چطوری php-nuke رو روی سایت نصب کنم --

q_lfy

New Member
از دوستاني كه PHP بلد هستن نصب كنن خواهش مي كنم كمك كنن. من توي نصب PHP nuke 7.5 مشكل دارم.

خيلي ممنون مي شم.

MY Yahoo ID: q_lfy

guilanict

Member
پسر خوب
در اين زمينه بيش ترين تاپيكها و ارسالها انجام شده.
بهتره ابتدا يه گشتي بزني و اگر باز هم مشكلت حل نشد من و دوستان ديگر آماده پاسخگويي هستيم.
موفق باشي

q_lfy

New Member
guilanict عزيز تنها نتيجه گشتن توي اين فروم سر گيجه بودش
هر مطلبي در مورد نصب پي اچ پي بود يا جواب نداده بودن يا اينكه لينك داده بودن كه لينك ها ام اكثراْ كار نمي كردن. لطفاْ اگهع ممكنه كمك كنين يا يه لينك درست حسابي بدين ممنون.

guilanict

Member
اول اينا رو جواب بده:
1- رو لوكال مي خواي يا هاست؟
2- سيستم عامل؟
3- ايزي پي اچ پي داري و باهاش كار كردي؟
4- كدام ناك رو گرفتي؟

اينا رو بگو تا نسخه بپيچم واست. :)

q_lfy

New Member
سلام.
مي خوام رو هاست نصب كنم.
لينوكس
ايزي پي اچ پي چيه؟
ناك 7.5

ممنون.

guilanict

Member
با cpanel تا حالا کار کردی؟
منظورم از کدوم ناک مربوط به تیم فارسی سازشه.

4shir

Member
دوست من شما بر توي فانتاسيكو و از اونجا نصب كن حالا يا خودش فارسي هست يا اينكه زبان انگليسي هست بعد فايلهاي زبان رو از خود سايت مجيد يا سايتهاي ديگه بگير اپلود كن توي شاخه لنگويچ اگر هم فانتاسيكو نداري يا وپرژن پايين هست فايلها رو اپلود كن روي هاست توي شاخه مربوطه بعد فايل كانفيگ رو با نت پد باز كن و يوزر و پسورد ديتابس و سي پنل رو وارد كن بعد برگردون روي هاستت به همين سادگي مشكلي بود توي سايت مقالات كامل تر هم هست

q_lfy

New Member
باك ام فارسي هستش. از PHP-Nuke گرفتم. آره با CPanel هم كار كردم.

guilanict

Member
باز هم نگفتی کدوم نسخه فارسی اما اشکالی نداره ببین این کارا رو انجام بده:
1- با سی پنل باید یک دیتابیس بسازی و یک یوزر
2- این یوزر را به دیتابیس مربوطه مرتبط کن
تذکر: نامها مهم نیست هر چی دلت می خواد.
3- فایل config.php را در روت ناک باز کن و در قسمت یوزر نیم و پسورد و نام دیتابیس اطلاعات خودت را قرار بده.
بعد آپش کن.
گیر داشتی بگو.

4shir

Member
دوست من شما سه پست دادي هر سه با يك موضوع با فاصله زماني 3 دقيقه ميشد همون پستها رو ويرايش كرد اين از اين دوم اين كه شد هموني كه من گفتم guilanict البته من درست كردن ديتابيس رو گزاشتم بلد هستن ولي باز هم ميگم مقالات كامل تري هست

guilanict

Member
راستش از نظر من نصب ناک حتی از ریختن یک چایی هم راحت تره البته بعضی سی ام اس ها هم وحشتناک اذیت می کنند اما این ناک بنده خدا مثل بچه آدم بادو تا تعریف پارامتر نصب می شه و نمی دونم مشکل چیه که اینقدر بحث در مورد نصبش وجود داره . بهر حال اساتیدی در این فروم توضیحات کامل و مبسوطی در این باره داده اند و امیدوارم مشکل این دوستمان هم حل شود.
در مورد ارسالها هم با جناب 4SHIR موافقم بهتره کوتاه و کامل بنویسیم تا کوتاه و موثر جواب بشنویم.

q_lfy

New Member
4shir جان شرمنده. چون پست ها رو هل هلي فرستادم به همون خاطر .
guilanict جان دسته شما هم درد نكونه. من گفتم كه ناك فارسي نيستش. ناك انگليسي هستش. راتس اول Config رو درست كنم بعد آپ لود كنم؟ آخه ناك هاي قبلي همون فايل ناك رو كه مي گرفتي زيپ اش رو آپ لود مي كردي بعد رو سايت بازش مي كردي.

الان چه جوريه؟

guilanict

Member
عزیز
اگر ناک انگلیسی می خوای در خود کنترل پنل منویی برای برنامه های فانتاسیکو هست که حدود 15 تا برنامه آماده برای نصب هست و براحتی هر کدوم رو بخوای واست نصب می کنه.
اگر نبود خوب مثل قبل می تونی آپ کنی و بعد کانفیگ را دستکاری کنی.

q_lfy

New Member
guilanict عزيز شرمنده مي توني به اي دي من يه پي ام بدي؟

MY ID: q_lfy

4shir

Member
سلام من بازم نفهميدم مشكل كجاست مگر نصب ناك فارسي با انگليسي فرق داره؟ :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا