چند مشكل در PHPbb براي Login شدن و تنظيماتش

ACTIVE

Active Member
با سلام
خب من بالاخره پس از عبور از 7 خان رستم اين بي بي زبان بسته رو نصب كردم البته با استفاده از بالتن بورد خب حالا بگذريم كه چيا سرمون اومد و بچه ها خيلي كمكمون كردن ....
- منبع:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=29724
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=29335

حالا بيايم پرتقال فروش رو پيدا كنيم...
خب من الان كه ميخام وارد سايت شوم يعني لوگين كنم [خنده داره ولي] بايد مراحل زير رو طي كنم:
ابتدا روي ورود كليك ميكنم
بعد يوزر و پسورد ميدم
كل صفحه ناپديد ميشه و Can not find page ميده
يه بك ميزنم
روي صفحه اول انجمنها كليك ميكنم ميبينم به به تازه لوگين شدم.
البته طبق شواهد حاصله مثل اينكه مشكل از فايل Login.php هستش من از ورژن 2.13 بي بي استفاده ميكنم فايل لوگين ورژنهاي قبلي رو هم جايگزين كردم مشكل حل نشد.

در ضمن وقتي در ارسال يك تاپيك نوشته عنوان زياد ميشه آخرش رو خرچنگ طوسباغه مياره٬ براي اين از كجا بايد تنظيم كنم؟

اينم آدرس سايت: http://www.activesoftnet.com/forums لطف كنيد يكي از دوستاني كه احيانا اين تاپيك رو خوندند و وارد سايت شدن يك يوز و پسورد به اسم:
User: test
Pass: test
درست کنن تا هر کدوم از بچه ها که خواستند تست کنن با این آی دی لوگین کنن.
متشکرم

izone

Active Member
من تلاش كردم و همه چيز خوب بود. ولي ايميل فعال سازي نميفرستد.

kami_mz

Well-Known Member
والله مشکل سفيد اومدن صفحه يا از همون فايليه که خودت گفتي يا از فايل زبان. با انگليسي هم يه امتحاني بکن ببين همين جوريه.
مشکل دومت هم مربوط به حداکثر کرکتر مجازه که بايد از phpmyadmin عوضش کني گويا.

izone

Active Member
من نامه فعال سازي را تازه گرفتم:

[email protected] <[email protected]> Mon, Apr 11, 2005 at 9:57 AM
To: [email protected]

به انجمنهاي .: ACTIVE Softnet :. خوش آمديد

In compliance with the COPPA act your account is currently inactive.

Please print this message out and have your parent or guardian sign and date it. Then fax it to:

OR mail it to:

------------------------------ CUT HERE ------------------------------
Permission to Participate at .: ACTIVE Softnet :.

Username: XXX
Password: XXXi
Email: [email protected]

ICQ Number:
AIM Address:
MSN Messenger:
Yahoo Messenger:
Web Site:
From:
Occupation:
Interests:

I HAVE REVIEWED THE INFORMATION PROVIDED BY MY CHILD AND HEREBY GRANT PERMISSION TO .: ACTIVE Softnet :. TO STORE THIS INFORMATION.
I UNDERSTAND THIS INFORMATION CAN BE CHANGED AT ANY TIME BY ENTERING A PASSWORD.
I UNDERSTAND THAT I MAY REQUEST FOR THIS INFORMATION TO BE REMOVED FROM .: ACTIVE Softnet :. AT ANY TIME.

Parent or Guardian
(print your name here): _____________________

(sign here): __________________

Date: _______________

------------------------------ CUT HERE ------------------------------

Once the administrator has recived the above form via fax or regular mail your account will be activated.

Please do not forget your password as it has been encrypted in our database and we cannot retrieve it for you. However, should you forget your password you can request a new one which will be activated in the same way as this account.

Thank you for registering.

--
Best Regards Reza Sadageh

شما در بخش مديريت فوروم گزينه فعال سازي را روي هيچكدام بگذاريد. گمان دارم هم اكنون روي توسط ادمين باشد.

من همه ايميل ها و نامها را با XXX تغيير دادم كه اسپم نگيريم.

ACTIVE

Active Member
با سلام
izone عزیز از اینکه کمکم کردین بینهایت متشکرم ولی من تائید کاربر رو روی لازم نیست قرار دادم برای همینه که ایمیل از سوی سایت برای شما ارسال نشد. ولی ممنونم به نظرم اگه روی تایید توسط کاربر باشه بهتری ، درسته که کاربر یه کوچولو اذیت میشه ولی شاید به نفع اهداف سایت باشه
درضمن شما حتما بعد از اینکه عضو شدین با همون کاربر توی سایت گشتین در حالیکه اگر یکبار لاگ اوت کنین و کلا صفحه رو ببندین و مجدد لاگین کنین با این مشکل مواجه میشین

کامی جان از شما هم ممنونم آقا من زبان رو هم روی انگلیسی تنظیم کردم ولی حل نشد ... نه نه .. 2 بار تست کردم جواب نداد... استایل رو هم دیفالت کردم جواب نداد. فقط مشکلش از Login.php هستش ولی از کجاش الله علم
بازم از همگی ممنونم. به هر حال نتیجه خاصی فعلا نتونستم بگیرم و همین امر هم موجب میشه که من نتونم لینک و به صفحه اصلی سایت بفرستم.

کامی جان من امیدم به کمکهای شما و سایر دوستان عزیز هست.
بینهایت ممنون

ACTIVE

Active Member
سلام مجدد
من آقا هر کاری کردم جواب خاصی نگرفتم. میخاستم دوباره نصبش کنم ولی خواهشا اگه کسی تونست دلیلش رو پیدا کنه منو در جریان بگذاره. ممنون از لطفتون

Ghamnevis

Well-Known Member
Mod يا Hack خاصي نصب نكرديد ؟

يك فاروم ديگه بر روي هساتتون و در يك مسير ديگه نصب كنيد ببينيد بازم همين مشكل هست...

من الآن ميرم تست كنم...

Ghamnevis

Well-Known Member
من نتونستم لاگين كنم به هيچ عنوان !

هيچ حدسي نميتونم بزنم ! ولي دنبالش ميگردم ببينم مشكل از كجاست..

سايان

ACTIVE

Active Member
مرسی سایان جان
نه واله چیزه خاصی نصب نکردم من فقط یک بی بی انگلیسی نصب کردم بعد زبان ریختم روش + تمپلیت + فایلهای includes که روی لوکال هاستم ست کرده بودم.

ولی میدونم که مشکل ممکنه از 3 تا چیز باشه:
Login.php
Profile.php
و فایلهایی که در includes ریختم

خلاصه فقط میخام ببینم که مشکلش چیه؟؟؟
ممنون سایان جان من امیدم با مجید آنلاینه و به چه های سایت

Ghamnevis

Well-Known Member
ميتونم دقيقا بدونم چه فايلهايي ؟ چه چيزهايي را ست كرده بوديد ؟

معمولا براي نصب phpBB مرحله آخر را انجام نميديم !

ACTIVE

Active Member
واله دقیق یادم نیست چند وقت پیشا نمیدونم آقا کامی بود یا ... ولی به احتمال زیاد خودشون بودن یه آموزش فارسی کردن بی بی داده بودن من از اون استفاده کردم و دقیق یادم نیست چه تغییراتی رو دادم حالا زیاد، دروغ چرا بگم

من زیاد تو بهر پی اچ پی نیستم فقط برای کارم گفتم یه کم برم دنبالش بد نیست، که فعلا یه کم نرفته گیر کردیم :)

البته به احتمال اندک بریم دنبال زوپس ولی اگه مشکلش رو نتونستین حل کنین حد اقل یک لینک سالم فارسی شده بی بی بدین استفاده کنیم.

مرسی سایان عزیز شما منو شرمنده میکنین آقا اگه کارش زیاد زمان میبره خودتون رو اذیت نکنین.
در کل ممنونتم

Ghamnevis

Well-Known Member
نه زمان نميبره...

ميگم ، معمولا تنظيمات خاصي نداره نصب بي بي ! حالا نميدونم دقيقا چه كرديد شما...

يك سريبه اين انجمن بزنيد قطعا براتون مفيد خواهد بود :
http://forum.persianmind.com/index.php

هم انواع قالبها و هم يك سيستم بهينه شده بي بي هستش...
ضمن اينكه از سايت : phpBB.DelphiShop.com هم ميتونيد بگيريد...

سايان

ACTIVE

Active Member
سلام سایان جان خسته نباشی
آقا من تو یه محل جدید نصب کردم و الان بدون مشکله فقط الان من اگه فایلهای اونو کپی کنم توی جای قبلی یعنی از محل جدید Over Write کنم به محل جدید مشکلی پیش نمیاد به نظرت؟
من میخام فردا تستش کنم

مرسی

Ghamnevis

Well-Known Member
ولله نميدونم ! فكر نميكنم مشكلي پيش بياد ولي به هر حال احتياط شرط عقل است !

يك بك آپ از فاروم بگيريد قبل از بازنويسي فايلها...

اميدوارم مشكل برطرف بشه...

مخلصم
سايان

Ali_chi

Member
سلام خسته نباشید
من به این مشکل ها خوردم
صفحه که سفید میشد و اصلا وارد نمی شد ایرادش از فایل فارسی ساز بود که بعد از فارسی پروجکت آقای علوی درست شد و در مورد اونکه صفحه ارور میداد و هیچی نشون نمیداد اونم در مورد تنظیماتی بود که داخل پنل مدیریتی ادمین انجام دادم و توی کوکی ها دستکاری کردم

ACTIVE

Active Member
سلام
اگه ممکنه خواهشا بطور دقیق اون مواردی رو که طی کردین بگین تا من هم ستینگ شما رو اعمال کنم

ACTIVE

Active Member
سلام
آقا من انجمنها رو مجدد نصب كزدم ولي فكر كنم يه كم مشخصتر شد كه علتش چي بوده!!
فكر كنم كسي كه با نام كاربري فارسي عضو ميشه اين اتفاق ميفته !!
چون من قبلا 2 تا عضو داشتم كه مشكلي براي لاگين شدن نداشت حالا كه نفر سوم با نام كاربري فارسي عضو شده دوباره اين اتفاق افتاده.
شايد هم از فارسي سازش باشه

خلاصه شما هم دليلش رو بگين و كمك كنين
مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا