چگونه پس زمینه یک لوگو رو transparent کنم ؟

engiman

New Member
سلام دوستان
من یک لوگو با پس زمینه سفید دارم که چون میخوام روی رنگ دیگر به کار ببرم میخوام که پس زمینه لوگو رو transparent کنم تا فقط خود لوگو در زمینه جدید نمایش داده شود .
لطفا راهنماییم کنید که در برنامه فتوشاپ چگونه این کار رو انجام بدم ؟
ممنون

پیوست ها

• Hemmat Logo.jpg
    Hemmat Logo.jpg
    36.9 کیلوبایت · بازدیدها: 20
آخرین ویرایش:

Mohammad

Member
لوگو رو بذار تا بهتر بتونیم کمکت کنیم ، یه روش خیلی ساده هست که حالت لایه رو روی Overlay قرار بدی اما به عکس هم بستگی داره

engiman

New Member
دوست عزیز تصویر لوگو رو ضمیمه کردم .
از حالت overlay استفاده کردم و بهتر شد ولی رنگ سفید پس زمینه هنوز معلوم هست .

engiman

New Member
ممنون . خیلی خوب شد .
لطفا در مورد نحوه کار هم توضیح دهید چون خیلی از مواقع به این کار نیاز دارم .

Mohammad

Member
ممنون . خیلی خوب شد .
لطفا در مورد نحوه کار هم توضیح دهید چون خیلی از مواقع به این کار نیاز دارم .

لطفا برای تشکر کردن از دکمه مربوطه استفاده کنید :rose:

تو این کار چون امکانش بود ، از ابزار Magic Wand Tool استفاده کردم و مکانهای سفید رو انتخاب کرده و Del کردم

روش های مختلفی برای طرح های مختلف هست

pmy3d

Member
اول از همه براتون یکی درست کردم که کیفیتش زیاده. چون اون عکسی که فرستادین کیفیتش پایینه.
در ثانی شما میتونین با روشی که میگم به راحتی هر عکسی که مثل این باشه رو ترنسپرنت کنید. از جعبه ابزار فتوشاپ روی Eraser (پاک کن) کلیک کنید و نگه دارید تا منوی مربوط باز بشه از بین سه گزینه موجود گزینه Magic Eraser Tool را انتخاب کنید. حالا روی هرجایی که میخواید حذف بشه یک بار کلیک کنید مثلاً روی پشت زمینه این عکس یک بار کلیک کنید. میبینید که اون قسمت حذف شد. بعد بایکی از فرمتهای PNG یا GIF ذخیره کنید (JPG از این قابلیت پشتیبانی نمیکند)
attachment.php

پیوست ها

• Hemmat Logo.png
    Hemmat Logo.png
    24.4 کیلوبایت · بازدیدها: 47

engiman

New Member
لطفا برای تشکر کردن از دکمه مربوطه استفاده کنید :rose:

تو این کار چون امکانش بود ، از ابزار Magic Wand Tool استفاده کردم و مکانهای سفید رو انتخاب کرده و Del کردم

روش های مختلفی برای طرح های مختلف هست

ممنون دوست عزیز
البته ارزش کار شما بیشتر از یک دکمه تشکر هست . :wink: :rose:
این روش select کردن و delete هم روش امتحان کردم و روش خیلی خوبی بود .

اول از همه براتون یکی درست کردم که کیفیتش زیاده. چون اون عکسی که فرستادین کیفیتش پایینه.
در ثانی شما میتونین با روشی که میگم به راحتی هر عکسی که مثل این باشه رو ترنسپرنت کنید. از جعبه ابزار فتوشاپ روی Eraser (پاک کن) کلیک کنید و نگه دارید تا منوی مربوط باز بشه از بین سه گزینه موجود گزینه Magic Eraser Tool را انتخاب کنید. حالا روی هرجایی که میخواید حذف بشه یک بار کلیک کنید مثلاً روی پشت زمینه این عکس یک بار کلیک کنید. میبینید که اون قسمت حذف شد. بعد بایکی از فرمتهای PNG یا GIF ذخیره کنید (JPG از این قابلیت پشتیبانی نمیکند)

با این که عکسم jpg بود با این روش هم جواب گرفتم .
سپاسگذارم . :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
منظورش اینه که اگر بعد از پاک کردن زمینه با jpg زخیره کنی اون زمینه سفید خودبخود میاد
ولی اگر png یا gif زخیره کنی اون زمینه سفید نمیاد.

جدیدترین ارسال ها

بالا