چگونه یک افکت متن را از سوییش به فلش منتقل کنیم ؟

Sunboy454

Active Member
یه راهش اینه که شما از swish خروجی swf میگیری و تو فلش به حالت movie ایمپورت کنی

ممنون
من یک متن که با افکت fade in کار شده بود تونستم تو فلش بیارم
ولی وقتی یه متن با یه افکت دیگه میارم تو فلش چیزی نشون داده نمی شه
من فکر می کنم چون فلش ار افکت fade پشتیبانی می کنه تو فلش میاد
در این صورت چکار باید کرد ؟

Sunboy454

Active Member
خیر ، اصلا ربطی نداره ، فلش هر افکتی رو که با Swish کار شده باشه میتونه تحلیل کنه ، شما تو حالت movie میاری ؟
یه نمونه رو که میگی نمیشه ، بزار ...SWF

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
از منوی insert >> new symbol >> movie >> و فلشت رو import کن بعد برگرد به stage و از library فلشت رو بکش تو stage

؛
نمونه ات رو بزار اگه خواستی

آخرین ویرایش:
شرمنده
وقتی اون مسیری رو که گفتی رفتم
وقتی امپورت رو زدم
از کدوم قسمت فلش رو امپورت کنم ؟
چون یه جا نوشته بود As 2.0 class
ویه جا یه کادر url
پایین صفحه هم یه browse بود که فقط فایهای fla رو قبول می کرد

خیلی گیرم ممنون می شم منو راهنماییم کنی

Sunboy454

Active Member
یه راه ساده تر هم هست ، شما این راه رو امتحان کن :
1. یه شکل تو صفحه ی اصلی بکش ( مربع یا دایره ، فرقی نمیکنه ) ؛
2. تمام شکلی رو که کشیدی انتخاب کن و کلید F8 رو کیبورد رو بزن ( یا رو شکل انتخاب شده رایت کلیک کن و convert to symbol رو بزن ) ؛
3.تو منوی ظاهر شده movie clip رو انتخاب کن و ok کن
4.شکلتو انتخاب کن ( می بینی که با کلیک بر روی شکلت ، کل شکل به صورت یه واحد منسجم انتخاب میشه ) ، و رو شکلت double-click کن
5.بعد از double-click ، وارد لایه ی شکلت میشی که اونجا دوباره میتونی انتخابش کنی و منسجم نیست ، تو این مرحله تمام شکلت رو پاک کن و از منوی file ، گزینه ی import رو انتخاب کن ( و یا کلید های Ctrl+R روی کیبورد ) ، ؛
6. تو منوی باز شده ، به دنبال مسیر فایلی ( فلشی که میخوای import کنی ) برو و اونو کلیک کن و open رو کلیک کن ، فلشت فریم به فریم import میشه ،
7.بعد از import ، برگرد به scene اصلی ( از لایه ی شکلی که انتخابش کرده بودی و پاکش کردی و حالا به جاش یه فلش رو Import کردی خارج شو ) و فایلتو save کن و ازش یه خروجی swf بگیر ،

آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
سلام ، البته نیما جان توضیح کاملی دادند ،
ولی یک راه دیگه هم اینه که شما از منوی File گزینه Import To Library رو بزنید ( در فلش 2004 مسیر زیر : File>Import>Import To Library ) بعد فایل فلشت رو انتخاب کنی .
سپس لایبرری رو باز کنی ( Ctrl + L ) بعد هم یک مووی با نام فایل swf موجود هست ( مثلا Effect.swf ) . اون رو به صفحه بکشی و .....

موفق و سربلند باشید ، محسن

aliaghaa

New Member
سلام...من وقتی یه افکت با برنامه swish میسازم وبصورت swf تو فلش مییارم ..میشه ...ولی افکت دوم را که مییارم جایگزین اولی میشه ..و نمیتونم افکتم و تو هر فرمی که خواستم بیارم

amir master

New Member
با سلام
من دستورات شما رو اجرا کردم ولی نتیجه دلخواه رو نگرفتم چون اولا صدای اون فایل SWF توی فلش نیومد و ثانیا تمام فونتهایی که توی اون فایل استفاده شده بود به هم ریخت.
من سوالم اینه که آیا توی فلش این امکان وجود داره که فایلهای SWF فقط اجرا بشن بدون نیاز به Import مثل برنامه های دیگه ای که وجود دارند و یه ابزار مخصوص برای این کار دارن مثلا Multimedia Builder .
ممنون میشم منو در این زمینه یاری کنید

amir master

New Member
چرا کسی به ما جواب نمیده بابا من عجله دارم تورو خدا کمکم کنید
ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا