نیاز فوری به برنامه تبدیل PDF به Word با ساپرت فارسی

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دورد بر شما
دوستان گرامی نیاز فوری به برنامه ای دارم که فایل های فارسی PDF رو به Word تبدیل کنه با این توجه که پس از تبدیل، متون بهم نریزه.
پیشاپیش سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
برنامه ای هم نیست که عربی رو هم ساپرت کنه؟
من با این فایل PDF فارسی که باید تو word وارد کنم ، چیکار کنم؟

izone

Active Member
دوست من درود

من چندی پیش این برنامه را گرفتم و اگر درست یادم باشد به اندازه 115 مگابایت فشرده شده بود. نام درستش را یادم نمیاد ولی فارسی را ساپورت میکنه. لینکش را هم الآن ندارم. ولی خود برنامه را روی رایانه دیگرم دارم که میتوانم اگر بخواهید در راپید شیر آپلود کنم تا شما آنرا بگیرید. فقط بفرمایید که اگر 5 تا فایل بشه مشکلی ندارید؟ یا دو فایل بگذارم؟

راپید شیر برایم تنها جایی است که میتوانم آپلود کنم. اگر در ایران بودم حتما روی سی دی کپی میکردم و یا شخصا یا با پست تقدیم میکردم ولی شرمنده که نیستم.

الآن نگاه کردم و هنوز روی فلش مموری که همراهم است دارم. نامش Readiris_Pro_v11_Middle_East و 110 مگابایت فشرده شده آن است.

شاد و سربلند باشید.

VHD

New Member
دوست من درود

من چندی پیش این برنامه را گرفتم و اگر درست یادم باشد به اندازه 115 مگابایت فشرده شده بود. نام درستش را یادم نمیاد ولی فارسی را ساپورت میکنه. لینکش را هم الآن ندارم. ولی خود برنامه را روی رایانه دیگرم دارم که میتوانم اگر بخواهید در راپید شیر آپلود کنم تا شما آنرا بگیرید. فقط بفرمایید که اگر 5 تا فایل بشه مشکلی ندارید؟ یا دو فایل بگذارم؟

راپید شیر برایم تنها جایی است که میتوانم آپلود کنم. اگر در ایران بودم حتما روی سی دی کپی میکردم و یا شخصا یا با پست تقدیم میکردم ولی شرمنده که نیستم.

الآن نگاه کردم و هنوز روی فلش مموری که همراهم است دارم. نامش Readiris_Pro_v11_Middle_East و 110 مگابایت فشرده شده آن است.

شاد و سربلند باشید.
اگر زحمت آپلود و لینک را بکشید جمعی را خوشحال میکنید.

izone

Active Member
خواهش میکنم دوست من.

بفرمایید این هم برای شادکردن شما و دیگر دوستان

کد:
http://rapidshare.com/files/25747590/ReadPDF.zip

http://rapidshare.com/files/25747591/ReadPDF.z01

http://rapidshare.com/files/25750624/ReadPDF.z02

هر سه فایل را در یک پوشه بگذارید و فایل زیپ را راه اندازی کنید و از حالت فشرده درآورید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست من درود

شاد و سربلند باشید.

متکشرم از لطف شما
ایا دوستان تست کردند که در تبدیل فایل های فارسی مشکلی داره یا نه؟

h.khafan

Active Member
ینی متن عکسی رو به فونت تبدیل میکنه ؟
همه جور فونتی رو میتونه نبدیل کنه و اینکه چه قدر غلط املایی داره ؟

فکر نمیکردم برای زبان فارسی هم چنین برنامه ای باشه .

واقعا دستت درد نکنه با اینکه خطم دایل اپه ولی باید یه جوری دانلودش کنم.

ممنون

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
izone جان متشکرم
پس از 3 روز کافی نت رفتن موفق شدم دانلود کنم. اما سوال اینجاست که چگونه از این 3 فایل استفاده کنم؟
اولی رو با winzip باز کردم. با دومی و سومی چه کنم؟
پیشاپیش سپاسگزارم

izone

Active Member
خواهش میکنم. میدونم در ایران خیلی سخته ولی اینجا برای من نزدیک به 11 دقیقه زمان برد تا گرفتمش ! دیگه عرقم دراومده بود. کم مونده بود زنگ بزنم شرکتی که اینترنت میده شکایت کنم که این چه وضعی شده. آدم باید کلی منتظر بمونه برای یک فایل 100 مگابایتی!:D

خوب این سه فایل را باید در یک پوشه بگذارید و اونی که پسوند زیپ داره را راه اندازی کنید. بعد که کارش تمام شد یک فایل دیگه که با پسوند rar است به شما میده که حدود 110 مگابایت است. اون هم فشرده شده است که باید با نرم افزار winrar یا شبیه اون باز بشه. فایل دومی که باز شد یک پوشه به شما میده که درون اون پوشه فایل نصب و کرک این برنامه هستش.

اگر بازهم مشکلی بود در خدمتم.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سلام خسته نباشی
من کارها را طبق فرمایش شما انجام دادم. سپس فایل ISScript1150.Msi رو اجرا کردم. پس از نصب فایل Readiris Pro 11 Middle-East Corporate Edition.exe و اجرا کردم.سپس صفحه ای اجرا میشه که نام کرک کننده رو مینویسه Cracked via mr Underground ، سپس ازت می خواهد که یکی از گزینه های Drop Down List سمت راست رو انتخاب کنیم.
بعد از Next زدن صفحه I.R.I.S. License Agreement ظاهر میشه که پیش فرض بر روی I Accept... هست که هر چی next میزنم هیچ اتفاقی نمییفته و کماکان در همین صفحه می مونه.
چه کنم؟
(متشکرم از راهنمایی شما، YID شما چیه؟)
هر دم از این باغ بری می رسد، تازه تر از تازه می رسد....

izone

Active Member
درود و مرسی (البته این واژه مرسی ریشه اوستایی دارد که به زبان لاتین در آمده است و همان چم سپاس و مهر را دارد و در زبان اوستایی مرژی داک گفته می شده است)

این هم یکی از کارهای گروهی است که این برنامه را برای من و شما آماده کرده اند:D شما باید گزینه "قبول ندارم" را بزنید تا بتوانید پیش بروید.

شوربختانه من با یاهو زیاد سروکاری ندارم ولی در Gtalk اگر خواستید در خدمتم. اگر خواستید پیام خصوصی بدهید تا با شما تماس بگیرم.

از سروده زیبای شما هم سپاسگزارم.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
Izone جان
بیشتر از حوصله شما سپاسگزارم.
یاد باد آنکه نهانت نظری بر ما بود ............. رقم مهر تو بر چهره ی ما پیدا بود

izone

Active Member
ممنون دوست من.

من هم یکی دوسالی دنبال این برنامه میگشتم. کلی فایلهای pdf فرهنگی داشتم که میخواستم به نوشته تبدیل کنم و در تارنما بگذارم ولی نه زمان تایپ دوباره را داشتم و نه امکان دیگه. ولی با این کلی کارم راه افتاد. در برخی تارنما ها هم دیدم که افرادی تاپیک زده بودند و اینرا میفروختند ولی امکان خرید در ایران را نداشتم تا اینکه یک روز اینو پیدا کردم. بهر روی شادم که کمکی توانستم انجام بدم.

همواره شاد و پیروز باشید.

من Readiris Pro 11 رو دانلود کردم، البته لينکاش از جاي ديگه اي بود

ولي اونجوريها هم عالي عالي نبود

مثلا بعضي از متون فارسي که حالت bold دارند يا پس زمينه رنگي دارند رو به صورت عکس تشخيصشون ميده و بايد خودمون به صورت دستي در قسمت مربوطه ( که به صورت عکس تشخيصش داده ) راست کليک کنيم و حالت text رو انتخاب کنيم تا برنامه بفهمه اين قسمت متنه و عکس نيست!!

ضمنا بعضي از کاراکترها رو هم درست تبديل نمي کنه!

براي شما هم همچين موردي پيش اومده ؟

loo3ian

Member
سلام .
یه سوال داشتم یعنی اگه مشتری پروژه دست نویس اورد برای تایپ و 300 صفحه بود اسکن کنم و با برنامه تبدیل کنم بعد پرینت کنم ؟
این یعنی که دیگه تایپست ها بیکار شدند ؟
یا فقط متن های کتابی اسکن شده رو تبدیل می کنه ؟
یه توضیحی میدین ؟ ممنون موفق باشی
زنده باد ایران و ایرانی

loo3ian

Member
ایرونی برقراره همیشه هیچکی مثل ایرونی نمیشه
تقدیم به دوست عزیز izone

جدیدترین ارسال ها

بالا