چطور میشه یه ویرایشگر (BBcode) قوی گذاشت؟

GiGA IQ

New Member
در PHPbb3 هر کسی بخواد مثلا موقعی که داره پست میزنه یه متنی رو رنگی کنه باید کد html بذاره یا هر کار خاص دیگه ای نیاز به کد داره. من ABBC3_v107b رو نصب کردم که واقعا امکانات خوبی داره ولی باز هم اون کدها میان کنار نوشته ها نمی دونم چطور میشه این کدها رو مخفی کرد تا کار کاربرهای مبتدی و نا آشنا به برنامه نویسی هم راحت بشه و بتونن به راحتی به متن ها افکت بدن و عکس بذارن و غیره ممنون میشم کسی کمک کنه

از برنامه رایگان نمیشه انتظار زیادی داشت. استفاده از پلاگین ادیتور بعدا در آپگرید مشکل ایجاد می کنه. البته این حرف من چیزی از قدرت و توانایی phpbb کم نمی کنه.

.bahman.

New Member
با سلام

ا این fckeditor

رو میشه رو phpbbهم نصب کرد و اگه اره اگه میشه لینک دانلود بدید ممنون

VAMO

Member
تشکر / یه چیزی یادم رفت بپرسم . انجمن من ورژن 3.0.1 است . برای این ورژن هم میشه دیگه . بله !؟

VAMO

Member
آقا این ادیتور خیلی سنگینه . من یکی دارم به نام HotEditor4.2_phpBB3.0.1 که خیلی سبکه و راحت هم نصب میشه . فقط برای prosilver است . من همین ادیتور را برای ساب سیلور می خوام .

BetaMaster

Member
خوب منم لينك هاي HotEditor را دادم ديگه !

چرا نصب نميشه ؟ گير شما كجاست ؟

من روي phpBB 3.0.0, 3.0.1, 3.0.2 بدون مشكل نصب كردم. حتي روي قالب بدقلقي مثل Xand (استاندارد subsilver2) نصب كردم

VAMO

Member
یه مشکل . مشخص نیستید که فایلها را در کدام پوشه باید انتقال داد . و در ویرایش آن اشاره کرده به ویرایش فایل function.php معلوم نکرده که منظورش فایل داخل root است یا فایل function.php داخل ادیتور .
میشه خودتون بگین کدام فایل به کجا باید بره .

اون ادیتوری هم که من می گفتم این نیست . اونی که من می گم . را براتون دانلودشو می گذارم تا ببینید . که با هم فرق داره و من دنبال این بودم .

دانلود

VAMO

Member
شما که در ورژن های مختلف نصب کردید میشه راهنمایی کنید ما هم نصب کنیم . تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا