ويندوز نصب نميشه كمك كنيد !!!!!!!!!

pourya

Member
با سلام!

مدتيه كه براي يكي از بچه ها مشكلي پيش اومده:
طرف يك پنتيوم فور 2.2 خريده دو سه ماه خوب كاركرد و مشكلي نبود ولي يكي دو هفته است كه ويندوز اصلا نصب نميشه. xp اصلا نصب نميشه و موقع نصب يك صفخه آبي مياد و پيغام خطا ميده و هنگ مي كنه ويندوز 98se هم كه فقط نصب ميشه وهيچ برنامه اي روش نصب نميشه!
موقع نصب بعضي برنامه ها پيغام ميده كه فايلها رو نمي تونه UnPack كنه !
يكبار هم XP نصب شد ولي بعد از آن هر وقت تا بالا ميومد سريع ري ست مي كرد.
ويندوز 98 هم مرتبا از رجيستري اشكال ميگيره و هي رجيستري رو restore ميكنه!

كسي مي دونه مشكل از چيه؟

آيا ميتونه از رم باشه؟

لطفا كمك كنيد

متشكرم!

saman_sweden

Active Member
مشخصات روم و هارد چيه
و تعدادسلندرهاي هارد و مقدار حافظه هارد مهمه كه باهم همخواني داشته باشه ميتونيد از ست آپ بفهميد
و اگر برنامه خاصي تو هارد نداري بهتره پارتيشونها رابرداري و بعد فرمات كنيد دوباره بدون پارتيشون بندي 98 را انيستال كن و سپس xp را آپديت كن xp براتون پارتيشون بندي ميكنه

mahyar_nel

Active Member
باسه من هم همچين مشلي پيش امد ببين جا امپرش درسته مثلا 133 بايد لاشه شده666

pourya

Member
saman_sweden گفت:
مشخصات روم و هارد چيه
و تعدادسلندرهاي هارد و مقدار حافظه هارد مهمه كه باهم همخواني داشته باشه ميتونيد از ست آپ بفهميد
و اگر برنامه خاصي تو هارد نداري بهتره پارتيشونها رابرداري و بعد فرمات كنيد دوباره بدون پارتيشون بندي 98 را انيستال كن و سپس xp را آپديت كن xp براتون پارتيشون بندي ميكنه

اتفاقا چنين كاري هم كردم ولي مشكل حل نشد.

الآن فقط win ME بدون هيچ مشكلي كار ميكنه. و win هاي ديگه هيچ كدوم نصب نميشه.
احتمالا مشكل از رمه. چون با رم ديگه ايي تست كردم Win xp بدون كوچكترين مشكلي نصب شد و يا گذاشتن رم قبلي بهم ريخت.

Ali_chi

Member
بله كاملا مشكل از رم هستش زماني كه شما در ويندوز 98 با پيغامهاي ارور و صفحه آبي برخورد ميكنيد 90٪ مشكل از رم سيستمتونه و در ايكس پي هم با ريست مواجه ميشيد اما ويندوز ميلنيوم يكمي زيادي بي عاره من تا الان نديدم ويندوزي اينقدره بي خيال باشه نسبت به اروراي سخت افزاري

ACTIVE

Active Member
سلام
دوستان شايد بي ربط باشه ٬ شايدم خنده دار ولي احتمالا از كارت گرافيكي باشه !

ACTIVE گفت:
سلام
خيلي هم بي ربط نيست من خيلي ديدم كه اين مشكلشون مربوط به كارت گرافيكه.به هر حال مربوط ميشه به عدم تطابق سخت افزارها در سيستم.

pourya

Member
ghasempoor_m گفت:
ACTIVE گفت:
سلام
خيلي هم بي ربط نيست من خيلي ديدم كه اين مشكلشون مربوط به كارت گرافيكه.به هر حال مربوط ميشه به عدم تطابق سخت افزارها در سيستم.

مشكل ما كه از رم بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا