پوستر "چو ایران نباشد "

pasargard

Member
با سلام این پوستر چند روز پیش توسط خودم طراحی شد و علاقه دارم در شبکه های مجاری منتشر بشه و به اشتراک گذاشته بشه .
چو ایران نباشد تن من مباد.jpg
طراح : آریامهر سینا حاج محمدی

meysamn2o

Active Member
با تشکر از شما
اول اینکه بخش نظر خواهی برای نقد آثار توسط کاربرای دیگه س نه اشتراک گذاری تو شبکه های مجازی و علایق شخصی!
دوم اینکه از نظر بنده این پوستر هیچ جنبه ی گرافیکی نداره و فقط برای شروع کار خوبه
یه عکس شارپ شده با مقبره ی فید شده و متن رنجه رنجه که اصول اولیه نوشتاری هم رعایت نشده و حروف تو جای نامناسب بهم چسبیده شده ، پوستر محاسبه نمیشه.
امیدوارم روز به روز پیشرفت داشته باشی سینا جان :rose:

آخرین ویرایش:

pasargard

Member
با تشکر از شما
اول اینکه بخش نظر خواهی برای نقد آثار توسط کاربرای دیگه س نه اشتراک گذاری تو شبکه های مجازی و علایق شخصی!
دوم اینکه از نظر بنده این پوستر هیچ جنبه ی گرافیکی نداره و فقط برای شروع کار خوبه
یه عکس شارپ شده با مقبره ی فید شده و متن رنجه رنجه که اصول اولیه نوشتاری هم رعایت نشده و حروف تو جای نامناسب بهم چسبیده شده ، پوستر محسابه نمیشه.
امیدوارم روز به روز پیشرفت داشته باشی سینا جان
majidonline_rose.gif

خیلی ممنون از نظر فوق العاده فنی شما اما شما نخستین نفری هستید که نقد می کنید کار رو . در مورد این کار هم باید بگم اولا نه شارپ انجام شده و نه اینکه متن رو خودم نوشتم متن از نت استخراج شده و کار سایر هنرمندان است و من فقط استایل دادم بهش پس لطفا درباره ی چیزی که نمیدونید نظر ندید . ضمن اینکه اینجا بخش گالری و نظرخواهی است .

آخرین ویرایش:

meysamn2o

Active Member
شمام بهتره درست بخونید عزیز
بنده گفتم یه عکس شارپ شده
حالا چه شما انجام داده باشی یا شخص دیگه
اینکه شما از جای دیگه سرقت هنری کردی و چهل تیکه ساختی دیگه بحثش جداس برادر
من کار رو نقد کردم
ضمناً کاری که حرفه ای باشه میره تو بخش گالری
اگه حرف بنده اشتباه بود همکارای عزیز تاییدش نمیکردن برادر
چقدر خوب میشد که ملت ما یه مقدار جنبه ی انتقاد داشتن
واقعا جای تاسف داره
ضمناً شما که تازه واردی بهتره قوانین انجمن رو بخونی

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوستان لطفا بحث رو لطفا ادامه نديد

جناب meysamn2o يكي از قوانين اينه كه نظري نديد كه كاربر دلسرد بشه، شما اگر علاقه داريد دوستان و أعضاء رو كمك كنيد، با نقد سازنده فقط ميسر ميشه ، هدف شما هم جز اين نيست ولي يكم بهتر ميتونستيد ادا كنيد مطلب رو

كاربر محترم
Pasargad
وقتي زير پست نوشتيد

طراح : آریامهر سینا حاج محمدی

يعني كار طراحي با شما بوده، حالا متن و تصوير از هر جا تهيه شده ، كيفيت خوبي نداره
چيدمان اثر هم مناسب نيست و ميشه كارتون رو توي دسته بكگراند شخصي قرار داد تا پوستر ، چون پوستر أصول خودشو داره...
توي اين بخش ، كارتون نقد ميشه
پس لطفا جنبه ي انتقاد داشته باشيد ، تا خودتون پيشرفت كنيد...
ممنون ميشم بحث نشه ديگه و (اگر صحبتي هست)فقط توي پيغام خصوصي دنبال بشه
در غير اين صورت با كاربر خاطي برخورد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

جدیدترین ارسال ها

بالا