چرا اینجا گفتگوی آزاد ندارد

ali313

Member
اینجا بر عکس اکثر فروم ها گفتگوی آزاد ندارد
مطمئنا به فکرتون افتاده ولی چرا درست نکردید

Parham

Well-Known Member
1 - خارج شدن سایت از موضوع اصلی‌ اون که همون مرجع بودن برای گرافیست ها و وب مستر ها هستش
2 - از کنترل خارج شدن موضوعات انجمن و زدن آفت تاپیک و کشیده شدن بحث ها به موضوعات گوناگون
3 - موضوع که شما مطرح کردی جوابش را چند بار دادیم حالا چه من چه مدیران اصلی‌ چه مدیران دیگه سایت ... بحثی‌ هستش که جواب اون از اینایی‌ که گفتم شروع می‌شه تا دلایل دیگه ...

ali313

Member
مجید آنلاین یه فرومی بزرگ با کاربرای زیاد است که متاسفانه گفتگوی آزاد ندارد
پس میشه یه فروم پر جمعیت معرفی کنید که این امکان رو داشته باشه
اگه دوست ندارید اینجا معرفی کنید پی ام خصوصی بدید

YTERROR

Active Member
دوست عزیز هر جایی برای کاری همونطور که پرهام گفت

فرمهای بزرگی هستند که فقط گفتگو آزاد دارن و خیلی هم بزرگه و اضعاش اگه نصف مجید آنلاین هم باشه ولی همه عضواش فعالن و پست می زنند

اینجا یکی میاد سوال می کنه و من یا دیگری هم میایم نمیایم که وقتمون و به طمالب آزاد صرف بکنیم

بهتره یک سرچ گوگل بکنید تا با فرمهای بزرگ تفریحی آشنا بشید

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز هر سایت یک هدفی‌ داره که مشخص هستش ... هدف این سایت هم مشخص هستش دوست عزیز .. در مورد انجمن ها هم میتونی‌ تو گوگل جستجو کنی‌ که به راحتی‌ پیدا میکنی‌ ...

album

Member
blackmice.com البته تا 50 ساعت دیگه دست رسی یوخ ! بچه های گرافیست هم هستند بخش ازاد هم داره البته نه اینکه بیای اوونجا آپولو هوا کنی
22.gif
در ضمن اگه تفریح میخوای برو تو سایت های مثل بدهی ! کم مونده اینجا هم مثل پی تی پشت سر هم فیلتر شه ! این موش سیاهی رو هم که من معرفی کردم درواقع عصاره ای از بچه های مجید آنلاین و پی تی و پی سی هست (ش)
27.gif

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا