نیاز به اسپانسر برای راه اندازی گیم سرور !

aghameysam

New Member
با سلام خدمت همه
ما يه تيم قدرتمند براي راه اندازيه سرور world of warcraft هستيم و 5 سالي ميشه كه رو اين قزييه داريم كار ميكنم
سا بقه هم زياد داريم ولي متاسفانه هر دفعه به علت كمبود بودجه مجبور شديم سرور رو جم كنيم .چند وقت هم رو سرور worldstream بوديم بازم هزينه ها سنگين بود .
اگر كسي يا شركت اينترنتي مايل باشه يه پهناي باند خوب به ما بده و يه سيستم لطفا بگه ...
در هر بازي هم تخصص داريم WOW,Counter ,GTA,COD

Digital007

Member
سلام
روزانه چند نفر ازديد دارين؟
فكر ميكنيد ماهانه چقدر پهناي باند لازم دارين؟

webmizban.com

Active Member
همچین قیمتی که می فرمایید برای سرورهای اختصاصی غیر ممکن است...
لینک بدهید سایت مرجع را...
همچنین از فینگلیش اجتناب کنید.

webmizban.com

Active Member
توجه داشته باشید هزینه نگاه داری؛ پشتیبانی، کانفیگ و نرم افزار ها... کنترل پنل و ...نیز در سرور های مجازی لحاظ می شود.
در صورت که نیاز به اینها ندارید می توانید با نصف قیمت تهیه کنید.
نکته بعد اینکه قیمت ها در worldstream.nl به یورو هستس نه دلار

Member
یک سرور برای wow منابع بالایی نیاز داره که تو ایران قابل تهیه است ولی کانکشن پایدار با حداقل یک گیگابایت آپ لینک نیاز داره که تا 50 سال آینده تو ایران نمیتونی پیدا کنی

lizard.tiny

New Member
با سلام خدمت همه
ما يه تيم قدرتمند براي راه اندازيه سرور world of warcraft هستيم و 5 سالي ميشه كه رو اين قزييه داريم كار ميكنم
سا بقه هم زياد داريم ولي متاسفانه هر دفعه به علت كمبود بودجه مجبور شديم سرور رو جم كنيم .چند وقت هم رو سرور worldstream بوديم بازم هزينه ها سنگين بود .
اگر كسي يا شركت اينترنتي مايل باشه يه پهناي باند خوب به ما بده و يه سيستم لطفا بگه ...
در هر بازي هم تخصص داريم WOW,Counter ,GTA,COD
سلام دوست عزیز
من توی راه اندازی و فیکس کردن سرور های Wow تخصص و سابقه زیادی دارم.
پیشنهاد من به شما:
اگه اسپانسر توپ لازم داری به شرکت پارس آنلاین مراجعه کن اونا اسپانسر میشن اما 50.000.000 چک تضمین میگیرن از شما.
و اگه هم در ضمینه Wow مشکلی داشتی از سایت من استفاده کن http://forum.wowcenter.ir/

aghameysam

New Member
سلام دوست عزیز
من توی راه اندازی و فیکس کردن سرور های wow تخصص و سابقه زیادی دارم.
پیشنهاد من به شما:
اگه اسپانسر توپ لازم داری به شرکت پارس آنلاین مراجعه کن اونا اسپانسر میشن اما 50.000.000 چک تضمین میگیرن از شما.
و اگه هم در ضمینه wow مشکلی داشتی از سایت من استفاده کن http://forum.wowcenter.ir/

اون خودش سرور گيم داره بعدشم اگه ما مي خواستيم 50 ميايون چك بديم كه نيازي به اسپانسر نداشتيم

webmizban.com

Active Member
سلام
ما نماینده پارس آنلاین هستیم همچین قانونی تا کنون برای اسپانسری نداشته ایم...
با صحبت های که دیروز با دوستمون داشتیم قرار شد برای راه اندازی یک سری اقدامات اولیه از طرف ایشون انجام بشود تا پارس آنلاین اقدامات لازم را بنا به درخواست ایشان انجاد دهد.

lizard.tiny

New Member
سلام
ما نماینده پارس آنلاین هستیم همچین قانونی تا کنون برای اسپانسری نداشته ایم...
با صحبت های که دیروز با دوستمون داشتیم قرار شد برای راه اندازی یک سری اقدامات اولیه از طرف ایشون انجام بشود تا پارس آنلاین اقدامات لازم را بنا به درخواست ایشان انجاد دهد.

شما چه نماینده ایی هستید که این موضوع رو نمیدونید!
شما یک ایمیل به آدرس [email protected] بزنید و درخواست فرم قرارداد اسپانسری واسه گیم سرور رو بکنید توی فرم همه چیز بصورت کامل توضیح داده شده, این جوری دیگه نمیگید نماینده هستم و این سرویس وجود نداره -- واسه اطلاعاتتون خوبه

webmizban.com

Active Member
شما چه نماینده ایی هستید که این موضوع رو نمیدونید!
شما یک ایمیل به آدرس [email protected] بزنید و درخواست فرم قرارداد اسپانسری واسه گیم سرور رو بکنید توی فرم همه چیز بصورت کامل توضیح داده شده, این جوری دیگه نمیگید نماینده هستم و این سرویس وجود نداره -- واسه اطلاعاتتون خوبه

سلام می تونید از http://www.adonisrayan.ir و همچنین از خود سایت پارس لین ارتباط (پارس آنلاین پیگری بفرمایید که ما نماینده پارس آنلاین هستیم ) پس جایی که نیاز باشه این رو اعلام خواهیم کرد.
مورد بعدی اینکه همینطور که عرض کردم از سوی ما مشکلی وجود نداره سرورو خود ایشون تهیه و کانفیگ خواهند کرد...
در مورد پهنای باندی هم که نیاز دارند قرار شد مستنداتی برای ما ارسال کنند تا اقدامات لازم از سوی ما انجام شود.

جدیدترین ارسال ها

بالا