Fa وضعیت یاهو

سلام به همه ی هساتید , میخواستم بدونم آیا کدی یا پلاگینی هست که وضیت یاهو on یا off بودن رو مشخص کنه , نمیخوام از شی html استفاده کند تو پروژم

L-B

Well-Known Member
نمونه های آنلاین اون موجود هستش ( تحت سرور ) .
( در گوگل جستجو کنید )

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اگه نیاز مبرم به این سرویس دارین میتونید پلاگینش رو به دوستان پلاگین نویس سفارش بدید.
موفق باشید.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام. یه راه حل به ذهنم میرسه. اگه می‌تونید پیاده سازیش کنید.
با استفاده از آدرس سایت و یکی متد ارسال داده در HTML که GET هستش ایدی رو به یه صفحه مثلا PHP ارسال کنید. اون صفحه PHP که اسکریپت تشخیص آنلاین بودن توش هست یه فایل تکست بسازه و یه مقدار خاص رو توش بنویسه، که شما با پلاگین‌های دانلود یا اگه بشه با دستور Loadtext اون رو فراخونی کنید و تشخیص بدید که آنلاین هستش یا نه.

برای مثال یه آدرس اینجوری:
کد:
http://yoursite.com/yourfile.php?id=saman

موفق باشید.

دقبقا همینو میخوام اما ارسال به فایل php و نوشتن برنامه php رو برای ذخیره کردن بلد نیستم یعنی زیاد از برنامه نویسی php سردر نمیارم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
با استفاده از این آدرس میشه وضعیت آنلاین بودن یک Yahoo ID رو چک کرد، که بجای YAHOOID باید ID موردنظر رو جایگزین کنید.
کد:
http://opi.yahoo.com/online?u=YAHOOID
خروجی ئی که یاهو میده یک نوشته نیست، بلکه یه فایل GIF هست که شکلک مربوط به آنلاین یا آفلاین بودن هست.

چون ما در MMB این دسترسی رو نداریم که محتوای فایل رو بررسی کنیم، باید از روش دیگه ای استفاده کنیم.
روشی که من استفاده کردم اینه که توسط پلاگین آدرس بالا رو دانلود می کنیم، در نتیجه فایل GIF برامون دانلود میشه.
از اونجایی که هر کدوم از شکلک ها دقیقاً یک حجم مشخصی دارند، توسط یه پلاگین دیگه حجم فایل دانلود شده رو بدست میاریم، اگر دقیقاً برابر 140 بایت بود یعنی آیدی آنلاین هست، اگر 84 بایت بود یعنی آفلاین هست و اگر غیر از اینها بود یعنی مشکلی رخ داده، مثلاً اون آیدی موجود نیست و یا از کاراکترهای غیرمجاز در آیدی ورودی استفاده شده..

البته این روش به شرطی جواب میده که یاهو شکلکی که خروجی این آدرس هست رو عوض نکنه که در نتیجه ی اون سایز فایل خروجی تغییر کنه و برنامه نتونه آفلاین/آنلاین بودن رو تشخیص بده.

شاید روش دیگه ای هم به ذهن شما برسه که بهتر از این باشه

پیوست ها

• onlinestatus.mbd.zip
    222.2 کیلوبایت · بازدیدها: 65

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
iChecker v1.0.0.0

سلام خدمت تمامی دوستان
بابت فعالیت کمم ازتون عذرخواهی میکنم.

گفتم یه عیدی به دوستان داده باشم واسه همین فکر کردم پلاگینش رو بنویسم بد نیست البته میدونم قسمت آواتار آیدی اگه بهش اضافه میشد بهتر بود ولی چون تازگیها خیلی بی حوصله شدم بیخیالش شدم ایشا الله تو وقت مناسب تر حتما اینکار رو میکنم.
قابلیت های این پلاگین هم که :
- نمایش وضعیت Invisible و Online بودن یاهو آیدی
- عدم فریز هنگام کار
و معایب :
شما نظر بدین :green:

تقدیم به تمامی دوستان با اینکه ناقابله :rose:

پیوست ها

• Sample-iChecker v1.0.0.0.rar
    196.1 کیلوبایت · بازدیدها: 58

Singular

Active Member
برنامه خیلی خوببییههه
قبلا باهاش کار کردم کار میکرد .اماااااااا الان کار نمیکنه .....
ممنون میشم دوستان رو این برنامه کار کنند .

جدیدترین ارسال ها

بالا