بی بی کد پیشنهاد قیمت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SinaVG

New Member
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده و به کمکتون نیاز دارم
لطفا در مورد این کار پیشنهاد قیمت بدین که چقدر از طرف بگیرم خوبه؟
نویز کار رو لطفا ندید بگیرین دلیلش به خاطر سیستم ضعیفمه
کل کار اعم از طراحی ،مدلینگ، نور پردازی، متریال گذاری و رندر رو خودم انجام دادم.
نرم افزار های استفاده شده هم : 3D max, Vray, after effect , photoshop
ممنون :rose:

Kitchen_001.jpg
Kitchen_002.jpg
Kitchen_003.jpg

khatam.0761

Well-Known Member
توی بندرعباس برای طراحی کابینت آشپزخانه حداقل 300 و حد اکثر یک میلیون میگیرن، اما اگر فقط باید 3d کنی و بدون طراحی 300 تا 500 تومنه.
من توی بندرعباس ساکنم و قیمت اینجارو گفتم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام کارخوبی شده.آفرین. چیدمان کار خوب شده و به نظر من مثلث آشپزخانه ( یخچال سینک و گاز ) خیلی خوش فرم شده
برای بحث قیمت هم این کار 200 تا 300 بگیرین خوبه
موفق باشید

کار شیک و تر و تمیزی شده، به نظر من ، فقط کم حوصله هستی وگرنه می تونی خیلی بهتر از اینها با همون علمی که داری ، کار رو از آب در بیاری
در تهران، در صورتی که طراحی از خودت نباشه، اونم با این کیفیت بین 50 الی 100، اما اگر همین طراحی رو ، یکم بهتر رندر بکنی ، حتی با شیدر ساده، می تونی بین 200 تا 300 بگیری. باید دید چه کیفیتی می تونی ارائه کنی.
در تهران تا اونجایی که من اطلاع دارم، برای کابینت، بیشتر از 300 نمیشه گرفت ، بجز در شمال شهر (اونجا هرچقدر که کارت بی ارزه و انصاف داشته باشی، می شه گرفت، حداکثر تا 2ملیون احتمالش هست)

برای کارهای کلاسیک هم از 300 الی 500 می شه گرفت. که باز در شمال شهر ، از 500 به بالا ، و حداکثر تا 2 میلیون در موراد معدود می شه قیمت داد.

نکته: بعضی ها قیمتشون رو بر اساس تعداد فریم تحویلی محاسبه می کنن ، مثلاً 50 برای هر فریم، و حداقل 5 فریم به بالا. بعضی ها بر اساس تعداد روز و یا ساعتی که کار زمان می بره. که حداقل سه روز و هر روز بین 50 تا 100 تومان قیمت رو تعیین می کنن. و طبعاً اگر تعداد فریم و یا روز و حتی ساعت افزایش پیدا کنه، نرخ کمتر و تخفیف بیشتری تعلق می گیره.
بعضی ها هم بر اساس سه تا کیفیت قیمت رو ارائه می کنن، که حتماً باید نمونه کار نشون مشتری داد، البته در اینجا شما دیگه کار رو زدی، اما می تونی یه رندر با کیفیت بگیری و به مشتری بگی می تونی با هر مقدار پولی که بیشتر بده، کیفیت بالاتری رو بهش تحویل بدی (کاسبی هم آموزش دادیم :) )

یه نکته دیگه: در صورتی که برای مشتری دائمتون یا کسی که احتمال داره دائم بشه طراحی می کنید، قیمت رو می تونید بجای 300 ، 280 در نظر بگیرید، اما به هیچ عنوان برای جلب مشتری قیمتتون رو نشکنید، چون هم مشتری های توی حوزه خودتون رو بد عادت می کنید و اونها هم به همه اطلاع می دن و قیمت ها خیلی افت می کنه، هم مجبور می شید برای جبران درآمد از کیفیت کارتون کم کنید تا تعداد کار بیشتری رو بگیرید. و نتیجه اش می شه همین وظعی که الان همه ی کشور گرفتارش شدن. :)

به امید توفیق روز افزون برای شما دوست گلم

آخرین ویرایش:

khatam.0761

Well-Known Member
کار شیک و تر و تمیزی شده، به نظر من ، فقط کم حوصله هستی وگرنه می تونی خیلی بهتر از اینها با همون علمی که داری ، کار رو از آب در بیاری
در تهران، در صورتی که طراحی از خودت نباشه، اونم با این کیفیت بین 50 الی 100، اما اگر همین طراحی رو ، یکم بهتر رندر بکنی ، حتی با شیدر ساده، می تونی بین 200 تا 300 بگیری. باید دید چه کیفیتی می تونی ارائه کنی.
در تهران تا اونجایی که من اطلاع دارم، برای کابینت، بیشتر از 300 نمیشه گرفت ، بجز در شمال شهر (اونجا هرچقدر که کارت بی ارزه و انصاف داشته باشی، می شه گرفت، حداکثر تا 2ملیون احتمالش هست)

برای کارهای کلاسیک هم از 300 الی 500 می شه گرفت. که باز در شمال شهر ، از 500 به بالا ، و حداکثر تا 2 میلیون در موراد معدود می شه قیمت داد.

نکته: بعضی ها قیمتشون رو بر اساس تعداد فریم تحویلی محاسبه می کنن ، مثلاً 50 برای هر فریم، و حداقل 5 فریم به بالا. بعضی ها بر اساس تعداد روز و یا ساعتی که کار زمان می بره. که حداقل سه روز و هر روز بین 50 تا 100 تومان قیمت رو تعیین می کنن. و طبعاً اگر تعداد فریم و یا روز و حتی ساعت افزایش پیدا کنه، نرخ کمتر و تخفیف بیشتری تعلق می گیره.
بعضی ها هم بر اساس سه تا کیفیت قیمت رو ارائه می کنن، که حتماً باید نمونه کار نشون مشتری داد، البته در اینجا شما دیگه کار رو زدی، اما می تونی یه رندر با کیفیت بگیری و به مشتری بگی می تونی با هر مقدار پولی که بیشتر بده، کیفیت بالاتری رو بهش تحویل بدی (کاسبی هم آموزش دادیم :) )

یه نکته دیگه: در صورتی که برای مشتری دائمتون یا کسی که احتمال داره دائم بشه طراحی می کنید، قیمت رو می تونید بجای 300 ، 280 در نظر بگیرید، اما به هیچ عنوان برای جلب مشتری قیمتتون رو نشکنید، چون هم مشتری های توی حوزه خودتون رو بد عادت می کنید و اونها هم به همه اطلاع می دن و قیمت ها خیلی افت می کنه، هم مجبور می شید برای جبران درآمد از کیفیت کارتون کم کنید تا تعداد کار بیشتری رو بگیرید. و نتیجه اش می شه همین وظعی که الان همه ی کشور گرفتارش شدن. :)

مرسی...
متاسفانه نرخ شکنی در کل ایران رواج پیدا کرده.
من خودم ک اینه شعارم
سرم را بشکن، قیمت را نشکن

SinaVG

New Member
ممنون از همه دوستانی که نظر دادن
خیلی استفاده کردم
طرح رو باید 2 روزه تحویل میدادم برای همین مجبور شدم یکم از کیفیت رندر کم کنم
خیلی رو تنضیمات (نور+متریال+Vray ) کار کردم ولی با توجه به سیستم ضعیفم (Core 2 due E7300) همین رندرا حدود 1/5 تا 2/5 ساعت طول کشید که اگه می خواستم یکم کیفیتو بالاتر ببرم به 5 تا 7 ساعت می رسید که عملی نبود.
بازم ممنون

ممنون از همه دوستانی که نظر دادن
خیلی استفاده کردم
طرح رو باید 2 روزه تحویل میدادم برای همین مجبور شدم یکم از کیفیت رندر کم کنم
خیلی رو تنضیمات (نور+متریال+Vray ) کار کردم ولی با توجه به سیستم ضعیفم (Core 2 due E7300) همین رندرا حدود 1/5 تا 2/5 ساعت طول کشید که اگه می خواستم یکم کیفیتو بالاتر ببرم به 5 تا 7 ساعت می رسید که عملی نبود.
بازم ممنون

البته محدود بودن زمان ، همیشه مشکلی بوده واسه خودش (معضل رو بلد نیستم چطور بنویسم :) ) اما ایشالا حرفه ای تر که شدی، حداقل زمان رو برای حداقل کیفیت و سطح کار خودت ، خودت تعیین می کنی، و به مشتری حالی می کنی که مثلاً ، کمه کم سه روز زمان لازم داری تا یه آشپزخونه رو تکمیل کنی.

اما در مورد سیستم و زمان رندر، البته بزرگان اهل فن اینجا زیاد هستند، مثل سید عزیز و بزرگوار (سید عارف رضوی) اما من به نوبه خودم عرض می کنم، مشکل سخت افزار برای همه هست، حتی اونی که بیست و چند میلیون سیستمش می ارزه، شما سعی کن با توجه به اون چیزی که داری ، بهترین کار ممکنه رو ارائه کنی.
نگران زمان هم نباش، شما حداقل می بایست سه تا تصویر از کارت ارائه کنی ، که هر تصویر رو می شه با همون سیستم شما، تا سه الی چهار ساعت ، بلکم بیشتر ، زمان برای رندرش در نظر گرفت. (البته بازم می گم، متوجه شدم که کار رو باید دو روزه تحویل می دادی)

انشاءا... که همیشه موفق و پیروز باشی

.:BehzAd:.

Active Member
من اگه رندر آشپزخانه ازم بخوان بدونه اینکه احازه بدم دخالتی تو زاویه های رندر و طرح و رنگ بکنند حذاقل قیمیتی که میگیرم 1.5 میلیون هست ولی خوب کاره سطح بالای تحویل میدم!! برامم فرقی نداره برای بالا شهر یا پایین شهر یا شهرستان!

برای قیمت این کاره برای شما و با این کیفیت چیزی که عارف گفتن منم موافقم!

موفق باشی.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
گالری سه بعدی جای قیمت گذاری نیست کاربر مجترم ، عنوان تاپیکتون روهم تغییر بدین
تاپیک قفل میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا