نیاز به کمک در مورد معرفی یک ویندوز بدون نیاز به نصب

taha_htb

New Member
با سلام
من به ویندوزی نیاز دارم که بتوان بدون نصب سیستم عامل را با آن بالا آورد.
لطفاً هرگونه اطلاعاتی دارید به من کمک کنید

MJ Rayaneh

Well-Known Member
با سلام خدمت شما و خوشامدگویی به سایت،
تا جایی که من اطلاع دارم تمامی نسخه های ویندوز برای بالا اومدن نیاز به نصب دارند.

MJ Rayaneh

Well-Known Member
تا جایی که من اطلاع دارم تمامی نسخه های ویندوز برای بالا اومدن نیاز به نصب دارند.

taha_htb

New Member

با سلام خدمت شما دوست عزیز
باید یگویم که خودم چند سال پیش دیدم که یکی از دوستانم یک سی دی ویندوز داشت که با تمام امکانات ویندوز معمولی از روی سی دی بالا می آمد.
در حال حاضر یک سیستم عامل به نام ناپیکس هست که بدون نصب و با سی دی بالا می آید ولی امکانات آن کافی نیست. و همچنین نرم افزار PE Builder از وینذوز شما یک ویندوز فشرده بر روی یک سی دی می سازد که می توانید با آن بدون نصب وارد محیط ویندوز شوید ولی امکانات آن خیلی محدود می باشد.

VAHID216

مدیر بازنشسته
خوب همه اون ها همین طوری نیستن. یا بهتر بگم تو ایران کسی نمیفزوشه. شما باید دنبال یه همچین چیزی باشید.
Windows Xp Portable .
موفق باشید:)

taha_htb

New Member
خوب همه اون ها همین طوری نیستن. یا بهتر بگم تو ایران کسی نمیفزوشه. شما باید دنبال یه همچین چیزی باشید.
Windows Xp Portable .

ببخشید میشه بیشتر در این مورد توضیح بدید.
من یک سیستم عامل می خوام که اگر هاردم سوخت بتونم با آ سیستم عامل بالا بیام و به اینترنت وصل بشم یا حتی بتونم رایت بزنم و غیره....

taha_htb

New Member
Windows Xp Portable .
دوست عزیز من سرچ کردم منظورم این نبود منظورم سیستم عاملی که نیاز به نصب نداشته باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا