ورژن جدید آریون (100 درصد تست شده )

ALI_TAKHTI

Active Member
نه هر رندرری ابزار مخصوص به خودش رو داره
ویری unbased
اما arion جزو phisically based ها محسوب میشه !!!

هر گونه خطایی مشاهده کردید برنامه ی c++ کلاینت رو نصب کنید .

حالا نور رو هیچ اما متریال های استاندارد رو میشه استفاده کرد ها؟ بعد ممتریال مخصوص داره این موتور؟ از کجاها بگیریم؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
حالا نور رو هیچ اما متریال های استاندارد رو میشه استفاده کرد ها؟ بعد ممتریال مخصوص داره این موتور؟ از کجاها بگیریم؟

شما وقتی که نصب میکنی یک سری متریال های آماده آریون ریخته میشه ! که از سمت
چپ توی متریال ادیتور و پایین توی خود آریون نشون داده میشه .
آموزشم درست کردم تا امشب آپلود میکنم . همه چی رو توضیح ندادم اما تو قسمت های بعدی توضیح میدم.
توی این آموزش رندر یک صحنه ی کاملا معمولی رو یاد میدم که از نور و بافت و مدل تشکیل شده .

LinkinForEver

449 متریال آماده ی آریون و فرای رندر :

قسمت اول :
http://www.sendspace.com/file/4r6nb7
قسمت دوم :
http://www.sendspace.com/file/ulmobr

از سایت Fileserve :

http://www.filefactory.com/file/a0582b3/n/FryRender-Materials-forum_cgpersia_com_7z_001
http://www.filefactory.com/file/a0582d8/n/FryRender-Materials-forum_cgpersia_com_7z_002

از netload :

http://netload.in/dateiS6SBVW36MZ.html
http://netload.in/dateiNBVJh5k2Dy.html

LinkinForEver

یک کاری کن ... شما فقط Crack رو بزار من لینک دانلود کرک نشده از خود سایت RandomControl میزارم

نگاه کن دوست عزیز شما اونی که از سایتش میگیری دموی (DEMO)
یعنی تمام امکاناتش در دسترس نیست .
وحجمش هم نصف اینه .
اگه بخوای همون غیر کرکش رو هم بخری باید کلی پول بدی .
کرک فقط کار یک License رو میکنه ...

.:BehzAd:.

Active Member
دوست عزیز این ورژن 1.6.0 هست نه 1.6.1 اصلا ورزن جدیدی بعد 1.6.0 نیومده اخه من تعجب کردم خدایا کی اومد کی کرک شد اگه اومد چرا رندم کنترل خبر نداد :shock:

کرکش هم مشکل داره.

بهترین آریون همون آریون 1.5 هست که 255 مگ حجمش بودد چند روزی روی سرور خوده سایتش بود بعد ورش داشت ولی متاسفانه کرک نشد.

LinkinForEver

دوست عزیز این ورژن 1.6.0 هست نه 1.6.1 اصلا ورزن جدیدی بعد 1.6.0 نیومده اخه من تعجب کردم خدایا کی اومد کی کرک شد اگه اومد چرا رندم کنترل خبر نداد :shock:

کرکش هم مشکل داره.

بهترین آریون همون آریون 1.5 هست که 255 مگ حجمش بودد چند روزی روی سرور خوده سایتش بود بعد ورش داشت ولی متاسفانه کرک نشد.

اشتباه شد شما ببخش !! از جایی که دان کردم نوشته بود
شرمنده !!! :cry:

Active Member
شما فکر کنم اصلا به چیزی که دانلود کرده بودید نگا نکردید اخه تو پست اول سات آریون 1.6.0 هست زدید 1.6.1 تو آموزشی هم که شاید به درد بچه هاا بخوره زدید از آریون 1.6.1 استفاده کردید.

اینم بگم کرکش هم یه تروجان خیلی خفن هست.

کرک آریون من اصلا این شکلی نیست.

LinkinForEver

شما فکر کنم اصلا به چیزی که دانلود کرده بودید نگا نکردید اخه تو پست اول سات آریون 1.6.0 هست زدید 1.6.1 تو آموزشی هم که شاید به درد بچه هاا بخوره زدید از آریون 1.6.1 استفاده کردید.

کرک آریون من اصلا این شکلی نیست.

دســت شما مرسی !!!
اگه کرک رو بگذارید ممنون میشیم!!!:green:

LinkinForEver

دوست عزیز شما میخوای فقط یه ایرادی بگیری !!!
یعنی شما نمیدونی آنتی ویروس ها تمام کرک ها و کیجن ها و ...
رو ویروس و ترو جان میشناسن !!!
عجیبه ها !!!!!!! :mad:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
آقا من کاری با این نرم فزار ندارم یعنی به دردم نمیخوره ، ولی عزیز جان این یعنی چی؟

معنی خاصی نمیده یعنی اخطاری به حساب نمیاد چون بیشتر کرک ها خاصیت Trojan رو دارن یعنی همه Anti ها اونا رو به عنوان trojan میشناسن عزیز، برای همین من همه پلاگین ها و نرم افزاری رو سیستمم رو Zip ـشون کردم این Anti ها الکی نرن برای خودشون اونا رو پاک کنن.

Active Member
آقا من کاری با این نرم فزار ندارم یعنی به دردم نمیخوره ، ولی عزیز جان این یعنی چی؟

معنی خاصی نمیده یعنی اخطاری به حساب نمیاد چون بیشتر کرک ها خاصیت trojan رو دارن یعنی همه anti ها اونا رو به عنوان trojan میشناسن عزیز، برای همین من همه پلاگین ها و نرم افزاری رو سیستمم رو zip ـشون کردم این anti ها الکی نرن برای خودشون اونا رو پاک کنن.

شما ها فکر میکنید که انتی ویروس ها الکی گیر میددن نه عزیز وقتی که اونو اجرا میکنی و فکر میکنی باهاش فقط نرم افزار رو کرک میکنی نه اینطور نیست این کرک ها هم که خیلی به فکر شما ا نیستن که نرم افزار های مجانی استفاده میکنی به غیر از چند کرکری که تو نت نرم افزار ها و پلاگین ها رو کرک میکنند باقیشون فقط به دنبال جاسوسی و سرقت اصلاعات از سیستم های قربانیان هستن خیال کردی کارت بانکی ایمان بهادری چطور خالی شده بود بیشتر از این توضیح نمیدم امید ورام متوجه شده باشی عزیز جان.

دوست عزیز شما میخوای فقط یه ایرادی بگیری !!!
یعنی شما نمیدونی آنتی ویروس ها تمام کرک ها و کیجن ها و ...
رو ویروس و ترو جان میشناسن !!!
عجیبه ها !!!!!!! :mad:

ایراد چیه من قصد دارم نزارم قربانی بشید و کسانی که فکر میکنند خیلی زرنگ هستن ازتون سوءاستفاده کنند این کرک ها دنبال این جور چیزا هستن که طرف دار زیاد دارن کرک میکنند و حالشو میبرن.

بالا جواب دادم دیگه فکر نمیکنم نیازی به توضیح برای شما باشه فقط اینو اضافه میکنم هر کیجن و پچ در پیتی رو اجرا نکنید.

راست میگی عجیب ها من نمیدونستم آنتی ویروس ها تمام کرک ها و کیجن ها و ...
رو ویروس و ترو جان میشناسن:green:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

شما ها فکر میکنید که انتی ویروس ها الکی گیر میددن نه عزیز وقتی که اونو اجرا میکنی و فکر میکنی باهاش فقط نرم افزار رو کرک میکنی نه اینطور نیست این کرک ها هم که خیلی به فکر شما ا نیستن که نرم افزار های مجانی استفاده میکنی به غیر از چند کرکری که تو نت نرم افزار ها و پلاگین ها رو کرک میکنند باقیشون فقط به دنبال جاسوسی و سرقت اصلاعات از سیستم های قربانیان هستن خیال کردی کارت بانکی ایمان بهادری چطور خالی شده بود بیشتر از این توضیح نمیدم امید ورام متوجه شده باشی عزیز جان.

سلام بهزاد جان !!
عزیز من شما از ساختار برنامه نویسی کیجن و کرک چیزی میدونی ؟؟؟
حرف شما کاملا درست اما اینایی که شما گفتی فیکن و کاری هم انجام نمیدن ...
کرک خود فایله اصلیه که توی کد هاش دستکاری انجام میدن طوری که کلاینت برنامه فکر میکنه شما ورژن رو خریدی ...
اما کیجن و پچ قضیش فرق میکنه ، اینها برای این ویروس شناخته میشن که کد های داخلشون شبیه به یک تروجان یا چیز دیگه ایه اونم برای شکستن امنیت برنامه ی مورد نظر ، مثلا اگه شما بخوای رجیستری رو تغییر بدی بدون اجازه ی ویندوز محاله درحالی که پچ یا کی جن این کار رو میکنه ... دقیقا مثل یک ویروس ...
شما اگه با Kaspersky یک اسکن امنیتی بکنی خودش برسی میکنه ، اگه قبول نداری با ViruseFinder زیر نظرش بگیر ...
این برنامه تک تک کارهایی که یک برنامه انجام میده رو برسی میکنه شما ببین به کدوم فایل های شما دسترسی داره ...

دیگه بقیش رو خودتون سرچ کنیین میبینن ...
:cool::cool:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن

رو ویروس و ترو جان میشناسن:green:
خیلی ممنون عزیز بابت نکاتی که گفتی، خبر دارم چیکاره حسن ـن این Trojan ـها منظورم این بود اگه بخوای به این اخطار ها گوش بدی باید از 70 ـ 80% برنامه های استفاده نکنی چون همشون به عنوان Trojan شناخته میشن عزیز، خوب از نحوه ی کارایشون هم خبر دارم چون دوسال پیش مخی کار مکیرم که هیچ آنتی ویروسی رو سیستمش نصب نمیکرد چون راحت هر نوع ویروس و Trojan رو میشناخت و دستی پاکش میکرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا