Fa چطور میتونم پروژه مجموعه نرم افزاری ام رو مثل مجموعه نرم افزار کینگ ضد کپی کنم؟؟

real1998

Active Member
فایل مخفی شده رو اه تو اتوران مسیر دهی کنید میتونه تشخیص بده دیگه
درضمن میتونید تو گوگل سرچ کنید شرکت هایی که کار قفل گذاری و ... انجام میدن و در مورد کارتون باهاشون صحبت کنید والا فکر نمیکنم اینجا به نتیجه دلخواه برسید

من همین کاری که شما گفتین رو انجام داده بودم ولی در چند قسمت پروژه جواب نداد

real1998

Active Member
برنامه نوشته شده رو داخل پوشه مخفی بزار

توسط یک زبان دیگر اون برنامه ای که توسط ام ام بی نوشتی داخل پوشه مخفی گذاشتیدوو فراخوانی کن

کاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی حجم مجموعه بالا رفت

Singular

Active Member
کاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی حجم مجموعه بالا رفت

سلام دوست عزیز
در اسرع وقت ی نمونه واستون مثال ضمیمه میکنم. ربطی به حجم نداره...چون فقط برنامه ای برای فراخوانی اون فایل کامپایل شده ام ام بی دارید مینویسید

real1998

Active Member
سلام دوست عزیز
در اسرع وقت ی نمونه واستون مثال ضمیمه میکنم. ربطی به حجم نداره...چون فقط برنامه ای برای فراخوانی اون فایل کامپایل شده ام ام بی دارید مینویسید

سلام
باشه منتظر مثالتون هستم

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز

این راهی که انجام دادم...نگفتم که قابل ریسورس نیستااا...
این راهم باز هم راه داره
به قول دوستان اگر با افراد مبتدی .متوسط سرکار دارید..این راه خوب..ولی غیر این باشه .. باید دنبال راه دیگر باشد

پیوست ها

• Image.rar
    731.3 کیلوبایت · بازدیدها: 46

real1998

Active Member
سلام دوست عزیز

این راهی که انجام دادم...نگفتم که قابل ریسورس نیستااا...
این راهم باز هم راه داره
به قول دوستان اگر با افراد مبتدی .متوسط سرکار دارید..این راه خوب..ولی غیر این باشه .. باید دنبال راه دیگر باشد
حالا این برنامه چجوری میشه باهاش در مجموعه نرم افزار استفاده کرد
میشه در مورد مثالتون توضیح مختصری بدهید خیلی ممنون دوست عزیز

آخرین ویرایش:

booyebaran

Well-Known Member
سلام دوست عزیز شما میتونین یه محافظت خیلی بالا داشته باشین که خودتون دی وی دی تون و رایت کنین . و قفل دی پی دی در اصل اگزه چکینگه که میاد فایل اگزه تون رو چک میکنه که اگه توسط هر برنامه ای ایمیج گرفته باشین یا کپی سی دی به سی دی کرده باشین جواب نمیده و حتی ایزوبوستر که یه قفل شکن قوی ای هستش بازم نمیتونه کپی کنه . و این دی وی دی تون توسط تمام برنامه های قفل شکن کپی میشه یا ایمیج میگیره ولی مثلا اگه دی وی دی تون ۳ گیگه میاد و یه فای ۳ گیگ الکی روی سیستمتون میاره یا حتی اگه کپی سی دی هم بزنین کپی سی دی صورت میگیره ولی جواب نمیده و تشخیص میده که کپی سی دی بوده و ارور میده

real1998

Active Member
سلام دوست عزیز شما میتونین یه محافظت خیلی بالا داشته باشین که خودتون دی وی دی تون و رایت کنین . و قفل دی پی دی در اصل اگزه چکینگه که میاد فایل اگزه تون رو چک میکنه که اگه توسط هر برنامه ای ایمیج گرفته باشین یا کپی سی دی به سی دی کرده باشین جواب نمیده و حتی ایزوبوستر که یه قفل شکن قوی ای هستش بازم نمیتونه کپی کنه . و این دی وی دی تون توسط تمام برنامه های قفل شکن کپی میشه یا ایمیج میگیره ولی مثلا اگه دی وی دی تون ۳ گیگه میاد و یه فای ۳ گیگ الکی روی سیستمتون میاره یا حتی اگه کپی سی دی هم بزنین کپی سی دی صورت میگیره ولی جواب نمیده و تشخیص میده که کپی سی دی بوده و ارور میده

سلام من چطور میتونم یه محافظت بالا داشته باشم شما راه حلی در مورد این مجموعه دارین؟
من با چه برنامه ای میتونم مجموعه نرم افزارم رو میتونم رایت کنم که کسی نتونه ازش کپی بگیره؟

Singular

Active Member
فایل test.exe فایل اصلی برنامه که با ام ام بی ساخته شده را که توسط برنامه CD Secure درون پوشه ای مخفی شده است را فراخوانی میکند. اون آهنگ هم داخل همان پوشه مخفی شده است

این بدین معنی است که شما میتونید تمام کاراتونو داخل یک پوشه بزارید و مخفی کنیدش و توسط یک زبان دیگر برنامه ای مبنی بر اینکه اون فایل رو از آدرس مربوطه فراخوانی کند.

این کار ها تا حدودی جلوی افراد سودجو که میخوان فایلتون رو ریسورس کنند و از فایلهای کنار فایلتون کپی برداری کنند و در پروژه های خود استفاده کنند میگیرد..
البته عرض کردم..تا حدودی..باز هم همینم راه داره برای پیدا کردن فایل اصلی.

حالا دوست عزیزمون booyebaran صحبتی کردند . راهنمایی بیشتر در زمینه روشی که گفتن بکننند.. شاید بهتر باشه.. من متوجه صحبتاش نشدم.

real1998

Active Member

میشه بیشتر توضیح بدین

shigr

Member

یه آموزش تصویری فایل کمکی در این مورد دارید ؟ عملی ؟ ممنون و تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا