(پیشنهاد) تشکیل گروه cg در مشهد (3d)

unknown_i3oy

Well-Known Member
سلام دوستان
بعد از کلّی درگیری و کلنجار رفتن با خودم تصمیم گرفتم که این مسئله رو اینجا مطرح کنم

ببینید من دلم میخواد یه تیم فوق العاده قوی در زمینه CG , VFX توی مشهد تشکیل بدم
یه تیمی که در آینده در سطح بین المللی هم حرفی واسه گفتن داشته باشه

حالا درسته که شاید در اوایل کار هیچ کداممون کامل و عالی نباشیم
ولی با گذر زمان و تمرین در کنار هم حتماً به اهدافی که داریم میرسیم

-من خودم قبلاً تجربه کار توی گروه انیمیشن سازی به اسم مدوبن رو داشتم که حدوداً 10 , 11 نفر بودیم
ولی خوب گروه به خاطر ناهماهنگی و عدم برنامه ریزی تو کارامون شکست خورد و بعد از 8 , 9 ماه گروه از هم پاشید , ولی خوب تمامی اعضامون الآن تو زمینه انیمیشن در گروه های مختلف مشغول کارن
به غیر از من و یکی 2 نفر دیگه

خوب بریم سر اصل مطلب

افرادی که من واسه این گروه میخوام حتماً (تاکید میکنم حتماً) باید اخلاق و جنبۀ کار گروهی رو داشته باشن
این مورد مهم ترین شرط ورود به این گروه بود :green:
مابقی شرایط رو هم به صورت حظوری توی جمع خودمون مطرح میکنیم و انشاالله که این اتفاق بیوفته و با هم کمپانی بزرگ رو به وجود بیاریم و حداقل توی خاورمیانه 1# باشیم
کسانی که فکر میکنن شرایطش رو دارن همین جا مطرح کنن تا هماهنگی های لازم صورت بگیره
منتظرتون هستم :wink:

irsalam

Member
سلام . پیشنهاد خوبیه .
حداقل اینکه ما مشهدی ها هم یک کاری در این حد انجام دادیم و سعی و تلاش خودمون رو کردیم

من هم هستم با اینکه مشغله ام زیاده ولی چون گرافیک و زمینه های وابسته به اون رو دوست دارم و همیشه سعی می کنم که یاد بگیرم

و تلاشم بر این می ذارم که در حد توانم در خدمت دوستان باشم

پایینده باشید

unknown_i3oy

Well-Known Member
خیلی ممنون به خاطر پاسختون , از امروز هرکسی که آمادست , و فکر میکنه شرایطش رو داره این فرم رو کامل کنه و به همراه نمونه کارهایی که انجام داده (در صورت وجود) به این ایمیل ارسال کنه .
اگر فرستادن ایمیل براتون مشکله میتونین همین جا پیغام خصوصی بفرستین
تا آخر هفته باهاتون تماس میگیرم

ایمیل : [email protected]

نام :
نرم افزارهایی که به آنها مسلط هستید :
نرم افزارهایی که حداقل 40% با آنها آشنایی دارید :
وقت آزاد در روز و ساعات آن :

شماره تماس :
در صورت داشتن فیسبوک , idــتون توی fb :

نمونه کار فراموش نشه (اگر دارید)

آخرین ویرایش:

irsalam

Member
اینکه شما برای یک فعالیت گروهی دارید تلاش می کنید خوبه ولی بهتر بود اول خودتون هم این فرم رو پر می کردید ولی اشکال نداره من اول پر می کنم

نام : حامد
سن هم 25
رشته هم : کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه
نرم افزار هم فتوشاپ و نرم افزار تدوین و مکس و هر کدام رو به اندازه کفایت بلدیم

بقیه اش هم حالا بقیه بیان بگن من هم بعدا می گم

نمونه کار هم چون بیشتر کارها برای محل کارم هست در دسترس ندارم

1829

New Member
باسلام مهدی از تبریزمن Digital Painting رو به صورت حرفه ای کار می کنم با فتو شاپ وکلا نرم افزاهای دو بعدی .وکار اصلیم طراحی نقشه فرش نفیسه مکس ومایا رو به قری که کارامو راه بندازه بلدم البته کارام فقط سفارشی هستش وعمدتا طراحی هام برای تولید کنندگان فرش تبریز وسرد رود یا برای تولیدات خودمون هس [email protected]

Iranian 3d

Member
سلام unknown_i3oy عزيز لطفا خودتون رو به طور کامل معرفي کنيد(همراه با نمونه کار) .

آيا در حال حاضر شرکتي داريد يا نه.چه مقدار سرمايه براي اينکار داريد . هدف بزرگي داريد

اما براي رسيدن به اين هدف تنها تخصص کافي نيست بايد سرمايه ي زيادي هم داشته باشيد.من ساکن مشهدم.

موفق باشيد

aliamel

کاربر فعال
احوال دوستان و همشهریان گرامی خوبه؟
ضمن تشکر از پیشنهاد تشکیل تیم cg و هدف والایی که در پیش دارید به استحضارتون می رسونم که درحال حاضر امکان همکاری با این تیم رو به صورت پاره وقت دارم.چه افتخار همکاری با تیم رو داشته باشم و چه نه امیدوارم تو کارتون موفق باشین.
رزومه اینجانب در امضا و پروفایلم موجود هست که در صورت نیاز می تونید استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا