پيام تسليت یکی از کاربران خوبمون amir_active

R_chizari

Active Member
از خداوند براي بازماندگان ايشون صبر فراوان تقاضا ميكنم.
خدايش بيامرزد.

از نحوه تصادف و محل اون اطلاعي داريد ؟ در سفر نوروزي بودند ؟

چيذري

alireza-metal

Active Member
واقعا از این خبر جانگداز ناراحت شدم -- بخصوص موقعی که پست های اون مرحوم رو دیدم و واقعا متحول و اندوهگین شدم --- امیدوارم خداوند به خانواده مرحوم مغفوره صبر عاجل عنایت فرماید - واقعا سخته این مصیبت ...

خدا رحمتش کنه و همگی برای شادی روح آن مرحوم صلواتی بلند و محمدی پسند ختم کنید ...

دوستان عزيز با تشكر از همدردي شما
دوست خوبمون امير در حوالي اصفهان ( جاده ميمه ) كه ظاهراً براي گردش به شهر اصفهان عازم بودند در حوالي ساعت 12 در اثر خستگي و خواب آلودگي با سرعت 160 كيلومتر در ساعت به پاركينگ كنار جاده منحرف شده و بعد برخورد با باجه بتني پاركينگ اين حادثه به وقوع پيوست به گفته كارشناسان راهنمائي و رانندگي حدود 20 متر خط ترمز آن مرحوم بوده دوست خوبمون امير از ناحيه گيجگاه مورد اثابت قرار گرفته و مادر ايشون در اثر فشار صندلي مرحوم شدند و پدر ايشون بعد از پرت شدن از ماشين در اثر ضربه مغزي مرحوم شدند روز پنج شنبه مورخه 86/1/16 هم روز هفتم مرحومين هستش نمي دونم چي بگم مرحوم تازه از دانشگاه فارغ التحصيل شده بود و قرار بود برن واسه تسويه و مدركشون رو بگيرن . چه خاطراتي با مرحوم داشتيم يادش بخير ، روحش شاد

R_chizari

Active Member
دوستان عزيز با تشكر از همدردي شما
دوست خوبمون امير در حوالي اصفهان ( جاده ميمه ) كه ظاهراً براي گردش به شهر اصفهان عازم بودند در حوالي ساعت 12 در اثر خستگي و خواب آلودگي با سرعت 160 كيلومتر در ساعت به پاركينگ كنار جاده منحرف شده و بعد برخورد با باجه بتني پاركينگ اين حادثه به وقوع پيوست به گفته كارشناسان راهنمائي و رانندگي حدود 20 متر خط ترمز آن مرحوم بوده دوست خوبمون امير از ناحيه گيجگاه مورد اثابت قرار گرفته و مادر ايشون در اثر فشار صندلي مرحوم شدند و پدر ايشون بعد از پرت شدن از ماشين در اثر ضربه مغزي مرحوم شدند روز پنج شنبه مورخه 86/1/16 هم روز هفتم مرحومين هستش نمي دونم چي بگم مرحوم تازه از دانشگاه فارغ التحصيل شده بود و قرار بود برن واسه تسويه و مدركشون رو بگيرن . چه خاطراتي با مرحوم داشتيم يادش بخير ، روحش شاد

امان از اين جاده اصفهان (ميمه).
اگه آدرس مسجد و ساعت مراسم رو هم بگذاريد خوبه. كساني كه بتونن براي تسلي دادن بازماندگانشون ميريم.

دوست عزيز مراسم مرحومين در خيابان كوثر مسجد كوثر اروميه بود روز چهلم مرحومين حتما بهتون اطلاع مي دم بازم ممنون از همدردي شما عزيزان

siavashmusic

Active Member
خیلی تاسفباره !!خداوند انشالله از سر تقصیرات همه ما بگذره و تا نیامورزیده ما رو از دنیا نبره
نمیدونم چی بنویسم , ولی خیلی ناراحت شدم . . .
انشالله این جور مصیبت ها توی این سال جدید از مجید آنلاین دور باشه و دیگه شاهد از دست دادن دوستان عزیزمون نباشیم

Parham

Well-Known Member
با اینکه کمی‌ دیر شده اما خواستم تاسف خودم را اعلام و تسلیت بگم ...

amirlol

Well-Known Member
از طرف خودم و تیم خود به بازماندگان و همه دوستان آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم

امیدوارم آن راد مرد در کنار خانواده به یکی از بهترین مکانهای ابدی و زیبای ابدیت بپیونده و روز بروز یادی بهتر و جایگاهی بهتر نسیبشان شود

امین یا ربلالمین

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
خدا رحمتش کنه ..
انشالله خداوند صبر به بقیه خانواده این عزیزمون بده .
امیدوارم قدر داشته هامون رو خوب بدونیم .

kambiz-g

Member
سلام
من چند تا از تايپيك هاي ايشون رو مطالعه كردم
يه سادگي خاصي توي نوشته هاش هست سايتش رو هم كه ديدم حالم گرفته شد
زندگي همينه بالا و پايين داره
خوش به حال اون كسي كه وقتي داره ميره مثل دوست خوبمون با خيال راحت بره
يا علي

كامبيز

shirini_forush

Well-Known Member
عزیزان خدا ایشالا ایشون رو رحمت میکنه. چرا تاپیک قدیمی رو بالا میارید؟!

mostafa_cs

Well-Known Member
من هم تسلیت عرض میکنم:cry:
امیدوارم خداوند رحمتشون کنه.
------
شرمنده خیلی دیر این تاپیک رو دیدم.

NAVIDAHWAZ

Member
خدا رحمتش کنه ..

تاریخ تولد:
August 10, 1981
محل سكونت:
ايران- اروميه
علايق:
به مقالات علمي-كاميپوتر -ساز استانبولي
تخصص:
دانشجو و طراح و علاقمند به شبکه و انواع توپولوژیهای آن

Amir_active
تورو به خدا كمك .كمك .يكي ....
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=2807

امضاي امير :

www.activenet.o-f.com

پس بياييد قدر همديگه رو بيشتر بدونيم.

يادش گرامي باد ...

shirini_forush

Well-Known Member
مدیران محترم میشه برای شادی روح آن مرحوم این تاپیک رو قفل کنید که چند وقت یه بار تن اون مرحوم با بالا اومدن پست های قدیمی نلرزه؟!

sunrise

Member
من هم اين تاپيک رو نديده بودم و الان که ديدم خيلي ناراحت شدم :sad: خصوصاً اينکه دقيقاً اين اتفاق براي اين دوست عزيزمون و خانواده محترمشون روزي که سالروز دو سالگي سايت من بود (يعني 8 فروردين ماه) اتفاق افتاده.

از خداوند متعال براي اين دوستمون و خانواده محترمشون طلب آمرزش مي کنم.

pythoN

Active Member
منم الان دیدم .
خدا بیامرزه بلخره همه میمیرن اما کجا میرن مهمه . من که برای خودش و خونوادش دعا میکنم . و امید وارم هرجا هست بهش بد نگذره .

جدیدترین ارسال ها

بالا