چرا ادیتور Tinymce تگهای HTML رو حذف می کنه؟

i-php-i

Active Member
لطفا بگید که چرا ادیتور Tinymce تگهای HTML ای که کاربر وارد می کنه رو حذف می کنه و راه برطرف کردن این مشکل چیه؟

Masoud1365

مدیر انجمن
حذف نمیکنه !
بهجای تگ شما تاثیرش رو میبینید ! زمانی که در پایگاه داده ثبت کنید میبینید که به صورت کد html ذخیره شده !

i-php-i

Active Member
حذف نمیکنه !
بهجای تگ شما تاثیرش رو میبینید ! زمانی که در پایگاه داده ثبت کنید میبینید که به صورت کد html ذخیره شده !

مشکل من هم همینه و می خوام که این تاثیر رو نداشته باشه.

چه کدی باید اضافه کنم تا مشکل حل بشه؟

توی کدهای آژاکس هم هنگامی که از این ادیتور استفاده می کنم مشکل دارم و نمی تونم با این ادیتور کدهای آژاکسم رو بنویسم.

چه راهی هست تا این مشکلات رو برطرف کنم؟

Masoud1365

مدیر انجمن
خب ادیتور رو برای همین میزارن دیگه ! اگر میخوایی تگ های html رو ببینید دیگه نیازی نیست که از ادیتور استفاده کنید !

i-php-i

Active Member
خب ادیتور رو برای همین میزارن دیگه ! اگر میخوایی تگ های html رو ببینید دیگه نیازی نیست که از ادیتور استفاده کنید !

دو نوع تگ داریم، یکی تگهایی که خود ادیتور اضافه می کنه و یکی تگهایی که من اضافه می کنم.

مشکل من با نوع دوم هست، مثلا توی همین ادیتور انجمن تگهای زیادی وارد می کنیم اما ادیتور این تگها رو نشون می ده و تاثیری روشون نمی ذاره اما ادیتور tinymce روی تگهایی که کاربر وارد می کنه تاثیر می ذاره (حذف شون می کنه).

چطور می شه جلوی این رو گرفت؟

Masoud1365

مدیر انجمن
منظور شما bbcode ها هستند ؟
اگر اینها هستند که توی داکیومنت خود ادیتور توضیح داده !

i-php-i

Active Member
منظور شما bbcode ها هستند ؟
اگر اینها هستند که توی داکیومنت خود ادیتور توضیح داده !

موقعی که از آژاکس استفاده می کنم هم نمی تونم محتویات ادیتور رو بدست بیارم. بنظر شما مشکل آژاکس هم با برطرف کردن bbcode حل می شه یا برای آژاکس هم باید بصورت جداگانه عمل کنم؟

آخرین ویرایش:

i-php-i

Active Member
چرا ؟
مقادیری که میگیری چی هست ؟

موقعی که این ادیتور رو روی Textarea قرار دادم، هر مقداری که از Textarea ارسال می شه، رشته خالی هست.

وقتی ادیتور رو حذف می کنم، کدهای جاوا اسکریپت و آژاکس به خوبی کار می کنن.

مثلا موقع استفاده از alert، دوبار باید فرم رو ارسال کنم. چون دفعه اول یه پنجره خالی نمایش داده می شه و دفعه دوم، مقدار موجود در Textareaنمایش داده می شه.

آخرین ویرایش:

Masoud1365

مدیر انجمن
این بخاطر استفاده همزمان از فایلهای جاوا اسکریپت هست !
توی بخش ajax بود یا توی همین بخش php قبلا در موردش بچه ها کامل صحبت کرده بودند یه سرچ بزنید !

i-php-i

Active Member
این بخاطر استفاده همزمان از فایلهای جاوا اسکریپت هست !
توی بخش ajax بود یا توی همین بخش php قبلا در موردش بچه ها کامل صحبت کرده بودند یه سرچ بزنید !

الان سرچ می کنم ولی می شه سریع بگید که راه حلش چیه؟

greencat

Member
سلام
اگر طبق حرف خودتون مقدار textarea رو وقتی که ادیتور داره میگیرید و خالی هستش و با برداشتن ادیتور مقدار درست دریافت میشه شاید مشکلتون در نوع گرفتن مقدار از textarea هستش به صورت عادی وقتی از tinymce استفاده می کنید نمی تونی با خود js و id اون textarea مقدارش رو دریافت کنید باید از خود توابع tinymce استفاده کنید.
تو خود سایت tinymce توضیح داده.و این ادیتور بر خلاف سایر ادیتور ها با صفحات ajax هم سازگاری داره و توی صفحات آزاکس هم کار میکنه.

i-php-i

Active Member
سلام
اگر طبق حرف خودتون مقدار textarea رو وقتی که ادیتور داره میگیرید و خالی هستش و با برداشتن ادیتور مقدار درست دریافت میشه شاید مشکلتون در نوع گرفتن مقدار از textarea هستش به صورت عادی وقتی از tinymce استفاده می کنید نمی تونی با خود js و id اون textarea مقدارش رو دریافت کنید باید از خود توابع tinymce استفاده کنید.
تو خود سایت tinymce توضیح داده.و این ادیتور بر خلاف سایر ادیتور ها با صفحات ajax هم سازگاری داره و توی صفحات آزاکس هم کار میکنه.

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا