افزونه 1 چگونه یک رادیوی اینترنتی بسازم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DarkError

Member
ضمن سلام خدمت دوستان و با آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان :rose:

بعد از جستجو های زیاد در سایت های ایرانی و خارجی متاسفانه نمونه ای در این رابطه یافت نکردم . البته سورس کد های برای صفحات Php و html یافت شد که به درد من نخوردن .

من سر رشته ای از فلش mx ندارم و البته نسخه ای که الان دارم نسخه 8 هستش و نمیدونم اکشن اسکریپ نسخه 2 یا سه هستش .

به دنبال قرار دادن و ساخت فلشی هستم که ایستگاه رادیویی رو اجرا کنه و مثلا دکمه ای برای کم و زیاد کردن صدا و همچنین قطع اون داشته باشه

البته برای این کار منظوری دارم که هم برروی موبایل بشه ایستگاه رادیویی رو گوش داد هم روی کامپیوتر شخصی و هم روی سایت که کاربر با کلیک بروی لینک مورد نظر فقط با باز شدن فلش ساده ای ایستگاه مورد نظرش رو دریافت کنه و گوش بده البته سورس یکی از فلش ها رو دیکومپایل کردم ولیی متاسفانه چون سررشته ندارم نفهمیدم چی شد .
البته در یکی از سایت ها خارجی هم مثلای زده و متاسفانه به دلیل ضعیف بودن در زبان :cry: متوجه منظور اون نشدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
آموزش انگلیسی ای رادیو رو مشاهده کنید دوستان راهنمایی کنند هم ممنون میشم .

Instructions

1

Open a Flash project in Adobe Flash. Create a new frame and select "Insert" from the main menu. Choose the "New Symbol" option and select the "Button" option. Check the "Behavior" function for the button, so that it relies on users to click it before functioning. Continue in this menu to create the name of the button, then select an image file to visually represent it.
2

Select the button's keyframe, and choose "Window" from Flash's main menu. Select "Actions" and insert the following generic button code ActionScript:

Button.addEventListener(MouseEvent.CLICK, ButtonFunction);

function ButtonFunction(event: MouseEvent) {var request:URLRequest = new URLRequest("EXAMPLE.asx or EXAMPLE.wma"); navigateToURL(request, "_self");}
3

Change the "example" line in the above script to the URL of the Internet radio station stream. WMA and ASX file formats are common for Internet radio, and will automatically open the default audio player assigned to handle these formats on a user's computer.

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام بزرگوار
آيا نرم افزارهاي كه ساخت آلبوم پخش رو فراهم ميكنند هم به درد شما ميخورد ؟
يا نيت ساخت پلير از نقطه صفر است ؟

DarkError

Member

عزیز منظورم این نبود دقیقا ببین من آدرس یک ایستگاه رادیویی رو دارم مثل http://pub4.sky.fm/sky_dancehits_aacplus.flv میخوام قرارش بدم توی یک فلش البته به صورت پیشفرض یعنی وقتی شما روی فلش مورد نظر کلیک میکنی به صورت اتومات فلش از آدرس که زدم گراب میکنه و رادیو کار میکنه

Dibawebhost

New Member
والا این چیزی که شما میخواین که خیلی سادههست! تو گوگل هم کدش فراوانه!

hdnsoft

Well-Known Member
برادر شما سمپل ميخوايين و يا نه اصول كدنويسي ؟ اگر سمپل ميخوايين يك نمونه فلش اجرا شده در اينترنت كه مورد نظر خودتون هم هست انتخاب كنين و براي من پيام بفرستين ، انشاالله تبديل به سورس شده اش رو براتون ارسال ميكنم تا استفاده كنين
ارادتمنديم

DarkError

Member
:paint: داداش گلم ؟ شما این رادیو رو دیدی؟ چی شد پس ؟ شما نمیخواد اینو درست کنید مثل همین باشه که فقط یک آدرس توش قرار بگیره ممنون میشیم
خدا رو شکر فکر کنم مدیرای سایت مجید آنلاین همگی باز نشسته شدن و هیچ کسی نیست انگار یه تاپیک قدیمی دارم که الان 2 ساله که جواب ندادن .
به خدا یه انجمن در پیت بری پست بدی 10 نفر جواب میدن اینجا که مثلا انجمن مجید آنلاینه ! تاریخ عضویت منو ببینید ! خجالت بکشید به خدا من خودم شرم دارم :snap: تازه این یوزر اولی من نیستش ! قدیمی تر هم دارم از سال 2004 یا 2005 که پسوردش یادم رفته :cry:

در کل به دوستانی که اینقدر اطلاعات مفید دارن ولی خرج نمی کنن ! دوست عزیز فکر نکنم چیزی ازت کم بشه که یه خورده یاد ملت بدی . بعضی از دوستان اینقدر غرور دارن که نگو . خلاصه یه خورده مرام داشته باشید هم بد نیست . ممنون

DarkError

Member
:-? انجمن به این بی حالی ندیده بودم تو عمرم ! واقعا که . نخواستیم راهنمایی

dvdtools

Banned
آقا من تست کردم طبق آموزش هاتون انجام دادم اما نتیجه نگرفتم .مطمئنیند جایی رو اشتباه نگفتید؟

DarkError

Member
داداش گلم من خودم منتظر جواب هستم ! اگه بلد بودم که تاپیک نمی زدم داداش گلم:paint:
متاسفانه مجید آنلاین خوابیده مدیراش هم معلوم نیست کجان ! :cool: یه مدیر نداره اینجا که جواب بده کاربران باید خودشون با هم گفتگو کنن ! حالا مثلا اگه یه انجمن در پیت بود صد تا مدیر ارشد و صد تا مدیر موقت داشت اینجا که مثلا عمر و قدمتش بالاس مدیران ارشد رفتن تعطیلات :lol: خدا خیرشون بده .

akherat

مدیر انجمن
کمتر 30 تا پست داری
توقع داری کد آماده بهت بدم
اون مدیران برای امثالی مثل تو رفتن
سری بعد اگر بخوایی تاپیکی رو به حاشیه بکشی به شدت یاهات برخورد میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا