اما چند نکته از دید من
کارت ویزیت یا بیزنس کارت ابزاری هست در تبلیغات که در عین کوچک و خلاصه وار بودن اون ، میتونه انتقال دهنده ی قدرت و اطلاعات کاری یک شخص یا شرکت در یک زمان نسبتا کوتاه باشه!
و در واقع شغل و حرفه رو به مخاطب میشناسونه!
الان اینو به شخصه دیدم تا نخوندم روی کار رو یاد شغل خاصی نیفتادم ! فقط پر کردن یه سایز معمولی بوده! که این ضعف اصلیش هست!
همیشه باید سادگی همراه با زیبایی در اون رعایت شه ؛ این اصول میتونه در فونت ها ! در رنگ ؛ نوع المان و متریال به کار رفته ، استایل ها و برش کارت و ... باشه

خوب بریم سر کارت شما !
به نظر من میتونست بکرگاند به جای هافتون ها و دایره ها ساده تر باشه ! یا ترکیب رنگ خاکستری یا آبی که آرامش بیشتری برای این کار میطلبه انتخاب بشه !
چون این رنگ و بافت برای فست فود به نظر من بهتر هست ! تا کاری که آرامش و احساس امنیت و دقت رو همراه داره (عینک طبی و آفتابی)
در مورد تکست ها و فونت ها : دلیل استفاده کلمه (عینک ) "به صورت عمودی" روی تکست شهروند رو میشه بگید ؟ آیا فقط برای زیبایی؟
این یکم به نظر من تو ذوق میزنه
فضای منفی کارتون هم در بین کارت زیاد هست!
با اون قلب ها هم مخالفم به شخصه ! میتونست دایره ساده باشه!
اون سایز و فونت هم توی چاپ خراب میشه 100%
یه حالت drop shadow داره انگار ! شما زوم رو توی فتوشاپ روی 33.33% قرار بده ! ببین میتونید بخونید نوشته هارو ؟
معمولا از فونتهای مطمئن و خوانا تر مثل یکان و ... استفاده کنید بهتر هست !
فونت آدرس هم که کلا شرق و غرب شده
در کل از یک رویه منظم به نظر من بهتره توی کارهاتون استفاده کنید
به جز تیتر سعی کن فونتهارو زیاد باهاشون بازی نکنی چون چشمنواز بودنش رو از دست میده

ببخشید زیاد نقد کردم ؛ فقط برای بهتر شدن کار بود

موفق باشید

nader918

Well-Known Member
کارتون بهتر شده
اما چند نکته از دید من
کارت ویزیت یا بیزنس کارت ابزاری هست در تبلیغات که در عین کوچک و خلاصه وار بودن اون ، میتونه انتقال دهنده ی قدرت و اطلاعات کاری یک شخص یا شرکت در یک زمان نسبتا کوتاه باشه!
و در واقع شغل و حرفه رو به مخاطب میشناسونه!
الان اینو به شخصه دیدم تا نخوندم روی کار رو یاد شغل خاصی نیفتادم ! فقط پر کردن یه سایز معمولی بوده! که این ضعف اصلیش هست!
همیشه باید سادگی همراه با زیبایی در اون رعایت شه ؛ این اصول میتونه در فونت ها ! در رنگ ؛ نوع المان و متریال به کار رفته ، استایل ها و برش کارت و ... باشه

خوب بریم سر کارت شما !
به نظر من میتونست بکرگاند به جای هافتون ها و دایره ها ساده تر باشه ! یا ترکیب رنگ خاکستری یا آبی که آرامش بیشتری برای این کار میطلبه انتخاب بشه !
چون این رنگ و بافت برای فست فود به نظر من بهتر هست ! تا کاری که آرامش و احساس امنیت و دقت رو همراه داره (عینک طبی و آفتابی)
در مورد تکست ها و فونت ها : دلیل استفاده کلمه (عینک ) "به صورت عمودی" روی تکست شهروند رو میشه بگید ؟ آیا فقط برای زیبایی؟
این یکم به نظر من تو ذوق میزنه
فضای منفی کارتون هم در بین کارت زیاد هست!
با اون قلب ها هم مخالفم به شخصه ! میتونست دایره ساده باشه!
اون سایز و فونت هم توی چاپ خراب میشه 100%
یه حالت drop shadow داره انگار ! شما زوم رو توی فتوشاپ روی 33.33% قرار بده ! ببین میتونید بخونید نوشته هارو ؟
معمولا از فونتهای مطمئن و خوانا تر مثل یکان و ... استفاده کنید بهتر هست !
فونت آدرس هم که کلا شرق و غرب شده
در کل از یک رویه منظم به نظر من بهتره توی کارهاتون استفاده کنید
به جز تیتر سعی کن فونتهارو زیاد باهاشون بازی نکنی چون چشمنواز بودنش رو از دست میده

ببخشید زیاد نقد کردم ؛ فقط برای بهتر شدن کار بود

موفق باشید

واقعا خوش حال شدم که نقد کردین
باعث افتخاره که شما برای من نقد کنید
درمورد کلمه"عینک"برای زیبایی بود و معنی خواصی نداشت در مورد دایره منظورت رو کامل نگرفتم یعنی به جای دایره ها رنگ خاکستری استفاده کنم
در مورد قلب ها خودمم هم پشیمان شدم باید یا دایره میزدم یا "::" این رو میزدم
در مورد سایز فونت توی چا پ خراب میشه یعنی ریزه؟
از نظر فونت آدرس هم واقعا از بی تجربگیم
بود انشاءا.. توی کارهای بعدیم حتما100%سعی میکنم رعایت
کنم دوباره ازت تشکر میکنم که وقتت رو خرج کردی
موفق باشی:یا علی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خواهش میکنم فقط نظرم بود
در مورد دایره ها کلا تم این کار منظورم بود مناسب نبود دایره براش
در مورد فونت هم خراب نمیشه اما رو زیبایی کارت تاثیر داره ! خیلی خوانا نیست!

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا