چگونگی تغییر اطلاعات مربوط به Favorites لیست

ferche

New Member
سلام.

یک سئوال داشتم. چطور می شه اطلاعات Favorites لیست را که به صورت default وجود دارند رو تغییر داد. مثلاً در این سایت پس از انتخاب گزینه Add to Favorite از روی منوی مربوطه بزنید، نام آن می شود : MajidOnline Forums - Powered by vBulletin . آیکون هم پروانه معروف به مجید آنلاین خواهد شد.

در حقیقت من میخواهم آیکون و Title، صفحه اول را تغییر بدم. لطفاً راهنمایی کنید.

با سپاس

ferche

New Member
خبری نیست

اینقدر سخته که هیچکس راه حل رو بلد نیست یا آنقدر که آسون هست تحویل گرفته نمی شه؟
اگر کسی کمکی می تونه بکنه ممنون می شم.

با احترام

hgkhatir

Member
به داخل دايركتوري favorite برو. براي مثال

C:\Documents and Settings\hgkhatir\Favorites

در آنجا مي‌توني اسم لينك‌ها رو عوض كني. ولي آيكون‌ها رو نمي‌شه.

ferche

New Member
همچنان کمک نیاز است!

دوست عزیز ممنون. البته من منظورم کامپیوتر Client نبود. می خواستم کاری کنم که host به نحوی تغییر کنه که به محض اضافه نمودن سایت به لیست آیکون و نام بنده درج بشه. درست مثل همین سایت.

با احترام

doom66bizkit

New Member
ferche گفت:
دوست عزیز ممنون. البته من منظورم کامپیوتر Client نبود. می خواستم کاری کنم که host به نحوی تغییر کنه که به محض اضافه نمودن سایت به لیست آیکون و نام بنده درج بشه. درست مثل همین سایت.

با احترام

برای قرار دادن آیکون در صفحات وب باید اول یک شکل با سایز مربعی(axa) کوچیک بسازی و پسوندش هم ico. باشه.

بعد این آیکون را در root یا جایی که index شما قرار داره آپلود کنی.

بعد برای نمایش این آیکون باید این کد را در اول index.htm یا قالب header در php ها قرار بدی :

<link rel="icon" href="your icon name.ico" type="image/x-icon" />

نکته : این راه بالا برای صفحات html هست ولی در php می تونی به تنظیمات قالب header بری و این کد را کپی کنی. (البته اکثر پرتال ها و اسکریپت ها این امکان رو به صورت دیفالت دارن مثل وبولتین).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای نام یا عنوان سایت در لیست fav در پرتال ها و اسکریپت هایی مثل vb - phpnuke - phpbb و غیره این امکان به صورت پیشرفته در تنظیماتشون قرار داره.

ولی اگه وجود نداشت در طراحی دینامیک به تنظیمات قالب header یا در طراحی استاتیک به صفحه html برو و این کد را قرار بده :

<title>site name</title>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته : هر دو کد فوق باید زیر تگ <html> و <head> باشند.

با تشکر.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا