چند پرسش

123456

Member
سلام بچه ها
از برکت آقا مجید گل وب سایت ما هم راه افتاد.
اما یکی دو تا مشکل کوچیک دارم که یکی یکی می پرسم اگر کسی بتواند جواب بدهد ممنون می شوم.
یک ـ صفحه اول سایت نشان می دهد که من یک پیام دارم اما هر چی می رم تو صندوق پست چیزی نشان نمی دهد. :cry:

دو ـ من فایلی که تاریخ سایت را فارسی می کند ضبط و نصب کردم اما خیلی جاها هنوز تاریخ میلادی است.
این دلیلش چیه؟

سه ـ در صفحه اصلی که آخرین عنوانید درج شده در فروم را نشان می دهد بالاش یک متن انگلیسی هست که نوشته آخرین ده پیام رسیده.
چطوری می توانم این را فارسیش کنم؟

چهار ـ اصولا اگر بخواهید کمی توی این قسمت ترجه کنم باید از چه خطی استفاده کنم؟

پنج ـ آرشیو مطالب بخش خبر را در کجا می توان پیدا کنم؟
البته هنوز خبری درج نکردم اما می خواستم بدانم.

خلاصه که کوچیکه هکه خصوصا آقا مجید گل.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبي 123456 عزيز :wink:

خدا رو شكر كه كارت راه افتاد...

خب جواب سوالات:

1- شما احتمالا phpBB رو هم نصب كردي..درسته؟! دليل اين مشكل اينه كه وقتي شما phpBB رو نصب ميكنيد براي پيغامهاي خصوصي يك تيبل واسه خودش توي ديتا بيس ايجاد ميكنه و با اون پيغامهاي خصوصي كه ماه خود nuke هست فرق داره..ولي مشكل اينجاست كه وقتي مياين توي پيغامهاي خصوصي phpBB فعال ميشه و از توي ديتا بيس خودش ميخونه و اوناي nuke رو نشون نميده..براي اين كار دو راه داريد اگر ماژول Private Message رو هنوز پاكش نكردين بريد توي اون و از اونجا پيغامتونو پاك كنيد. را ديگه اينكه بريد توي ديتا بيستون و اونجا بريد توي تيبل nuke_priv_msgs و اونجا پيغام رو بخونيد و بعدش پاكش كنيد.

2- بله ممكنه بعضي جاهاي ديگه هم هنوز ميلادي باشه دليلش اينه كه اون قسمتهايي كه بيشتر توي ديد بوده فارسي شده (يعني كلا توي كد برنامه nuke دستكاري شده)

3- براي اون بايد بريد توي شاخه blocks خودتون و اونجا بلوك forums رو پيداش كنيد و بازش كنيد و اديتش كنيد

4- اگر ترجمه Nuke هستش كه بايد توي فايلهاي language اون كه توي شاخه هاي language قرار داره تغيير بدين.

5- آرشيو مطالب خبر همون Stoires_Archive هستش ..

موفق باشيد
مجيد

123456

Member

Majid گفت:
2- بله ممكنه بعضي جاهاي ديگه هم هنوز ميلادي باشه دليلش اينه كه اون قسمتهايي كه بيشتر توي ديد بوده فارسي شده (يعني كلا توي كد برنامه nuke دستكاري شده)

4- اگر ترجمه Nuke هستش كه بايد توي فايلهاي language اون كه توي شاخه هاي language قرار داره تغيير بدين.
سلام مجید جان درباره این دو مورد که گفتی باز هم سوال داشتم و آنهای دیگه با موفقیت انجام شد.
یکی اینکه برای این ساعت حالا چه کار کنم که همه جا فارسی بشود؟
دو برای ترجمه باید از خط یونی کد استفاده کنم یا ویندوز عربی؟

یک سوال دیگر هم برام پیش آمد و آن اینکه آیا می شود به یک صفحه HTML
لینک داد طوری که فقط در قسمت وسط باز شود و نه در کل صفحه ؟

قربانت
امید

جدیدترین ارسال ها

بالا