.::همکاری در تهیه آموزش + پرداخت هزینه::.

hamid

Well-Known Member
سلام
شما اگر تو زمینه های برنامه نویسی ، گرافیک ، مهندسی و غیره تسلط دارید میتوانید با تهیه آموزش های ویدئویی و همکاری با ما این آموزش ها را برای دیگران به اشتراک بگذارید توضیحات بیشتر در متن زیر

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با توجه به اینکه آموزش های ویدئویی جایگاه ویژه ای در درک بهتر موضوع نسبت به آموزش های متنی دارند ، ازین رو اگر شما در نرم افزاری تخصص کافی دارید و میتوانید آن را تدریس کنید و تمایل به اشتراک گذاری آن برای دیگر کاربر ها دارید میتوانید آن را از طریق پارسی سایت به اشتراک بگذارید ، در ادامه لیست آموزش ها و تعرفه های آنها قرار داده شده است ولی قبل از آن لازم است شرایط و قوانین آن آشنا شوید
شرایط و قوانین ارسال آموزش :
۱ – تمام آموزش ها باید بصورت ویدئویی و دارای کلام باشند
۲ – در آموزش ها هیچ تگ تبلیغاتی از برند یا وب سایتی نباید باشد
۳ – شما فقط مجاز به درج ایمیل اصلی خود در ۳ بازه زمانی ۱۰ ثانیه ای هستید
۴ – لوگوی پارسی سایت باید در طول آموزش بصورت واترمارک بر روی آموزش باشد
۵ – در شروع آموزش بعد از معرفی خود باید ذکر کنید که این آموزش برای پارسی سایت است
۶ – مدت زمان آموزش هایی که بیشتر از ۵۵ دقیقه میشود باید حتما در ۲ یا چند قسمت آماده شود
۷ – شما برای ارسال آموزش در صورتی آموزش مقدماتی آن نرم افزار موجود نبود ابتدا باید آموزش مقدماتی و پایه ای نرم افزار را آموزش بدهید و بعد از آن به سطح بعدی آموزش بپردازید
۸ – تمام آموزش ها در انحصار وب سایت پارسی سایت میباشد و مجاز به ویرایش و حذف هر آموزش میباشد
۹ – دو آموزش اولی که برای سایت ارسال میشود شامل هزینه پرداخت نیست و فقط جنبه تاییدیه را دارد در صورت تایید نشدن آمورش ها ، آموزش بر روی سایت قرار نمیگیرد و در صورت تایید هزینه از آموزش سوم پرداخت میشود
10 – در جدول زیر نام نرم افزار ، مدت زمان آموزش و تعرفه های آموزش بصورت پایه آمده است و هزینه های پرداخت با توجه به محتوا میتواند کم یا زیاد شود ، در صورتی که شما قدرت بیان و کلام خوبی داشته باشید و تاییدیه را بگیرید قیمت ها طبق تعرفه های اعلام شده محاسبه میشود
11 – برای ارسال آموزش حتما باید سورس کامل آموزش ها همراه با لینک آن ارسال شود
12 – در جدول زیر در بخش توضیحات میتوانید نسبت به آن محتوا آموزش خود را آماده کنید
13 - تسویه به ازای هر 12 پستی که بر روی سایت قرار میگیرد انجام میشود ( در صورتی نیاز و مبلغ بالای 5 هزار تومان از فرم تماس با ما اقدام فرمایید
14 – شما میتوانید اموزش خود را از طریق ایمیل [email protected] برای ما ارسال نمایید در قسمت سابجک حتما درج شود آموزش ویدئویی
رزولیشن آموزش ها 480*672 باشد و بهتر است حجم اموزش ها از 100 مگابایت بیشتر نشود
نرم افزار پیشنهادی برای ظبط آموزش ها Camtasia Studio میباشد
برای اطلاع از میزان تعرفه ها با ایمیل [email protected] تماس بگیرید

آخرین ویرایش:
آموزش PHP , CSS , Html در خدمتتون هستیم .

تعرفه ها خیلی پایین هستن ولی خوب مشکلی نیست .

آموزش هایی که بنده ارائه میدم بصورت ویدئویی و روی برد ( وایت برد ) خواهد بود بنظر بنده این روش بیشتر جواب میده . در صورت تمایل در خدمتتون هستم .

hamid

Well-Known Member
سلام

بهتره که از دسکتاپ فیلم برداری شه و آموزش ظبط شه که نرم افزار Camtasia پیشنهاد میشه
ولی با این وجود یه آموزش نمونه در حد 10 دقیقه ارسال کنید

اینطوری به احتمال زیاد سردیتون می کنه !!، می شه بگید چی با خودتون فکر کردید؟!!

من اگه بخوام با این قیمتها ویدئو تهیه کنم دیگه نمیام اونها رو بفروشم که ! ، اگه هدفم هم رایگان بودنشون باشه ، باز هم با این کار ارج و ارزشش رو پایین نمی ارم با این مبلغا!، حتی اگرم بخوام چنین کاری بکنم، دیگه چه نیازی هست که آرم شما روی ویدئوی بنده باشه!!

شما احینانا! حالت خوبه؟!!! ، شاید فکر کنید کاسبی مشکلی نداره، اما دوست عزیز سخت در اشتباهی ، نه خودت رو دست بنداز و نه امثال من رو.

موفق باشی

hamid

Well-Known Member

من اگه بخوام با این قیمتها ویدئو تهیه کنم دیگه نمیام اونها رو بفروشم که ! ، اگه هدفم هم رایگان بودنشون باشه ، باز هم با این کار ارج و ارزشش رو پایین نمی ارم با این مبلغا!، حتی اگرم بخوام چنین کاری بکنم، دیگه چه نیازی هست که آرم شما روی ویدئوی بنده باشه!!

شما احینانا! حالت خوبه؟!!! ، شاید فکر کنید کاسبی مشکلی نداره، اما دوست عزیز سخت در اشتباهی ، نه خودت رو دست بنداز و نه امثال من رو.

موفق باشی

اول تشکر بابت نظر حالا من از شما سوال میپرسم
شما مشکلتون با کدوم تعرفست ؟ شما نکنه فضای اینترنت رو با آموزشگاها اشتباه گرفتید اره؟ هرچند تعرفه هایی که من گفتم نسبت به تدرسی که انجام میشه تو آموزشگاه ها و به مدرسا میدن زیاد تفوتی نداره
تعرفه ها فکر نمیکنم کم باشه مناسب با جایگاهی که داره استفاده میشه تعیین شده
تمام آموزش هایی که تعرفه هاشون اعلام شده بر این اساس هست که ما داریم روی اینترنت کار میکنیم ، تمام اموزشا به وفور در اینترنت با یه سرچ کوچولو هم فارسیش هم انگلیسیش پیدا میشه و شما در ازای همکاری با سایت دارین این مبلغ رو دریافت میکنید . الان شما بخواین برید نویسندگی سایت کنید بهتون چند میدن بین 500 تا 1000 اگر ترجمه و اختصاصی باشه تا 2000 تومن
شما اگر هزینه های سایت ، پرداختی ها ، تبلیغات در سایت ها رو در نظر بگیرید این تعرفه ها هم خیلی عالیه
بنده خودم مدیر مدرسه گرافیک دو بعدی اینجا بودم بدونه هیچ چشم داشتی بالای 20-30 ساعت اموزش ویدئویی فارسی درست کردم مهدی دباغ مدیر مدرسه 3 بعدی بدون هیچ چشمداشتی اومد کلی اموزش سه بعدی درست کرد در حد بسیار حرفه ای بعضی کار از رو عشقه از رو اینه که بخوای به دیگرانم یه چیزی یاد بدی به قول معروف زکات علمت رو بدی شما هم مجبور نیستید که اموزش تهیه کنید و یا لوگوی سایت رو بزارید روش میتونید مثل ما که قبلا اینکار رو میکردم برای همه به اشتراک بزاریم اونم رایگان به نظر ما تعرفه ها هیچ مشکلی ندارن و بسیار هم مناسب هستن دوستانی که تخصص داشته باشن اموزش رو تهیه میکنن و با دیگران به اشتراک میزارن هدف اموزش هست و کسب درامدی در کنار اون دوست من

موفق باشی

داداش من هم گفتم قیمت ها خیلی خیلی پایین هستن . اصلا 1 ساعت کلیپ تهیه کنی برا 5 تومن واقعا ارزش نداره .

اما شما فرض کن یه نمونه از فیلم رو بدی تو این سایت . یه نمونه بزنی تو سایت خودت خوب اینطوری بازم خیالت راحته که زحمتت به هدر نرفته . شاید من برای شاگردا هم بفرستم کلیپ هارو ...

به هر حال یه خدمتیه به کسایی که دنبال آموزشن . اما اگه ایشون بخواد فقط و فقط اختصاصی سایت خودشون باشه و جای دیگه به اشتراک نزاریم واقعا کارمون بی فایده میشه و ارزشش رو نداره .

hamid

Well-Known Member
شما ایا خبر دارید توی آموزشگاه ها به مدرسا ساعتی چند میدن؟ من خودم تدریس داشتم ساعتی 3500 تا 5000 تومن میشه هفته ای 6 ساعت ماهی 24 ساعت تو بهترین حالت میشه 48 ساعت . تو بهترین حالتش شاید برسه به 200 تومنم درامد در ماه یا همون حقوق
شما به عنوان نویسنده دارید کار میکنید من نمیدونم با چی شما اشتباه گرفتید در صورتی که شما تعداد نرم افزار بیشتری کار کنید طبیعتا مبلغ بالاتر میره ببیند تعرفه ها کم نیست زیادم نیست ولی مناسب هست خیلیا این شرایط رو قبول کردن اکثرا هم یا فتوشاپ بوده یا سه بعدی گفتن همکاری میکن
شما میتنید هرجا که بخواین به اشتراک بزارید آموزش رو اصلا مشکلی نیست

شما ایا خبر دارید توی آموزشگاه ها به مدرسا ساعتی چند میدن؟ من خودم تدریس داشتم ساعتی 3500 تا 5000 تومن میشه هفته ای 6 ساعت ماهی 24 ساعت تو بهترین حالت میشه 48 ساعت . تو بهترین حالتش شاید برسه به 200 تومنم درامد در ماه یا همون حقوق
شما به عنوان نویسنده دارید کار میکنید من نمیدونم با چی شما اشتباه گرفتید در صورتی که شما تعداد نرم افزار بیشتری کار کنید طبیعتا مبلغ بالاتر میره ببیند تعرفه ها کم نیست زیادم نیست ولی مناسب هست خیلیا این شرایط رو قبول کردن اکثرا هم یا فتوشاپ بوده یا سه بعدی گفتن همکاری میکن
شما میتنید هرجا که بخواین به اشتراک بزارید آموزش رو اصلا مشکلی نیست

بله در جریان هستیم . بند خودم تو جهد دانشگاهی الان تدریس میکنم قبلا هم قراردادی با آموزش و پرورش کار کردیم .

توی جهاد ساعتی ( منظور 1.5 ساعت ) 7.500 تومان و توی آموزش و پرورش 8 هزار تومان . حالا شایدر در محل زندگی شما کمتر باشه .

در هر صورت سعی میکنم چند تا ویدئو آماده کنم و بفرستم تائید کردین بزارید روی سایت بعدا بازم میفرستم

کار بسیار خوب و پسندیده ای هست ، اما شما چرا از سودی که این وسط فقط نصیب خودتون میشه هیچ حرفی به میون نمیارید؟!! خوب بگید که شما هم از این آموزش ها چقدر گیرتون میاد؟!! یا نکنه ما نامحرم هستیم یا ما بهتره فقط همون تعرفه های آموزشگاهی رو بدونیم؟؟ بنده هم توی آموزشگاه تدریس داشتم، توی فرهنگسرا ها هم تدریس داشتم، خصوصی هم خیلی وقته که تدریس دارم ، ویدئو هم از خودم توی نت به رایگان گذاشتم.

حالا شما جواب من رو بده.

چرا باید آرم شمارو روی ویدئو قرار بدم؟؟؟ ، یه دلیل قانع کننده بگید تا بنده ویدئو با آرم شما روی سایتتون بزارم؟!! آخه برادر من شما جای استاد بنده هستید ، این یعنی چی آخه؟؟ ، حالا شاید چار نفر دلشون خواست سوای اینکه روی سایت شما کارشون رو قرار بدن و آرم شما رو هم روی ویدئوشن بزارن ، یه پولی هم دستی به شما بدن و در ابتدا و انتهای ویدئوشون هم اسم سایت شما رو بیارن و تهش بجای اسم و فایل خودشون اسم و فامیل شمارو بگن، ما هم باید اینکارو بکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه جوابتون اینه که خوب شما نکن که هیچی اما اگه جواب قانع کننده دارید بگید لااقل ماهم بریم یه سایت بزنیم، والا به خدا.

اما با تمام این تفاسیر بنده هم در شرف پر کردن ویدئو های جدیدم هستم، خوشحال می شم روی سایت شما هم قرار بگیره ، اما نه با این شرایط خنده دار.

hamid

Well-Known Member
ببینید دوست عزیز شما احتمالا توجه نمیکنید به نوشته ها دیدید تو همین انجمن یا جا ها دیگه میان میگن در خواست نویسنده برای سایت اینم الان همونه شما حالا یا با ما همکاری میکنید یا نه اگر همکاری کنید طبق قرار داد به ازای همکاریتون مبلغی هم دریافت میکنید شما برای اینکه یه آموزش 30 دقیقه ای بزارید چند میخواین؟ بگید ببینم نظر شما چیه ؟ بنر فلش سایت تا فردا آماده میشه و از هفته اینده بنر سایت روی این سایت ها قرار میگیره
پرشین جی اف ایکس - مجید انلاین - تک تمپ - نگارخانه ایرانی - گرافیران و چندتا سایت دیگه این به این معناست ما داریم تبلیغ هدفمند رو انجام میدیم به عبارت دیگه کسایی که به سایت ما میان دنبال اینجور چیزا هستن ما میخوایم یه بستر یا یه مدرسه مجازی راه اندازی کنیم تو همه زمینه ها
حامیان سایت ما ، پرشین جی اف ایکس ، پی سی دانلود و هاست ایران هستن تو بنری که ما اماده کردیم حتی به خرید اموزشا هم اشاره شده شما اگر تو زمینه تری دی مکس میخواین همکاری کنید صحبتاش با اقای مهدی دباغ شده ( مدیر مدرسه 3 بعدی ) نمیدونم چقدر میشناسین ولی در کل ممنون از نظرتون لطفا مبالغ مورد نظرتون رو بگید

Saeed2vfx

Member
تعرفه ها در حد فــُحش هستن !

شخصاً ترجیح میدم بصورت رایگان آموزش بزارم ، بدون آرم و لوگو :|

اگر هدفتون صرفاً یه مدرسه مجازی باشه و می خواید یه کمکی کرده باشید در این زمینه ، که خیلی هم خوبه و انشاءا... که اجر کارتون رو ببینید. این خیلی هم خوبه!! ، البته آقای دباغ یه زمانی استاد خود بنده هم بودن، اما شما که باید بهتر بدونید ، اگر واقعاً می خواید یه کار قوی و درست و اصولی انجام بدید، شاید بهتر بود برای امر متولی گری از یه نفر خبره تر از جناب دباغ دعوت به همکاری می کردید!!!

اما در مورد اینکه می فرمایید من مطالعه نکردم، نخیر دوست و استاد عزیزم، من هم خوب مطالعه کردم و هم خوب می دونم که دارم راجع به چی صحبت می کنم، فکر می کنم شما درست متوجه صحبت بنده نمیشید یا نمی خواید بشید.

به هر حال اینکه بیاید دهوت به همکاری کنید خیلی فرق می کنه با اینکه بگید دارید نویسنده!! می گیرید و یه پولی هم این وسط لطف می کنید و می دید!!
یعنی چی؟!! نویسنده؟! مثالتون هم که مع الفارق هست!
اگر واقعاً می خواید که کیفیت کارتون خوب باشه باید از آدم های خبره استفاده کنید، توی کارهای هنری هم باید نمونه کار افراد رو روی نت ببینید و ازشون دعوت به همکاری کنید، بنده جای برادر کوچیک شما هستم ، شما خودت انسان شریف و متواضعی هستی ، اما همه مثل شما نیستند!! ، خیلی ها متواضع نیستند، آدم های معمولی هستن ، کارشون و اگر بخوان اهدا هم بکنن تحط شرایط این کارو انجام نمی دن، اگر هم انجام بدن دیگه به اسم کس دیگه ای تمومش نمی کنن؟!! ( چیزی که شما می خوای درواقع )

باز هم امیدوارم به هر حال نتیجه تلاشتون رو بگیرید ، اما به نظر بنده از این راه نتیجه خیلی مطلوبی نخواهید گرفت، با توجه به اینکه تبلیغات و پشتوانه خوبی هم در این زمینه دارید.
من شخصاً اعتقادی به اینکه از شما هزینه ای دریافت بکنم ندارم ، ترجیح می دم تبلیغ خودم بر روی فیلم آموزشیم باشه تا اینکه در ازاش پول ناچیزی بگیرم و هم اجر کارم صفر باشه و هم نتیجه ی برای خودم نداشته باشه ( منظور به لحاظ تبلیغاتی هست )

در انتها ، باید بگم اگر دارم زمان می زارم و جواب شما رو می دم ، به این دلیل هست که بیشتر حس می کنم ، هم این هزینه و تبلیغاتی که می کنید می تونه خیلی بهتر از این هدایت بشه !! ، هم احساس می کنم اگر از راه صحیح تری جلو برید ، می تونید از اساتید و دوستان بیشتری استفاده بکنید و فرصت های برابر هم برای یادگیری ایجاد بشه و هم برای آموزش.

سلام
راستش بعد از این مدت که سایت PersianDT.ir رو زدم واقعا به این نکته رسیدم که برخی افراد انتظار پرداخت مبلغ بسیار پایین و یادگیری خوب دارن که با هم همخونی نداره

اما....هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد موفق باشید

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام خدمت همگی
دوستان من هرچی میخونم پست اول حمید خان رو جایی نمیبینم که از بقیه درخواست داشته باشن درباره ی تعرفه های صحبتی انجام بگیره!!
به نظر بنده بهتره به جای اینکه تاپیک رو به انحراف بکشونید و سر خودتون و ایشون رو درد بیارید با پ.خ در ارتباط باشید که جوری نباشه که تاپیک به صفحه دوم رسیده و هیچ کدوم ربطی به درخواست استارتر نداره!
درضمن سایت مربوط به ایشون هست و به نظر من آموزش ها رو میتونه نسبت به تعرفه های خودش بذاره بنده نوعی حق ندارم به تعرفه ها ایراد بگیرم چرا که اگه خیلی مخالفم و معتقد هستم که نباید تعرفه اینطوری باشه همکاری نمیکنم نه اینکه تاپیک رو به انحراف بکشم!
بنده هم انتقاداتی داشتم که در پ.خ مطرح کردم
پیشنهادم اینه که شما هم همینکار رو بکنید.
موفق باشیــــــــــــــــــــــد:rose:

hamid

Well-Known Member
دوستان عزیز تاپیکی که من زدم در خصوص همکاری هست حالا من بنا به دلایلی تعرفه هار برداشتم هرکسی خواست ایمل بزنه تعرفه رو میدم من هرچی میخونن متوجه منظورتون نمیشم تعرفه هایی که تعیین شده متناسب با سایت هست ، الان تو زمینه فتوشاپ ، تری دی مکس ، برنامه نویسی ، فلش درخواست همکاری رسیده و توافق های اولیه شده و قراره از بعده تعطلات نوروزی استارت کار بخوره لطفا اگر میخواین همکاری کنید اینجا پست بدین در غیر این صورت پیام خصوصی اگر همین روال رو پیش بگیره تاپیک رو میبندم لطفا فقط بگید همکاری میکنید یا نه بهتره اصلا با همون ایمیلم تماس بگیرید
ممنون

بفرمایید چه بخش هایی پر شده تا دوستان بدونن برای چه قسمتهایی جال خالی وجود داره.

hamid

Well-Known Member
فتوشاپ - فلش - برنامه نویسی و تری دی مکس درخواست داشته الویت بخش های دیگر نسبت به این بخش ها فعلا بیشتر هست ولی بازم در این قسمت ها کسانی که قصد همکاری دارن یکی 2 نمونه بفرستن

جدیدترین ارسال ها

بالا