هاست با امكان نصب بيش از يك دومين!

Nima Sh

New Member
من دنبال يك هاست مي گردم كه بشه بيشتر از يك سايت روش كار كنه. يعني دو تا دومين مختلف روش نصب بشه. به طور مثال مي خوام يك وبلاگ شخصي با يك آدرس داشته باشم و يك سايت ديگه با يك آدرس ديگه. من مي تونم ماهيانه با كرديت كارت پول بدم(در آمريكا زندگي مي كنم) اگر كسي هاستينگ قوي و معتبري سراغ داره خواهشا به من خبر بديد.

SA_EB

Member
با سلام:
من اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم با قابلیت
URL Forwarding
بشه این کار رو کرد
با نشکر س.ا

Nima Sh

New Member
كسي يه هاست خوب يعني سراغ نداره؟؟ مي دونم با دومين فورواردينگ ميشه يك دومين رو به يك هاست فوروارد كرد اما من مي خوام يك هاست باشه كه همزمان بيش از يك سايت رو كنترل كنه. سايت هاي مختلف نه يك سايت با دو اسم مختلف!

arashdanger

Member
باید منظورتون addon Domain باشه. دنبال هاستهایی بگردید که بیش از یک addon domain داشته باشن(زیاد پیدا نمیشه!!!)

oxygenws

Active Member
به اینی که شما میگی، میگن نمایندگی فروش یا resellery.

همین پرشین سرویسز این سرویس رو میده.

Shahla_R

New Member
reseller نمی خواد رو یه هاست customer هم میشه این کار رو کرد منتها باید رو پلن که خریداری میشه تعداد دومین ها رو بیشتر از یه دونه تعریف کرد

Boost

New Member
Nima Sh گفت:
من دنبال يك هاست مي گردم كه بشه بيشتر از يك سايت روش كار كنه. يعني دو تا دومين مختلف روش نصب بشه. به طور مثال مي خوام يك وبلاگ شخصي با يك آدرس داشته باشم و يك سايت ديگه با يك آدرس ديگه. من مي تونم ماهيانه با كرديت كارت پول بدم(در آمريكا زندگي مي كنم) اگر كسي هاستينگ قوي و معتبري سراغ داره خواهشا به من خبر بديد.

:) check out our website and see what u can find for you there

ady_constantine

Active Member
اگر منظورتان اینه با چند دومین به یک هاست متصل بشه باید هاست شما امکان Park domain داشته باشه و نیازی به خرید اکانت رسلری نخواهد داشت .

اینم توضیحات پارک دومین :
کد:
You can set up a domain name that you own to point to another domain name. This is known as "parking" a
domain.
Example: You own the business.co.nz and innovation.co.nz domain names. You already have a web site for
business.co.nz, but you do not want to create a new web site for innovation.co.nz at the moment. By parking
innovation.co.nz on top of business.co.nz, all URLs for innovation.co.nz will automatically go to business.co.nz instead.

ahvazcity

Member
addon Domain va park Domain رو باید براتون توی پنل بیش از 1 بزارن تا بتونین برین توش و دامین جدید رو توش اضافه کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا