چگونه این پس زمینه رو طراحی کنم ؟

asghar2008

New Member
سلام به اساتید گرامی و دوستان عزیز

دوستان من میخوام قسمتی از عکس زیر که با رنگ قرمز مشخص کردم طراحی کنم .اما من مبتدی ام و بلد نیستم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

این عکس تو یه برنامه استفاده شده .قسمت مشخص شده یه عکسیه با پسوند png هستش که داخل یک picture box می باشد. موقع تغییر عکس پس زمینه ، قسمت مشخص شده(با رنگ قرمز ) تغییر پیدا نمیکنه.من چطور میتونم همچنین عکسی رو طراحی کنم؟؟

Untitled.png

+Mohammad+

Well-Known Member
این جور تصاویر .. تا جایی که من اطلاع دارم به صورت وکتور و فایل های لایه باز ارائه میشن و با یه جستجو توی سایت های خارجی به راحتی می تونید پیدا کنید و توی طرح های خودتون پیاده کنید...
طبق قوانین اجازه ندارم لینک بزارم وگرنه براتون لینک می گذاشتم .. خودتون یه جستجو بکنید ... نتایج خوبی خواهید داشت...
موفق باشید

asghar2008

New Member
ممنون دوست عزیزMohammad CG

حالا کسی از دوستان نیست اینو آموزش بده؟ (قسمتی از عکس که کنده شده!!!!!!)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به اساتید گرامی و دوستان عزیز

دوستان من میخوام قسمتی از عکس زیر که با رنگ قرمز مشخص کردم طراحی کنم .اما من مبتدی ام و بلد نیستم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

این عکس تو یه برنامه استفاده شده .قسمت مشخص شده یه عکسیه با پسوند png هستش که داخل یک picture box می باشد. موقع تغییر عکس پس زمینه ، قسمت مشخص شده(با رنگ قرمز ) تغییر پیدا نمیکنه.من چطور میتونم همچنین عکسی رو طراحی کنم؟؟

ممنون دوست عزیزMohammad CG

حالا کسی از دوستان نیست اینو آموزش بده؟ (قسمتی از عکس که کنده شده!!!!!!)

اگر خواستید جستجو کنید، عبارتی که باید به عنوان تصویر جستجو کنید Ripped Paper است.
برای مبتدی ها اجرا کردن همچین کاری یکم دشواره، توضیح دادن مفصل هم خیلی وقت گیره.
کلی توضیح می دهم. ابتدا یک لایه زمینه Background داریم با هر طرح دلخواه :

Level01.jpg

یک لایه جدید رویش می سازیم (ترکیب کلیدی Ctrl + Alt + Shift + N) و با رنگ سفید و یک Brush ای شبیه به Rough Round Bristle
(در گروه Brush های Wet Media Brushes فتوشاپ هست) یک ناحیه رو با ابزار Brush Tool رسم می کنیم و یک طرفش را با
ابزار Polygonal Lasso Tool انتخاب کرده و با کلید Del حذف می کنیم :

Level02.jpg

شبیه به همون رو در لایه جدید دیگری مجددا با رنگ دیگری می سازیم، اما اینبار کمی کوچکتر :

Level03.jpg

یک لایه جدید رویش می سازیم (ترکیب کلیدی Ctrl + Alt + Shift + N) و ابزار Polygonal Lasso Tool انتخاب کرده و یک ناحیه چهارگوش مطابق تصویر زیر
انتخاب کرده و پس از انتخاب کرده رنگ سفید به عنوان رنگ Foreground یا Background با ترکیب کلیدی Alt + Del یا Ctrl + Del رنگش اش می کنیم :

Level04.jpg

ترکیب کلیدی Ctrl + D را فشار می دهیم تا ناحیه انتخاب شده رها شود. با همان Brush قبلی بالا و پایین اش را پاک می کنیم :

Level05.jpg

یک لایه جدید دیگر هم ایجاد کرده و زبانه کوچکی رسم می کنیم :

Level06.jpg

در لیست لایه ها در پنجره Layers (کلید F7) اگر روی هر لایه راست کلیک کنید گزینه Blending Options هست. از آن گزینه استفاده کرده و جلوه هایی
مثل Drop Shadow و Gradient Overlay را با تنظیمات مناسب بکار می بریم (در فایل PSD پیوستی هست)

Level07.jpg

اینم نمونه فایل لایه باز psd طرح :
مشاهده پیوست Sample.psd

جدیدترین ارسال ها

بالا