ویروس نویسی با Asp

MDP

Well-Known Member
فلا بگو منم بلد نیستم حالا تیکه میندازی؟

آخرین ویرایش:
بینم شما همه توابع vbscript رو بلدین اگه بلدین که هیچی اگه نه بگین تا اونایی رو ک بلدم توضییح بدم تو ویروس نویسی به درد می خورن

MDP

Well-Known Member
همشو میخوام

من خیلی تابع کار کردم ولی من فقط نیستم

برای بقیه بگو

من از رجیستری هم یه چیزایی میدونم

amirlol

Well-Known Member
فعلآ که من مخم تعطیله !!
ولی امیدوارم برای بقیه مفید بوده باشه
اسمارتیز قرمز که امید وارم از نوع M&m اش باشی !!!
بهتره توضیح کاملی همراه خط ها بدی !!!
یکی مثل من ناشی می خونطش نمی فهمه هیچی

خوب دقیق بگو از رجیستری چی می دونی چون اول رجیستری رو کامل کنیم جاایی که لازم داریم بعد می ریم سراغ توابع

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................؟؟؟

خوب ببین عزیز جان ما میتونیم با عوض کردن مقادیر داخل رجیستری به کی خواستمون برسیم
خودتون دیدید که ویروس ها اولین کاری که می کنن اینه که مقادیر داخل رجیستری رو تغییر می دهن برای همین ما باید اول ببینیم که می وایم ویروسمون برامون چه کاری انجام بده بعد می یایم و کد مربوط به اون رو می نوسیم
تو نمنه کدی که نوشتم ویروس ما میاد اول برنامه outlook رو چک می کنه بعد آدرس هایی رو که توی اون قرار داره رو بر می داره و همشون رو چک می کنه بعد نسخه ویروسمن رو به اون پیوست می کنه و در آخر چک می کنه که آدرسی برای اون قرار داه شده یا نه بعدم اونو می فرسته
یه ستورم داشتیم کا میومد برا یما میل رو بعد از فرستاده شدن پاک می کزد که کاربر شک نکنه

خوب حالااگه گفتین می تونیم با این کد چه کاری انجام بدیم که ویروس خفن تری بنویسیم

جدیدترین ارسال ها

بالا