يك سوال از كساني كه سرور دارند

bestirani2

New Member
من مي خواهم يك سرور براي فروش هاست بخرم_حال در اين مورد يك سري سوال داشتم
1‏_من مي خواهم هم لينوكس و هم ويندوز بدهم_آيا ميشه هر دو سيستم عامل را بر روي يك سرور نصب كرد يا نياز به دو تا سرور هست_
2‏_من مي خواهم روي هر هاستي كه مي دهم دي ان سرور اختصاصي هم بدم_آيا بايد براي هر دي ان اس سرور اختصاصي هزينه اي به ديتا سنتر بدهم يا براي من مجاني تمام مي شود_
3‏_به نظر شما از كجا سرور بخرم و آيا مستقيم با ويزا بخرم يا از طريق واسط بخرم_
4‏_در صورتي كه در جواب سوال اول بايد دو تا سرور بخرم آيا ميشه دي ان اس هر دو را روي يك دامين تنظيم كنم

آخرین ویرایش:

ahadiany

Member
سرور اختصاصی

1‏_من مي خواهم هم لينوكس و هم ويندوز بدهم_آيا ميشه هر دو سيستم عامل را بر روي يك سرور نصب كرد يا نياز به دو تا سرور هست_

بله ما می تونیم این امکان رو بهتون یدیم و میشه هر دو رو با هم بالا آورد

2‏_من مي خواهم روي هر هاستي كه مي دهم دي ان سرور اختصاصي هم بدم_آيا بايد براي هر دي ان اس سرور اختصاصي هزينه اي به ديتا سنتر بدهم يا براي من مجاني تمام مي شود_

دی ان اس اختصاصی مگه هزینه داره ؟ نه دی ان اس اختصاصی هزینه نداره اما برای شمایی که می خواین همکار بشین اشتباه چون اینجوری آمار فروش شما در سایت های جهانی پایین میاد ! مشتریکه هاست میخره حق نداره دی ان اس اختصاصی نداره ! :neutral: اون باید ریسلری بخره که بهش بدین . هاست عادی شما باید شما رو تبلیغ کنه ر جایی بالاخره . اما ما کاری می کنیم به همه اختصاصی بده اگر شما بخواین

می تونین مستقیم بخرین اما راه دیگه ای هم هست اونم اینکه به ما سفارش بدین و مدیریت رو هم دست ما بدین اینجوری شما بیشتر به فروش می پردازین تا پشتیبانی . این کار واقعا پیچیدست و اینجوری مشتری رو از دست ی دهید .

bestirani2

New Member
دوست عزيز ميشه آدرس سايتتون رو بديد تا قيمت هاتون رو ببينم_
يك سوال هم در مورد بالا آوردن دو سيستم عامل آيا اين كار به غير از هزينه سيستم عامل ها هزينه اي دارد_

Digital007

Member
ahadiany; گفت:

بله ما می تونیم این امکان رو بهتون یدیم و میشه هر دو رو با هم بالا آورد

يعني شما روي يك سرور هم لينوكس نصب مي كنيد و هم ويندوز ؟؟!!!!!!!!!!

امكان نصب دو سيستم عامل بر روي يك سرور به صورت هم زمان امكان پذير نيست ، مگر اين كه شما تكنولوژي جديد رو داشته باشيد كه ما خبر نداريم .

شما بايد دو تا سرور تهيه كنيد .

شما مي تونيد بدون هزينه براي هر نمايندگي يك DNS اختصاصي بسازيد . ولي اين كار رو پپيشنهاد نميكنم

در اين مورد در همين انجمن بحث هاي زيادي شده به اون ها مراجعه كنيد.

4‏_در صورتي كه در جواب سوال اول بايد دو تا سرور بخرم آيا ميشه دي ان اس هر دو را روي يك دامين تنظيم كنم

بله امكان اين كه DNS هر دو سرور روي يك دامنه باشه وجود داره . ولي نميشه هم نام باشه .

مثلا :
سرور ويندوز ==> ns1.domain.com و ns2.domain.com

سرور لينوكس ==> ns3.domain.com و ns4.domain.com

bestirani2

New Member
ممنون دوست عزيز از جوابتون_
فكر مي كنم منظور دوستمون تبديل سرور به سرور مجازي باشه كه فكر مي كنم بايد براي مجوز 2 تايي ماهي 20 تومن بايد داد_

جدیدترین ارسال ها

بالا