پنل ارسال sms / ارسال sms تبلیغاتی / متنوع ترین بسته خدمات پیام کوتاه /

mohsenshahbazi

Active Member
سلام !
شرکت آردین دیتا با همکاری ۳ اپراتور قوی پیام کوتاه کشور اقدام به ارایه سرویس پنل ارسال SMS با امکانات عالی و بسیار زیاد و زمینه ارسال پیام های تبلیغاتی SMS و FlashSMS به دسته های اصناف براساس شهر و استان های کشور و همچنین امکانات متنوعی جهت ارسال پیامک های تبلیغاتی براساس کدپستی و یا محدوده سکونت افراد را فراهم آورده است . از بزرگترین برتری های آردین دیتا هزینه خدمات ارسال SMS و همچنین قیمت نازل پنل های ارسال SMS است که گوی رقابت را از دیگر سرویس دهنده های مطرح کشور ربوده است . ارسال بیش از 100000 پیام کوتاه در روز توسط نمایندگان و مشتریان این شرکت گواه مهمی است بر این ادعا .

ارسال پیامک فارسی فقط هر پیامک 90 ریال !!
بازگشت هزینه پیامک های ناموفق و نرسیده به مشترک!!

14141IMMicon-instant-sms-big.gif

بسته های پنل ارسال SMS :

بسته طلایی /
ارسال پیامک شخصی-گروهی | ارسال پیامک انبوه براساس کدپستی / منطفه ای | دفتر تلفن / منشی / سررسید پیامکی /نظرسنجی / صندوق پیشنهادات /مسابقه / وب سرویس ( جهت راه اندازی سامانه اختصاصی شما) + یک خط پیامک ۱۴ رقمی ( رایگان !) و صدها امکانات متنوع دیگر / قیمت : 60000 تومان ( تخفیف ویژه )

بسته نقره ای /
ارسال پیامک شخصی-گروهی | دفتر تلفن / منشی / سررسید پیامکی /نظرسنجی / صندوق پیشنهادات + یک خط پیامک ۱۴ رقمی ( رایگان !) فارسی و صدها امکانات متنوع دیگر / قیمت : 45000 تومان ( تخفیف ویژه )

بسته برنزی /
ارسال پیامک شخصی-گروهی | دفتر تلفن / منشی / سررسید پیامکی + یک خط پیامک ۱۴ رقمی ( رایگان !) / قیمت : 30000 تومان ( تخفیف ویژه )

بسته یک طرفه /
ارسال پیامک / دفتر تلفن / منشی / سررسید / قیمت : 10000 تومان

خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی و امکانات پنل کاربری :
■ امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به دسته جات اصناف
■ امکان ارسال به یک رنج خاص از شماره ها مثل سری 0912****** یا 09131*******
■ امکان ارسال براساس کدپستی محل زندگی مشترک ( همراه اول ) با قابلیت محدود کردن به مناطق در شهرهای مختلف
■ امکان ارسال زمانبندی شده برای مشاغل مختلف (‌مثل اقساط قرض الحسنه ها / یادآوری سررسید بیمه / یاداوری سرویس پشتیبانی اتومبیل و چندین سرویس مبتنی بر پیامک دیگر )
■ امکان ارسال پیامک پویا ( محاسبه نتایج مثل اعلام حقوق / اعلام حق بیمه / کسری حقوق و دیگر موارد محاسباتی و پویا )
■ امکان راه اندازی سرویس خدماتی ( مثل نوبت دهی / رزرور مکان و ... )
■ راه اندازی خدمات هوشمند (‌مثل تبریک ازدواج / تولد / سالگرد / سالروز افتتاح / ... )

هزینه ارسال پیام کوتاه براساس مبلغ شارژ پنل و یا سفارش قابل تغییر خواهد بود و از 210 ریال تا 300 ریال لاتین و از 90 ریال تا 150 ریال برای پیامک های فارسی متغیر است .

سوالات و یا دیگر درخواست های خودتون رو همینجا مطرح بفرمایید و برای سفارش با shahbazi /@/ ardindata.com مکاتبه بفرمایید . در غیر اینصورت با شماره همراه 09382699945 تماس بگیرید .

نمونه پنل کاربری :
http://sms.ardindata.com
یوزر : demo | کلمه عبور : demo

سوالات :

- من هیچگونه اطلاعاتی در مورد این پنل ها ندارم برای اینکه بشه از این پنل ها استفاده کرد به چه چیزهایی نیاز داریم ؟

- پنل ما کاملا فارسی هست و کارکردن باهاش راحته . شما فقط نیاز به خرید یک پنل دارید و دسترسی به اینترنت . در صورت نیاز امکان ارسال ویدیو های آموزشی که نحوه کار با پنل رو نشون میده با پست وجود خواهد داشت .

- فرض کنید که من مغازه ای دارم و می خوام برای مغازه خودم تبلیغ کنم چه طوری می تونم به شماره تلفن های شهر خودم دسترسی پیدا کنم و به اون ها اس ام اس بزنم .

- بستگی به موقعیت شما داره . ما الان به صورت مستقیم در شهرهای بزرگ افراد میتونند به لیست شماره ها و سیستم کدپستی دسترسی داشته باشند . اما در صورتی که شهر مورد نظر شما وجود نداشته باشه یا متونید تبلیغ موردنظر رو بدید تا ما از طریق مخابرات ارسال کنیم و یا از طریق تبلیغات شهری اقدام به جمع آوری شماره موبایل در سطح شهر کنید . مثل مسابقه یا قرعه کشی یا اینجور روشها .
ضمنا به تدریج شهرها با تقسیم به مناطق کوچکتر در پنل قابل دسترسی هستند تا امکان ارسال منطقه ای به صورت دقیقتر وجود داشته باشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا